Budżet partycypacyjny

Udostępnij strone

Miło nam poinformować o starcie pierwszej edycji Budżetu Partycypacyjnego Collegium Civitas na rok akademicki 2018/2019!

Budżet Partycypacyjny to część budżetu Collegium Civitas, o której wykorzystaniu decydują studenci i słuchacze studiów podyplomowych. Wysokość środków w pierwszej edycji budżetu to 12 000 zł brutto! Zapraszamy do składania propozycji projektów.

Masz pomysł na usprawnienie, projekt, działanie, wydarzenie itp., które pomogą zintegrować społeczność akademicką CC oraz pozwolą polepszyć nasze otoczenie i warunki nauki i pracy? Potrzebujesz środków? Koniecznie zgłoś projekt!

Pamiętaj, że musi on być zgodny z prawem oraz misją i celami statutowymi CC, a także musi uwzględniać specyfikę i ograniczenia infrastrukturalne siedziby Uczelni, ponieważ to tutaj będzie on realizowany. W opisie projektu nie może także zabraknąć wyjaśnienia, jak realizacja wpłynie na poprawę warunków pracy i nauki dla całej społeczności akademickiej CC – rezultaty projektu muszą być ogólnodostępne dla każdego lub służyć integracji!

Projekty, które przejdą pozytywnie weryfikację, zostaną przekazane do głosowania za pośrednictwem Wirtualnej Uczelni.

Szczegółowe informacje, w tym Regulamin Budżetu Partycypacyjnego Collegium Civitas, harmonogram działań oraz potrzebne wnioski znajdziesz w zakładkach:

 

Dokumenty prosimy przesyłać na adres promocja@civitas.edu.pl.
UWAGA! PRZEDŁUŻAMY TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW DO 20.05.2019!

 

Z pytaniami, na które nie znajdziesz odpowiedzi, zawsze możesz zgłosić się do Działu Marketingu i Promocji, pisząc na adres: promocja@civitas.edu.pl.