Aplikuj o stypendium Santandera!

Działasz w kole naukowym lub sportowym? Angażujesz się w życie społeczności studenckiej? Masz ciekawy pomysł na siebie? Aplikuj o stypendium Santandera!
Staże dla studentów CC w Fundacji Court Watch

Myślisz o ścieżce kariery związanej z sądownictwem, orzecznictwem, pracą w instytucjach państwowych i organizacjach pozarządowych? Skorzystaj z szansy i zgłoś się do projektów realizowanych przez Court Watch i CC.
Międzynarodowa atmosfera Świąt Wielkanocnych

Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji „Zaproś studenta z zagranicy na Wielkanoc”. Nasi zagraniczni przyjaciele z Chin, Ukrainy, Francji i Kanady bawili się znakomicie dzięki swoim polskim gospodarzom, poznając nasze narodowe tradycje świąteczne i dzieląc się swoimi obyczajami.
Wykłady otwarte dla maturzystów w Collegium Civitas

Chcesz dowiedzieć się więcej o interesującym Cię kierunku? Zastanawiasz się czy rodzaj wybranej ścieżki zawodowej jest dla Ciebie? Weź udział w wykładach otwartych Collegium Civitas i poznaj naszą uczelnię.
Wykłady otwarte dla dorosłych w Collegium Civitas

Szukasz sposobu, aby bezpłatnie rozwijać swoje zainteresowania? Zastanawiasz się nad wyborem studiów podyplomowych? Chcesz poznać i porozmawiać z ekspertami znanymi z pierwszych stron gazet? Weź udział w wykładach otwartych Collegium Civitas i poznaj naszą uczelnię.