Administracja

Udostępnij strone

UWAGA! PRACUJEMY ZDALNIE!

W związku z rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19 do odwołania kontakt z działami Collegium Civitas jest możliwy WYŁĄCZNIE drogą telefoniczną lub mailową.

Collegium Civitas
plac Defilad 1, XII piętro
00-901 Warszawa

RECEPCJA
tel.: 22 656 71 87
e-mail: info@civitas.edu.pl

Wejście do Pałacu Kultury i Nauki od ul. Marszałkowskiej,
w PKiN należy kierować się do wind nr 7, 8, 9, 10 (windy srebrne).

NR RACHUNKU BANKOWEGO: 95 2490 0005 0000 4600 1851 0196


 

BIURO REKTORA

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
pokój 1224
tel. 22 656 77 62 lub 22 656 71 78
fax. 22 656 71 75

e-mail: rektorat@civitas.edu.pl

Godziny pracy:
poniedziałek – piątek 8:30 – 16:30

 

Asystentka Biura Rektora
Beata Jankowska
tel. 22 656 71 78
e-mail: beata.jankowska@civitas.edu.pl

 

Asystentka Biura Rektora
Agnieszka Nowakowska
tel. 22 656 71 78
e-mail: agnieszka.nowakowska@civitas.edu.pl

Biuro Prasowe

Biuro Prasowe – Dział Marketingu i Promocji CC
pokój 1049, Pałac Kultury i Nauki, 10 piętro
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

Marta Rogalska
Specjalista ds. Public Relations
email: marta.rogalska@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 80
kom. 501 541 798
Specjalizacja:
kontakty z dziennikarzami
współpraca z ekspertami Collegium Civitas
redaktor serwisu www
media społecznościowe

 

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!

DZIAŁ REKRUTACJI

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!

pokój 1210
tel. 22 656 71 89
e-mail: rekrutacja@civitas.edu.pl

 

Dział Rekrutacji czynny:

Poniedziałek 8:00-16:00
Wtorek 8:00-16:00
Środa 8:00-16:00
Czwartek 8:00-16:00
Piątek 8:00-16:00

 

Dział Rekrutacji będzie nieczynny w dni ustawowo wolne.

Pałac Kultury i Nauki
12. piętro, pokój 1210
tel. 22 656 71 89
rekrutacja@civitas.edu.pl

 

Kierownik działu
Agnieszka Mrowińska
tel. 22 656 71 89
agnieszka.mrowinska@civitas.edu.pl

 

Młodszy specjalista ds. rekrutacji
Karolina Gajewska
karolina.gajewska@civitas.edu.pl

 

Starszy specjalista ds. rekrutacji
Khrystyna Trompak
tel. 508 929 652
khrystyna.trompak@civitas.edu.pl

 

Młodszy specjalista ds. rekrutacji
Irmina Szczepaniak
irmina.szczepaniak@civitas.edu.pl

 

 

 

DZIAŁ MARKETINGU I PROMOCJI

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
Pokój 1049
Godziny pracy:
poniedziałek – piątek: 9:00-17:00

tel. 22 656 71 80
e-mail: promocja@civitas.edu.pl
Pełnomocnik Rektora ds. marketingu i promocji
Małgorzata Mechanisz
e-mail: malgorzata.mechanisz@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 93

Kierownik Działu Marketingu i Promocji
Internet Marketing Manager
Małgorzata Sobańska
e-mail: malgorzata.sobanska@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 93

Specjalista ds. Public Relations
Marta Rogalska
email: marta.rogalska@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 80
kom. 501 541 798

Koordynator projektów marketingowych
Natalia Zaczek
tel. 22 656 71 80
e-mail: natalia.zaczek@civitas.edu.pl

Grafik
Yuliia Dolhopolova
email: yuliia.dolhopolova@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 80

 

DZIAŁ DYDAKTYKI

Kierownik Działu Dydaktyki i Spraw Studenckich
Anna Kicińska
tel. 22 656 71 79
e-mail: anna.kicinska@civitas.edu.pl
DZIAŁ DYDAKTYKI

pokój 1251

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!

