Administracja

Udostępnij strone

Collegium Civitas
plac Defilad 1, XII piętro
00-901 Warszawa

RECEPCJA
tel.: 22 656 71 87
e-mail: info@civitas.edu.pl

Wejście do Pałacu Kultury i Nauki od ul. Marszałkowskiej,
w PKiN należy kierować się do wind nr 7, 8, 9, 10 (windy srebrne).

NR RACHUNKU BANKOWEGO: 95 2490 0005 0000 4600 1851 0196


 

BIURO REKTORA

pok. 1224
tel. 22 656 77 62 lub 22 656 71 78
fax. 22 656 71 75

e-mail: rektorat@civitas.edu.pl

 

Kierownik Biura Rektora
Izabela Błaszczak-Hamouda
tel. 22 656 77 62
e-mail: izabela.blaszczak-hamouda@civitas.edu.pl

 

Asystentka Biura Rektora
Beata Jankowska
tel. 22 656 71 78
e-mail: beata.jankowska@civitas.edu.pl

Biuro Prasowe

Biuro Prasowe – Dział Marketingu i Promocji CC
pokój 1049, Pałac Kultury i Nauki, 10 piętro
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

Marta Rogalska
Specjalista ds. Public Relations
email: marta.rogalska@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 80
kom. 501 541 798
Specjalizacja:
kontakty z dziennikarzami
współpraca z ekspertami Collegium Civitas
redaktor serwisu www
media społecznościowe

 

DZIAŁ REKRUTACJI

Kierownik Działu Rekrutacji
Olga Kocot-Wielgomas
e-mail: olga.kocot@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 89

Starszy specjalista ds. rekrutacji
Magdalena Fruba
e-mail: magdalena.fruba@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 89

Specjalista ds. rekrutacji
Khrystyna Trompak
e-mail: khrystyna.trompak@civitas.edu.pl
tel. 22 620 28 78

 

Dział Rekrutacji czynny:

Poniedziałek 9:00-18:00
Wtorek 9:00-18:00
Środa 9:00-18:00
Czwartek 9:00-17:00
Piątek 9:00-17:00
Sobota 10:00-14:00

 

Dział Rekrutacji będzie nieczynny 2.11 i 9.11 oraz w dni ustawowo wolne.

 

Pałac Kultury i Nauki
12. piętro, pokój 1210

tel. 22 656 71 89
e-mail: rekrutacja@civitas.edu.pl

DZIAŁ MARKETINGU I PROMOCJI

tel. 22 656 71 80
e-mail: promocja@civitas.edu.pl

Pełnomocnik Rektora ds. marketingu i promocji
Małgorzata Mechanisz
e-mail: malgorzata.mechanisz@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 93

Kierownik Działu Marketingu i Promocji
Internet Marketing Manager
Małgorzata Sobańska
e-mail: malgorzata.sobanska@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 93

Specjalista ds. Public Relations
Marta Rogalska
email: marta.rogalska@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 80
kom. 501 541 798

Koordynator ds. projektów marketingowych
Małgorzata Banasiak
tel. 22 656 71 80
e-mail: malgorzata.banasiak@civitas.edu.pl

Grafik
Yuliia Dolhopolova
email: yuliia.dolhopolova@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 80

 

Dział Marketingu i Promocji czynny:
poniedziałek – piątek: 9:00-17:00

tel. 22 656 71 80
e-mail: promocja@civitas.edu.pl

DZIAŁ DYDAKTYKI

Kierownik Działu Dydaktyki i Spraw Studenckich
Anna Kicińska
tel. 22 656 71 79
e-mail: anna.kicinska@civitas.edu.pl

DZIAŁ DYDAKTYKI

Pokój 1251

Godziny przyjęć studentów:
poniedziałek-czwartek: 11:00-16:00
sobota: 8:00-14:00 (podczas zjazdów)
niedziela: 8:00-13:00 (podczas zjazdów)
W piątki dział jest NIECZYNNY.

