Każdy człowiek jest drogowskazem – konkurs literacki

Jesienią 2019 r. Uniwersytet Trzeciego Wieku Collegium Civitas będzie świętował swoje 10-lecie. Z tej okazji zapraszamy wszystkich chętnych w wieku powyżej 60 lat do udziału w konkursie literackim „Każdy człowiek jest drogowskazem”.
Summer School 2019

Od końca maja do początku sierpnia w Collegium Civitas po raz kolejny realizowany był program Summer School. 44 studentów z USA odwiedziło Warszawę, aby wziąć udział w pięciu kursach tematycznych poświęconych bezpieczeństwu i historii.
Collegium Civitas na Pol’and’Rock Festival

W tym roku Collegium Civitas miało ogromną przyjemność i zaszczyt gościć na Najpiękniejszym Festiwalu Świata w Namiocie Praw Człowieka zorganizowanym przez Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich. Eksperci Collegium Civitas prowadzili wykłady i warsztaty w ramach Akademii Sztuk Przepięknych Pol’and'Rock Festival.
Unikatowe studia podyplomowe

Dalszy rozwój zawodowy? Zmiana ścieżki kariery? A może czas na realizację pasji i marzeń? Zapraszamy na studia podyplomowe do Collegium Civitas!
Praktyczne studia przyszłości

Marketing internetowy i e-commerce to nowoczesne studia dualne, które poza zajęciami praktycznymi obejmują płatne staże u partnera kierunku. Studenci są przygotowani do certyfikującego egzaminu DIMAQ.
Oświadczenie

Społeczność akademicka Collegium Civitas jest wstrząśnięta i zasmucona nienawistnym atakiem na naszego wykładowcę dr. Przemysława Witkowskiego, do którego doszło 25 lipca 2019 roku we Wrocławiu.
Współpraca z Xinyang Normal University

Miło nam poinformować, że Collegium Civitas podpisało memorandum ws. współpracy oraz porozumienie w zakresie programu wymiany studentów z Xinyang Normal University z Chin.
Collegium Civitas na Najpiękniejszym Festiwalu Świata

1 i 2 sierpnia zapraszamy do Kostrzyna nad Odrą na Pol’and’Rock Festival 2019. Nasi wykładowcy poprowadzą inspirujące wykłady oraz wezmą udział w festiwalowych dyskusjach w ramach Akademii Sztuk Przepięknych. Do zobaczenia na Najpiękniejszym Festiwalu Świata!