Collegium Civitas kontynuuje współpracę z Santander Universidades

19 kwietnia 2017 r. Władze Collegium Civitas i przedstawiciele Banku Zachodniego WBK S.A przedłużyli umowę o współpracy w ramach programu Santander Universidades.

Dzięki współpracy wzmocnione zostaną wspólne cele strategiczne, m.in.:
· innowacyjność i przedsiębiorczość (rozwijanie kultury przedsiębiorczości i innowacyjności);
· umiędzynarodowienie (stypendia zagraniczne, programy wymiany i projekty międzynarodowe realizowane we współpracy z uczelniami z innych krajów);
· cyfryzacja (wsparcie cyfryzacji i modernizacji, stosowanie nowoczesnych technologii w procesie nauczania, kampusów wirtualnych oraz tworzenie usług cyfrowych dla świata akademickiego);
· zatrudnienie absolwentów (pomoc studentom w wejściu na rynek pracy poprzez programy stypendialne dla stażystów).

Collegium Civitas reprezentowali: prof. dr hab. Stanisław Mocek – rektor, Magdalena Wypych – kanclerz i dr Małgorzata Baran – prorektor ds. rozwoju strategicznego. Ze strony Banku udział wzięli: Tomasz Mielniczuk – Dyrektor Departamentu Santander Universidades, Kamil Kędzierski – Departament Santander Universidades, Tomasz Bieliński – Centrum Bankowości Korporacyjnej i Aneta Rajewska – Dyrektor 5 Regionu w Warszawie.

Program Santander Universidades realizowany jest przez Bank Zachodni WBK S.A od 2011 r. Jego celem jest wspieranie szkolnictwa wyższego, badań naukowych oraz idei przedsiębiorczości. Obecnie w programie uczestniczy ponad 50 uczelni wyższych z największych ośrodków akademickich, a przynależność do Santander Universidades jest dla nich wyznacznikiem prestiżu i świadczy o międzynarodowym rozwoju.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.