Akcja „Zaproś studenta z zagranicy na Wielkanoc”!

14.03.2018

Samorząd Studentów CC oraz ESN CC serdecznie zapraszają do udziału w akcji przybliżającej studentom z zagranicy polską gościnność oraz świąteczne tradycje.

Zachęcamy do kontaktu osoby, które chciałaby gościć u siebie studenta lub studentkę na wielkanocnym śniadaniu lub obiedzie, zaprosić kolegę lub koleżankę z zagranicy na świąteczny spacer, opowiedzieć o polskich zwyczajach i kulturze.

Formuła akcji jest elastyczna. Osoba, która zaprasza gościa, sama decyduje o rodzaju swojego zaangażowania i jego wymiarze.

Tak więc jeśli macie ochotę spotkać się ze studentem zagranicznym na kawę lub zaprosić gościa z innego kraju na śniadanie wielkanocne, prosimy o kontakt i przesłanie e-maila na adres easter.civitas@gmail.com.

Organizatorzy proszę o przesłanie w zgłoszeniu paru informacji o sobie, oczekiwaniach wobec akcji i rodzaju zaproszenia dla gościa.

Zgłoszenia można przesyłać do 25 marca (do niedzieli).

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji!