Collegium Civitas on-line!

Udostępnij strone

27.03.2020

Od 26 marca do odwołania zajęcia w Collegium Civitas są realizowane wyłącznie metodą e-learningową (w tym również lektoraty). Także administracja uczelni do odwołania pracuje w trybie zdalnym. Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego.

Proces kształcenia online w związku z pandemią wirusa COVID-19 udało się wdrożyć zgodnie z planem i przygotowanymi założeniami.

 

Zajęcia w Collegium Civitas odbywają się przy wykorzystaniu trzech narzędzi:

W szczególnych przypadkach, uwzględniających specyfikę zajęć, wykładowca ma możliwość wykorzystania innych narzędzi do edukacji on-line.

 

Uczestnictwo w zajęciach i godziny zajęć

Pragniemy podkreślić, że uczestnictwo w zajęciach na żywo on-line jest obowiązkowe. Godziny zajęć on-line pozostają bez zmian i są zgodne z planem zajęć, który znajduje się w systemie Wirtualna Uczelnia. Prosimy o przestrzeganie tych terminów oraz o regularne zapoznawanie się z materiałami udostępnianymi przez wykładowców na wybranych przez nich platformach e-learningowych.

 

Czas prowadzenia zajęć on-line, sesja: egzaminy i zaliczenia

Czas prowadzenia zajęć on-line jest uzależniony od sytuacji epidemicznej i decyzji władz państwowych w tym zakresie. Wraz z rozwojem tej sytuacji o sprawach dotyczących zaplanowania sesji egzaminacyjnej będziemy informować w kolejnych komunikatach, z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

Kontakt

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami Działu Spraw Studenckich oraz Działu Dydaktyki.

 

Jeżeli napotkacie Państwo na problemy z logowaniem lub zapomnicie hasło, prosimy o kontakt z działem IT: marcin.kaminski@civitas.edu.pl

 

W sprawach technicznych, związanych np. z logowaniem i obsługą poszczególnych platform, pomoc oferują również członkowie Zarządu Samorządu Studentów Collegium Civitas:
Mail: samorzad@civitas.edu.pl
Facebook: www.facebook.com/ZSSCC/
Instagram: samorzad_studentow_cc

 

Życzymy owocnej i bezpiecznej nauki on-line!