Akademia Sukcesu Collegium Civitas

Udostępnij strone

Zapraszamy serdecznie do udziału w Akademii Sukcesu Collegium Civitas. Jest to wyjątkowy projekt organizacji studenckich i kół naukowych Collegium Civitas realizowany we współpracy z uczelnianym Centrum Karier. Projekt ma za zadanie rozwinięcie umiejętności miękkich cenionych przez pracodawców oraz umiejętności radzenia sobie na rynku pracy przez studentów i absolwentów Collegium Civitas poprzez udział w różnego rodzaju aktywnościach: szkoleniach, spotkaniach z trenerami, pracodawcami, ekspertami i ciekawymi gośćmi. W związku z tym, że sukces to nie tylko kariera zawodowa, ale również realizacja pasji, marzeń i zainteresowań, oprócz warsztatów przygotowujących do „zawojowania” na rynku pracy, proponujemy liczne aktywności, które tylko z pozoru nie mają wiele wspólnego z rozwojem zawodowym, między innymi turniej piłkarzyków czy gry planszowe. Warto pamiętać, że to właśnie nasze pasje, otwartość umysłu i ciekawość świata pozwalają nam lepiej przygotować się na wejście na rynek pracy. To właśnie kreatywność jest obecnie jedną z wielu cech cenionych przez pracodawców poszukujących pracowników do swoich firm.

Głównym celem projektu jest promocja organizacji studenckich i kół naukowych oraz wszelkiego rodzaju wydarzeń realizowanych przez studentów. Zapoznaj się z propozycją i wybierz coś ciekawego dla siebie! Na wszystkie wydarzenia możesz przyjść z przyjaciółmi również spoza Collegium Civitas. Zapraszamy!

Konsultacje z doradcą zawodowym

W ramach Akademii Sukcesu Collegium Civitas zapraszamy studentów do skorzystania z możliwości indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym, zarówno w języku polskim, jak i angielskim, a także z konsultantem ds. adaptacji studenckiej.

Podczas spotkania z doradcą zawodowym, pomoże Ci on odkryć i określić własne predyspozycje i preferencje zawodowe, poznasz metody, sposoby i narzędzia budowania osobistej marki na rynku pracy. Wspólnie zbudujecie indywidualny plan działania, przetrenujecie rozmowę kwalifikacyjną, przygotujecie wyróżniające się CV i list motywacyjny.

Spotkania z doradcą zawodowym odbywają się po wcześniejszym umówieniu się na konsultacje:

Konsultacje z doradcą ds. adaptacji studentów

Studentów z zagranicy zapraszamy na spotkania z konsultantem ds. adaptacji studenckiej. W czasie konsultacji studenci mogą uzyskać informacje w zakresie legalizacji pobytu, ubezpieczenia, opieki zdrowotnej i innych kwestiach związanych z życiem studenckim w Warszawie i w Polsce. Do konsultanta możecie zwrócić się również w trudnej sytuacji życiowej.
 
Konsultacje w języku polskim i rosyjskim