Godziny pracy:
poniedziałek-czwartek 11:00-16:00
W piątki dział jest NIECZYNNY.

 

Starszy specjalista ds. dydaktycznych i ECTS
Małgorzata Sypniewska

tel. 22 656 71 79
e-mail: malgorzata.sypniewska@civitas.edu.pl

Starszy specjalista ds. dydaktycznych
Paweł Zreda
tel. 22 656 71 77
e-mail: pawel.zreda@civitas.edu.pl

DZIAŁ SPRAW STUDENCKICH

Kierownik Działu Dydaktyki i Spraw Studenckich
Anna Kicińska
e-mail: anna.kicinska@civitas.edu.pl
 

DZIAŁ SPRAW STUDENCKICH

pokój 1252

tel. 22 656 71 84

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
Godziny pracy:
poniedziałek-czwartek 11:00-16:00
W piątki dział jest NIECZYNNY.
 

Starszy specjalista ds. studenckich
Agnieszka Niekurzak

tel. 22 656 71 84
e-mail: agnieszka.niekurzak@civitas.edu.pl
tel. 508 929 674

Starszy specjalista ds. studenckich
Adam Serafin
tel. 22 656 71 84
e-mail: adam.serafin@civitas.edu.pl

Specjalista ds. studenckich
Tomasz Korol
tel. 22 656 71 84
e-mail: tomasz.korol@civitas.edu.pl

Specjalista ds. studenckich
Michał Kosiński
tel. 22 656 71 84
e-mail: michal.kosinski@civitas.edu.pl

BIURO STUDIÓW ANGLOJĘZYCZNYCH

Biuro Studiów Anglojęzycznych

pokój 1250

tel. 22 656 71 86

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
Godziny pracy:
poniedziałek-czwartek 11:00-16:00

Starszy specjalista ds. studenckich
Beata Rembecka
e-mail: beata.rembecka@civitas.edu.pl
lub studiesinenglish@civitas.edu.pl

Specjalista ds. dydaktyki anglojęzycznej
Patryk Gawor
e-mail: patryk.gawor@civitas.edu.pl
tel. 508 929 724

DZIAŁ STUDIÓW PODYPLOMOWYCH, KURSÓW I WARSZTATÓW

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
pokój 1211

Godziny pracy:
Od 13 marca 2020r. do odwołania:
Dyżur e-mailowy i telefoniczny:
poniedziałek – piątek w godz. 8.30-15.30

Kierownik Działu Studiów Podyplomowych, Kursów i Warsztatów
Małgorzata Sieradzka
tel. 22 656 71 98
e-mail: malgorzata.sieradzka@civitas.edu.pl

Specjalista ds. obsługi studiów podyplomowych
Monika Petuhhov
e-mail:monika.petuhhov@civitas.edu.pl
 

DZIAŁ SPRAW DYPLOMOWYCH

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
pokój 908
e-mail: dsd@civitas.edu.pl
Godziny pracy:
poniedziałek – piątek 10:00-16:00
Kierownik działu spraw dyplomowych
Aleksandra Woźniak
tel: 22 656 71 91
e-mail: aleksandra.wozniak@civitas.edu.pl

Koordynator ds. procedury dyplomowej
Anna Wyrzykowska
tel. 22 656 71 91
e-mail: anna.wyrzykowska@civitas.edu.pl

Młodsza specjalistka ds. procedury dyplomowej
Magdalena Marczak
tel: 22 656 71 91
e-mail: magdalena.marczak@civitas.edu.pl

DZIAŁ PŁATNOŚCI I STYPENDIÓW

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
pokój 1250

Godziny pracy:
poniedziałek – czwartek w godz. 11:00 – 16:00
Koordynator ds. opłat i stypendiów
Mariola Skorupa
e-mail: mariola.skorupa@civitas.edu.pl
tel.: 22 656 71 81