Starszy specjalista ds. dydaktycznych i ECTS
Małgorzata Sypniewska

tel. 22 656 71 79
e-mail: malgorzata.sypniewska@civitas.edu.pl

Starszy specjalista ds. dydaktycznych
Paweł Zreda
tel. 22 656 71 77
e-mail: pawel.zreda@civitas.edu.pl

DZIAŁ SPRAW STUDENCKICH

Kierownik Działu Dydaktyki i Spraw Studenckich
Anna Kicińska
e-mail: anna.kicinska@civitas.edu.pl

DZIAŁ SPRAW STUDENCKICH

Pokój 1252

tel. 22 656 71 84

Godziny przyjęć studentów:
poniedziałek-czwartek: 11:00-16:00
sobota: 8:00-14:00 (podczas zjazdów)
niedziela: 8:00-13:00 (podczas zjazdów)
W piątki dział jest NIECZYNNY.

Starszy specjalista ds. studenckich
Agnieszka Niekurzak

tel. 22 656 71 84
e-mail: agnieszka.niekurzak@civitas.edu.pl

Starszy specjalista ds. studenckich
Adam Serafin
tel. 22 656 71 84
e-mail: adam.serafin@civitas.edu.pl

Specjalista ds. studenckich
Tomasz Korol
tel. 22 656 71 84
e-mail: tomasz.korol@civitas.edu.pl

Specjalista ds. studenckich
Michał Kosiński
tel. 22 656 71 84
e-mail: michal.kosinski@civitas.edu.pl

BIURO STUDIÓW ANGLOJĘZYCZNYCH

Biuro Studiów Anglojęzycznych
pokój 1250

Godziny przyjęć studentów:
poniedziałek – czwartek w godz. 11:00-16:00
tel. 22 656 71 86

Starszy specjalista ds. studenckich
Beata Rembecka
e-mail: beata.rembecka@civitas.edu.pl
lub studiesinenglish@civitas.edu.pl

Specjalista ds. dydaktyki anglojęzycznej
Patryk Gawor
e-mail: patryk.gawor@civitas.edu.pl

DZIAŁ STUDIÓW PODYPLOMOWYCH, KURSÓW I WARSZTATÓW

pokój 1211

Dyżur i odbiór dokumentów:
soboty i niedziele zjazdowe studiów podyplomowych w godz. 8.30-13.30,
w tygodniu – tylko po wcześniejszym telefonicznym bądź e-mailowym ustaleniu terminu i godziny.

Kierownik Działu Studiów Podyplomowych, Kursów i Warsztatów
Małgorzata Sieradzka
tel. 22 656 71 98
e-mail: malgorzata.sieradzka@civitas.edu.pl

Młodszy specjalista ds. obsługi studiów podyplomowych
Monika Petuhhov
e-mail:monika.petuhhov@civitas.edu.pl

 

DZIAŁ SPRAW DYPLOMOWYCH

Dział Spraw Dyplomowych
pokój 908
e-mail: dsd@civitas.edu.pl

Godziny przyjęć studentów:

poniedziałek – czwartek w godz. 11:00-16:00
piątek – NIECZYNNE
soboty zjazdowe dla studiów niestacjonarnych w godz. 9:30-15:00

Koordynator ds. procedury dyplomowej
Anna Wyrzykowska
tel. 22 656 71 91
e-mail: anna.wyrzykowska@civitas.edu.pl

Konsultant ds. organizacji działu spraw dyplomowych
Aleksandra Woźniak
tel: 22 656 71 91
e-mail: aleksandra.wozniak@civitas.edu.pl

Młodsza specjalistka ds. procedury dyplomowej
Magdalena Marczak
tel: 22 656 71 91
e-mail: magdalena.marczak@civitas.edu.pl

DZIAŁ PŁATNOŚCI I STYPENDIÓW

Dział Płatności i Stypendiów
pokój 1250

Godziny przyjęć studentów:

poniedziałek – czwartek w godz. 11:00 – 16:00

Starszy specjalista ds. opłat i stypendiów
Mariola Skorupa
tel. 22 656 71 81
e-mail: mariola.skorupa@civitas.edu.pl

CENTRUM KARIER COLLEGIUM CIVITAS

Centrum Karier Collegium Civitas (pokój 1107)

Godziny przyjęć studentów:
wtorek-czwartek w godz. 11:00-16:00
poniedziałek i piątek – dni pracy wewnętrznej
wybrane soboty zjazdowe 8:00-14:00

