Collegium Civitas i w tym roku na czele rankingu Perspektyw!

Udostępnij strone

09.06.2015

W rankingu Perspektywy 2015 Collegium Civitas uplasowało się w ścisłej czołówce – zajęło 6. miejsce wśród Niepublicznych Uczelni Magisterskich, a w kategorii umiędzynarodowienia Collegium Civitas zajęło 3. miejsce wśród wszystkich uczelni w Polsce.

W ogłoszonym 9 czerwca rankingu polskich uczelni Dziennikarstwo zajęło 1. miejsce spośród wszystkich uczelni niepublicznych. W kategorii Stosunki międzynarodowe oraz Politologia nasze studia znalazły się również na 1. miejscu. Studia z zakresu Socjologii uzyskały 2. miejsce pośród uczelni niepublicznych, a 3. miejsce wśród wszystkich uczelni warszawskich.

Ogłoszony ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2015 potwierdza niezmienną pozycję Collegium Civitas jako jednej z najlepszych i najbardziej prestiżowych uczelni w Polsce.

Collegium Civitas od lat jest w czołówce wszystkich rankingów szkół wyższych. Kierunki studiów dostępne są również dla osób z zagranicy dzięki studiom w języku angielskim. Kadra naukowa oraz ekspercka w Collegium Civitas jest jedną z najlepszych w Europie.

 

Najlepsze w Polsce studia właśnie w Collegium Civitas.

A Collegium Civitas to więcej niż studia!