CENTRUM KARIER COLLEGIUM CIVITAS

pokój 1107

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
tel. 22 656 71 82
e-mail: kariera@civitas.edu.pl

Godziny pracy: poniedziałek-piątek: 8:00-16:00
(informacje na stronie www.ck.civitas.edu.pl)
Koordynatorka Centrum Karier Collegium Civitas
Patrycja Chorobik
tel. 22 656 71 82
e-mail:patrycja.chorobik@civitas.edu.pl

Młodszy Specjalista ds. Centrum Karier
Damian Teodorczak
tel. 22 656 71 76
e-mail: damian.teodorczak@civitas.edu.pl

 

DZIAŁ WSPÓŁPRACY I PROMOCJI MIĘDZYNARODOWEJ

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
pokój 1108

Godziny pracy:
poniedziałek-piątek 12:00-16:00
Prorektor ds. Współpracy z Zagranicą
dr Katarzyna Maniszewska
e-mail: katarzyna.maniszewska@civitas.edu.pl

Kierownik Działu Promocji i Współpracy Międzynarodowej
Maciej Krzyczkowski
e-mail: maciej.krzyczkowski@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 58, kom. +48 505 178 073

Specjalista ds. Współpracy i Promocji Międzynarodowej
Koordynatora Erasmus+ i Wymiany Międzynarodowej
Anna Skolasińska
e-mail: anna.skolasinska@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 60

Specjalista ds. Rekrutacji i Promocji Międzynarodowej
Ilona Głowacka
e-mail: ilona.glowacka@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 95

DZIAŁ KOORDYNACJI PROJEKTÓW

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
pokój 1024

tel. 22 656 71 36
tel. 22 656 71 34
e-mail: projekty@civitas.edu.pl
Godziny pracy:
poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00
Prorektor ds. rozwoju strategicznego Collegium Civitas
prof. Małgorzata Baran
e-mail: malgorzata.baran@civitas.edu.pl

Edyta Kostrzewa – Kierownik Działu
e-mail: edyta.kostrzewa@civitas.edu.pl

Marta Bałękowska – Koordynator projektów
e-mail: marta.balekowska@civitas.edu.pl

Marta Maśka – Koordynator projektów
e-mail: marta.maska@civitas.edu.pl

Agata Olszewska – Specjalista ds. edukacji online
e-mail: agata.olszewska@civitas.edu.pl

Specjalista ds. rozliczeń:
Joanna Kowalczyk
e-mail: joanna.kowalczyk@civitas.edu.pl
 

DZIAŁ BADAŃ NAUKOWYCH

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
pokój 1238
tel. 22 656 71 97

Godziny pracy:
poniedziałek – piątek 8:30-15:00

Kierowniczka Działu Badań Naukowych
Anna Sudolska-Bytof
tel. 22 656 71 97
e-mail: anna.sudolska@civitas.edu.pl

Specjalistka ds. obsługi projektów DBN
Katarzyna Witkowska
tel. 22 656 71 97
e-mail: katarzyna.witkowska@civitas.edu.pl

Młodsza specjalistka administracyjna ds. badań naukowych
Klaudia Wójcik
tel. 22 656 71 97
e-mail: klaudia.wojcik@civitas.edu.pl

KANCLERZ

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
Magdalena Wypych
tel. 22 656 71 78
e-mail: magdalena.wypych@civitas.edu.pl

KWESTURA

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
pokój 935
tel. 22 656 71 90

Godziny pracy:
poniedziałek – piątek 8:00-16:00

Samodzielna księgowa
Renata Mięśniak
tel. 22 656 71 90
e-mail: renata.miesniak@civitas.edu.pl

Młodsza księgowa
Anna Kiraga
tel. 22 656 71 90
e-mail: anna.kiraga@civitas.edu.pl

