CEE Capital Market Leaders Forum 2017

Udostępnij strone

01.10.2017

W dniach 1-4 grudnia 2017 r. w Warszawie odbędzie się CEE Capital Market Leaders Forum 2017, nad którym patronat objęło m.in. Collegium Civitas.

Forum adresowane jest do studentów, którzy ukończyli II rok studiów wyższych oraz młodych absolwentów studiów w zakresie: finansów, ekonomii, prawa, zarządzania, biznesu, informatyki i innowacji.

W tym roku oprócz dyskusji nad rozwojem rynków kapitałowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, jego możliwości i wyzwań, uczestnicy skupią się także na analizie potencjału inwestycji w Europie Środkowej i Wschodniej.

Podczas forum odbędą się wykłady poświęcone rozwojowi umiejętności w zakresie: prezentacji, skutecznego rozwiązywania problemów, wystąpień publicznych, negocjacji itp. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami biznesowymi i innowacjami wprowadzanymi przez liderów. Przewidziano zajęcia w grupach, aby wspólnie pracować nad rozwiązaniem rzeczywistych problemów biznesowych. Podczas dyskusji panelowych eksperci, liderzy biznesu i specjaliści przedstawią najlepsze rozwiązania najistotniejszych kwestii, na jakie napotykają rynki kapitałowe w regionie CEE.

Dla najlepszych uczestników przewidziano możliwość odbycia stażu w firmach partnerskich.

https://www.ceeleaders.org/