Sens drogi Rzeczpospolitej 1918-2018

Co najsilniej naznaczyło Polskę? Wokół jakich momentów powinniśmy budować naszą tożsamość jako Polacy? Collegium Civitas i Ośrodek KARTA zorganizowały debatę inspirowaną wydaniem KSIĘGI STULECIA NIEPODLEGŁOŚCI.
Władysław Bartoszewski – człowiek, który wyprzedzał czas

Władysławowi Bartoszewskiemu zawdzięczamy wizjonerski przekaz dotyczący tworzenia modelu pojednania polsko-niemieckiego – mówił profesor Stanisław Mocek. O „Budowniczym mostów” z filmu Zofii Kunert oraz o polsko-niemieckim dialogu dyskutowano w Muzeum Śląska Opolskiego.
Collegium Civitas w Azji Południowo-Wschodniej

Profesor Rafał Pankowski dwukrotnie odwiedził prestiżowy Uniwersytet Chulalongkorn w Bangkoku jako profesor wizytujący, a podczas szczytu Azja-Europa w Yogyakarcie (Indonezja) mówił o prawach człowieka i zapobieganiu brutalnemu ekstremizmowi.
Stawiamy na nowoczesność, jakość i rozwój!

Collegium Civitas realizuje projekty, które podniosą kompetencje studentów i kadry akademickiej. W ofercie pojawią się nowe kierunki/specjalności, a zajęcia zostaną wzbogacone o innowacyjne techniki kształcenia.
Świąteczna Paka dla zwierzaka

Tradycją Działu Spraw Studenckich CC stała się zbiórka darów dla bezdomnych psów. W tym roku wspieramy Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt CANIS w Kruszewie. Zbiórka potrwa do 14 grudnia. Dziękujemy za zaangażowanie się w pomoc.
Promocja 3×100

100 kandydatów na studia podyplomowe otrzyma zniżkę w opłatach za studia! Collegium Civitas przygotowało specjalną promocję w związku ze 100-leciem odzyskania niepodległości przez Polskę.
100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI. JAK ZMIENIŁA SIĘ POLSKA I POLACY?

Jaką drogę pokonaliśmy w ciągu ostatnich 100 lat? Eksperci z Collegium Civitas o: świadomości i tożsamości narodowej, przedsiębiorczości, sztuce, dyplomacji, bezpieczeństwie i globalizacji. Zachęcamy do lektury artykułów!