Administracja

Udostępnij strone

Collegium Civitas
plac Defilad 1, XII piętro
00-901 Warszawa

RECEPCJA
tel.: 22 656 71 87
e-mail: info@civitas.edu.pl
Wejście do Pałacu Kultury i Nauki od ul. Marszałkowskiej,
w PKiN należy kierować się do wind nr 7, 8, 9, 10 (windy srebrne).
NR RACHUNKU BANKOWEGO: 95 2490 0005 0000 4600 1851 0196


 

BIURO REKTORA

pok. 1224
tel. 22 656 77 62 lub 22 656 71 78
fax. 22 656 71 75
Kierownik Biura Rektora
Aleksandra Paliwoda-Kozłowska
tel. 22 656 77 62
e-mail: rektorat@civitas.edu.pl

 

Asystentka Biura Rektora
Izabela Błaszczak-Hamouda
tel. 22 656 77 62
e-mail: izabela.blaszczak-hamouda@civitas.edu.pl

 

Asystentka Biura Rektora
Beata Jankowska
tel. 22 656 71 78
e-mail: beata.jankowska@civitas.edu.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

Marta Rogalska
Specjalista ds. Public Relations
email: marta.rogalska@civitas.edu.pl
Agata Sołdaj
Specjalista ds. Public Relations i social media
email: agata.soldaj@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 80
kom. 501 541 798
tel. 22 656 71 80
Specjalizacja:
kontakty z dziennikarzami
współpraca z ekspertami Collegium Civitas
Specjalizacja:
redaktor serwisu www
media społecznościowe

DZIAŁ REKRUTACJI

Kierownik Działu Rekrutacji
Olga Kocot-Wielgomas
e-mail:olga.kocot@civitas.edu.pl

Specjalista ds. rekrutacji
Magdalena Fruba
e-mail:magdalena.fruba@civitas.edu.pl

Młodszy specjalista ds. rekrutacji
Khrystyna Trompak
khrystyna.trompak@civitas.edu.pl

 

UWAGA: Dział Rekrutacji będzie nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy oraz 5 stycznia.

 

Dział Rekrutacji czynny:

Poniedziałek 9:00-18:00
Wtorek 9:00-18:00
Środa 9:00-18:00
Czwartek 9:00-17:00
Piątek 9:00-17:00
Sobota 10:00-14:00

 

tel. 22 656 71 89
e-mail: rekrutacja@civitas.edu.pl

 

DZIAŁ MARKETINGU I PROMOCJI

Pełnomocnik Rektora ds. marketingu i promocji
Małgorzata Mechanisz
e-mail: malgorzata.mechanisz@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 93

Kierownik Działu Marketingu i Promocji
Internet Marketing Manager
Małgorzata Sobańska

e-mail: malgorzata.sobanska@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 93

Koordynator ds. projektów marketingowych
Agnieszka Krasińska-Gawrych
tel. 22 656 71 80
e-mail: agnieszka.gawrych@civitas.edu.pl

Specjalista ds. Public Relations
Marta Rogalska
email: marta.rogalska@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 80
kom. 501 541 798

Specjalista ds. PR i social media
Agata Sołdaj
e-mail: agata.soldaj@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 80

Grafik
Yuliia Dolhopolova
email: yuliia.dolhopolova@civitas.edu.pl

tel. 22 656 71 80
kom. 501 541 798

 

Dział Marketingu i Promocji czynny:
poniedziałek – piątek:  9:00-17:00

tel. 22 656 71 80
e-mail: promocja@civitas.edu.pl

DZIAŁ SPRAW STUDENCKICH

Kierownik Działu Dydaktyki i Spraw Studenckich
Anna Kicińska
tel. 22 656 71 79
e-mail: anna.kicinska@civitas.edu.pl

pokój 1252
tel. 22 656 71 84

Godziny przyjęć studentów:
poniedziałek-czwartek: 11:00-16:00
piątek: nieczynne
sobota: 8:00-14:00 (podczas zjazdów)
niedziela: 8:00-13:00 (podczas zjazdów)

W piątki Dział jest nieczynny.

Starsza specjalistka ds. studenckich
Kinga Szymaniak
e-mail: kinga.szymaniak@civitas.edu.pl

Specjalistka ds. studenckich
Agnieszka Niekurzak

e-mail: agnieszka.niekurzak@civitas.edu.pl

Specjalista ds. studenckich
Adam Serafin
e-mail: adam.serafin@civitas.edu.pl

Specjalista ds. studenckich
Patryk Gawor
e-mail: patryk.gawor@civitas.edu.pl

DZIAŁ DYDAKTYKI

Kierownik Działu Dydaktyki i Spraw Studenckich
Anna Kicińska
tel. 22 656 71 79
e-mail: anna.kicinska@civitas.edu.pl
pokój 1251
Godziny przyjęć studentów:
poniedziałek-czwartek: 11:00-16:00
piątek: nieczynne
sobota: 8:00-14:00 (podczas zjazdów)
niedziela: 8:00-13:00 (podczas zjazdów)
W piątki Dział jest nieczynny.
Starszy specjalista ds. dydaktycznych i ECTS
Małgorzata Sypniewska
tel. 22 656 71 79
e-mail: malgorzata.sypniewska@civitas.edu.pl
Starszy specjalista ds. dydaktycznych
Paweł Zreda
tel. 22 656 71 77
e-mail: pawel.zreda@civitas.edu.pl

BIURO STUDIÓW ANGLOJĘZYCZNYCH

pokój 1250

Godziny przyjęć studentów:
poniedziałek – czwartek w godz. 12:00-16:00
tel. 22 656 71 86

Starsza specjalistka ds. studenckich
Beata Rembecka
e-mail: beata.rembecka@civitas.edu.pl lub studiesinenglish@civitas.edu.pl

Specjalistka ds. dydaktyki anglojęzycznej
Karolina Madyjewska
e-mail: karolina.madyjewska@civitas.edu.pl

DZIAŁ STUDIÓW PODYPLOMOWYCH, KURSÓW I WARSZTATÓW

pokój 1211

Dyżur i odbiór dokumentów:
soboty i niedziele zjazdowe studiów podyplomowych w godz. 8.30-13.30,
w tygodniu – tylko po wcześniejszym telefonicznym bądź e-mailowym ustaleniu terminu i godziny.