(informacje na stronie www.ck.civitas.edu.pl)

tel. 22 656 71 82
e-mail: kariera@civitas.edu.pl

Koordynatorka Centrum Karier Collegium Civitas
Patrycja Chorobik
tel. 22 656 71 82
e-mail:patrycja.chorobik@civitas.edu.pl

Młodszy Specjalista ds. Centrum Karier
Damian Teodorczak
tel. 22 656 71 76
e-mail: damian.teodorczak@civitas.edu.pl

 

DZIAŁ WSPÓŁPRACY I PROMOCJI MIĘDZYNARODOWEJ

Prorektor ds. Współpracy z Zagranicą
dr Katarzyna Maniszewska
e-mail: katarzyna.maniszewska@civitas.edu.pl

Specjalista ds. Współpracy i Promocji Międzynarodowej
Koordynatora Erasmus+ i Wymiany Międzynarodowej
Anna Skolasińska
e-mail: anna.skolasinska@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 60

Specjalista ds. Rekrutacji i Promocji Międzynarodowej
Ilona Głowacka
e-mail: ilona.glowacka@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 95

DZIAŁ KOORDYNACJI PROJEKTÓW

Prorektor ds. rozwoju strategicznego Collegium Civitas
prof. Małgorzata Baran
e-mail: malgorzata.baran@civitas.edu.pl

Edyta Kostrzewa – Kierownik Działu
e-mail: edyta.kostrzewa@civitas.edu.pl

Marta Bałękowska – Koordynator projektów
e-mail: marta.balekowska@civitas.edu.pl

Marta Maśka – Koordynator projektów
e-mail: marta.maska@civitas.edu.pl

Anna Olszewska – Koordynator projektów
e-mail: anna.olszewska@civitas.edu.pl

Agata Olszewska – Specjalista ds. edukacji online
e-mail: agata.olszewska@civitas.edu.pl

Joanna Kowalczyk – Specjalista ds. rozliczeń:
e-mail: joanna.kowalczyk@civitas.edu.pl

Dział Koordynacji Projektów czynny w godz. 8:00 – 16:00
tel. 22 656 71 36
e-mail: projekty@civitas.edu.pl

DZIAŁ BADAŃ NAUKOWYCH

Specjalista administracyjny ds. badań naukowych
Anna Sudolska-Bytof
tel. 22 656 71 97
e-mail: anna.sudolska@civitas.edu.pl

Asystentka w Dziale Badań Naukowych
Katarzyna Witkowska
tel. 22 656 71 97
e-mail: katarzyna.witkowska@civitas.edu.pl

Dział badań naukowych czynny:
poniedziałek-piątek 9:00-17:00

KANCLERZ

Magdalena Wypych
tel. 22 656 71 78
e-mail: magdalena.wypych@civitas.edu.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY

Kierownik administracyjny
Adam Grejcz
tel. 22 656 71 88
e-mail:adam.grejcz@civitas.edu.pl

Koordynator ds. gospodarczych
Robert Gąsiorowski
tel. 22 656 71 88
e-mail:robert.gasiorowski@civitas.edu.pl

DZIAŁ IT

Kierownik Działu IT
Bogumił Dryja
tel. 22 656 71 83
e-mail: bogumil.dryja@civitas.edu.pl

Specjalista ds. IT
Marcin Kamiński
tel. 22 656 71 83
e-mail: marcin.kaminski@civitas.edu.pl

WYDAWNICTWO COLLEGIUM CIVITAS

dr Marek Gawron
tel. 22 656 71 96
e-mail:marek.gawron@civitas.edu.pl

BIBLIOTEKA

 

Godziny pracy czytelni:
Poniedziałek: 9:00-17:00
Wtorek: 8:00-18:00
Środa: 9:00-17:00
Czwartek: 9:00-17:00
Piątek: 8:00-16:00
W sesje zjazdów studiów niestacjonarnych:
Sb. 8:00-15:00
Ndz. 8:00-13:00
W sesje zjazdów studiów podyplomowych:
Sb. 8:30-14:30

 

Kontakt:

Biblioteka Collegium Civitas
Pałac Kultury i Nauki, XI piętro
Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa
e-mail: biblioteka@civitas.edu.pl
tel. 0-22 656 71 96

 

Bibliotekarze:

 

W sprawie zakupów bibliotecznych prosimy kontaktować się z: dr. Rolandem Zarzyckim: roland.zarzycki@civitas.edu.pl