Znamy zwycięzców w programie stypendialnym Santandera!

– Bardzo zachęcam do udziału w programach stypendialnych i konkursach Collegium, bo każdy ma możliwość zdobycia stypendium lub nagrody. Uczelnia oferuje bardzo wiele różnych, ciekawych programów i warto z nich korzystać – Katia.
Zakończenie roku akademickiego 2017/2018

Społeczność akademicka Collegium Civitas pożegnała 21 rok w historii uczelni. Utalentowani i aktywni studenci oraz najlepsi wykładowcy otrzymali wyróżnienia i nagrody.
Szkoła Letnia w Collegium Civitas

28 maja w Collegium Civitas zainaugurowano czwartą edycję Szkoły Letniej. W tym roku naszą uczelnię odwiedzi ponad 70 studentów z USA. Będą uczestniczyli w kursach tematycznych, a także dowiedzą się więcej o polskiej historii i kulturze.
Społeczność Samarytan w Palestynie

W Collegium Civitas gościliśmy grupę Samarytan, jedną z najstarszych i najbardziej odizolowanych wspólnot religijnych na świecie, która przybyła do nas z Nablus, miasta leżącego u podnóża Góry Gerizim. Nablus to biblijne Sychem.