Kierownik Działu Studiów Podyplomowych, Kursów i Warsztatów
Małgorzata Sieradzka
tel. 22 656 71 98
e-mail:malgorzata.sieradzka@civitas.edu.pl

Młodszy specjalista ds. obsługi studiów podyplomowych
Monika Petuhhov
e-mail:monika.petuhhov@civitas.edu.pl

DZIAŁ SPRAW DYPLOMOWYCH

pokój 908

Godziny przyjęć studentów:

poniedziałek – czwartek w godz. 11:00-16:00
piątek – NIECZYNNE
soboty zjazdowe dla studiów niestacjonarnych w godz. 9:30-15:00

Koordynator ds. procedury dyplomowej
Anna Wyrzykowska
tel. 22 656 71 91
e-mail: anna.wyrzykowska@civitas.edu.pl

Starszy Specjalista ds. procedury dyplomowej
Anna Skolasińska
tel. 22 656 71 91
e-mail: anna.skolasinska@civitas.edu.pl

DZIAŁ PŁATNOŚCI I STYPENDIÓW

pokój 1250

Godziny przyjęć studentów:

poniedziałek – czwartek w godz. 12:00 – 16:00

Starszy specjalista ds. opłat i stypendiów
Mariola Skorupa
tel. 22 656 71 81
e-mail: mariola.skorupa@civitas.edu.pl

CENTRUM KARIER COLLEGIUM CIVITAS

pokój 1107

Godziny przyjęć studentów:

wtorek-czwartek w godz. 11:00-16:00
poniedziałek i piątek – dni pracy wewnętrznej
wybrane soboty zjazdowe 8:00-14:00

(informacje na stronie www.ck.civitas.edu.pl)

tel. 22 656 71 82

e-mail: kariera@civitas.edu.pl

Koordynatorka Centrum Karier Collegium Civitas
Paulina Chorobik (w zastępstwie za Agnieszkę Pikułę)
tel. 22 656 71 82
e-mail: patrycja.chorobik@civitas.edu.pl

Młodszy Specjalista ds. Centrum Karier
Damian Teodorczak (w zastępstwie za Anastasiyę Padlikowską)
tel. 22 656 71 76
e-mail: damian.teodorczak@civitas.edu.pl

DZIAŁ WSPÓŁPRACY I PROMOCJI MIĘDZYNARODOWEJ

Prorektor ds. Współpracy z Zagranicą
dr Katarzyna Maniszewska
e-mail: katarzyna.maniszewska@civitas.edu.pl

Specjalista ds. Współpracy i Promocji Międzynarodowej
Anita Potrząsaj
e-mail: anita.potrzasaj@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 60

Specjalista ds. Rekrutacji i Promocji Międzynarodowej
Ilona Głowacka
e-mail: ilona.glowacka@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 95

DZIAŁ KOORDYNACJI PROJEKTÓW

Prorektor ds. rozwoju strategicznego Collegium Civitas
prof. Małgorzata Baran:
e-mail:  malgorzata.baran@civitas.edu.pl

Edyta Kostrzewa
e-mail:  edyta.kostrzewa@civitas.edu.pl 

Magdalena Omen
e-mail: magdalena.omen@civitas.edu.pl

Viktoriia Zozulia
e-mail: viktoriia.zozulia@civitas.edu.pl

Anna Olszewska
e-mail: anna.olszewska@civitas.edu.pl

Marta Bałękowska
e-mail: marta.balekowska@civitas.edu.pl

Dział Koordynacji Projektów czynny:
tel. 22 656 71 36
e-mail: projekty@civitas.edu.pl

DZIAŁ BADAŃ NAUKOWYCH

Prorektorka ds. badań naukowych
dr Katarzyna Iwińska
e-mail: katarzyna.iwinska@civitas.edu.pl

Koordynatorka Działu Badań Naukowych
Anna Sudolska-Bytof
tel. 22 656 71 97
e-mail: anna.sudolska@civitas.edu.pl

Specjalistka ds. obsługi projektów DBN
Katarzyna Witkowska
tel. 22 656 71 97
e-mail: katarzyna.witkowska@civitas.edu.pl

Specjalista ds. wydawniczych
dr Marek Gawron
tel. 22 656 71 96
e-mail: marek.gawron@civitas.edu.pl

KANCLERZ

Magdalena Wypych
tel. 22 656 71 78
e-mail: magdalena.wypych@civitas.edu.pl

KIEROWNIK ADMINISTRACYJNY

Adam Grejcz
tel. 22 656 71 83
e-mail: adam.grejcz@civitas.edu.pl

DZIAŁ IT

Kierownik Działu IT
Bogumił Dryja
tel. 22 656 71 83
e-mail: bogumil.dryja@civitas.edu.pl
Marcin Kamiński
tel. 22 656 71 83
e-mail: marcin.kaminski@civitas.edu.pl

WYDAWNICTWO COLLEGIUM CIVITAS

dr Marek Gawron
tel. 22 656 71 96
e-mail: marek.gawron@civitas.edu.pl

DYREKTOR BIBLIOTEKI

dr Marcin Gajek
e-mail: marcin.gajek@civitas.edu.pl