Specjalista ds. Rozliczeń Projektów
Joanna Kowalczyk
tel. 22 656 71 90
e-mail: joanna.kowalczyk@civitas.edu.pl

DZIAŁ PERSONALNY

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
pokój 1023

Godziny pracy:
poniedziałek-piątek 8:00 – 15:00

Kierownik ds. Personalnych
Renata Bogacka-Andrzejewska
tel. 22 656 71 73
e-mail: renata.bogacka@civitas.edu.pl

Specjalista ds. HR
Andrzej Chodkiewicz
tel. 22 656 71 65
e-mail: andrzej.chodkiewicz@civitas.edu.pl

Księgowa ds. Płac
Elżbieta Budkowska
tel. 22 656 71 73
e-mail: elzbieta.budkowska@civitas.edu.pl

Młodszy specjalista ds. kadr i płac
Milena Frankowska
tel. 22 656 71 73
e-mail: milena.frankowska@civitas.edu.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
pokój 1212

Godziny pracy:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

 

Kierownik Działu Administracyjno-gospodarczego
Izabela Błaszczak-Hamouda
tel. 22 656 77 62
e-mail: izabela.blaszczak-hamouda@civitas.edu.pl

Specjalista ds. zaopatrzenia
Adam Grejcz
tel. 22 656 71 88
e-mail:adam.grejcz@civitas.edu.pl

Koordynator ds. gospodarczych
Robert Gąsiorowski
tel. 22 656 71 88
e-mail:robert.gasiorowski@civitas.edu.pl

DZIAŁ IT

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
pokój 909
tel. 22 656 71 83
e-mail: it@civitas.edu.pl

Godziny pracy:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Kierownik Działu IT
Bogumił Dryja
e-mail: bogumil.dryja@civitas.edu.pl

Specjalista ds. IT
Marcin Kamiński
e-mail: marcin.kaminski@civitas.edu.pl

WYDAWNICTWO COLLEGIUM CIVITAS

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
pokój 1106
tel. 22 656 71 96

Godziny pracy:
poniedziałek-piątek 8:00-15:00

dr Marek Gawron
e-mail:marek.gawron@civitas.edu.pl

BIBLIOTEKA

Do odwołania Biblioteka i Czytelnia są nieczynne.

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
Możliwy jest kontakt telefoniczny: 22 656 71 96
lub mailowy: natalia.plonska@civitas.edu.pl oraz piotr.wasowicz@civitas.edu.pl.
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
(z wyłączeniem 20.03.)
Uwaga: Wypożyczenia książek, których zwrot przypadał na okres od 9 marca włącznie, zostaną przedłużone do momentu wznowienia pracy biblioteki. W trosce o bezpieczeństwo i higienę prosimy o nie wymienianie się książkami z biblioteki.

 

Kontakt:

Biblioteka Collegium Civitas
pokój 1106
Pałac Kultury i Nauki, XI piętro
Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa
tel. 22 656 71 96

 

Kierowniczka Biblioteki
Natalia Płońska natalia.plonska@civitas.edu.pl

 

Starszy bibliotekarz
Piotr Wąsowicz piotr.wasowicz@civitas.edu.pl

 

W sprawie zakupów bibliotecznych prosimy kontaktować się z: Natalią Płońską natalia.plonska@civitas.edu.pl

COLLEGIUM DZIECIĘCE

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
pokój przy Auli C, XII p. PKiN

Agnieszka Wnuk-Lipińska
tel. 509 044 733
e-mail: collegiumdzieciece@civitas.edu.pl

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU

UWAGA: Do odwołania kontakt wyłącznie telefoniczny lub mailowy!
pokój przy Auli B, XII p. PKiN

Kierownik UTW
Irena Pańków
e-mail: irena.pankow@civitas.edu.pl

Specjalista ds. UTW
Lidia Profus
e-mail: lidia.profus@civitas.edu.pl

Telefon: 22 656 71 35
czynne w poniedziałki i piątki
w godz.11:00 do 13:30 i 15:30 do 18:30