Studia podyplomowe

Rejestracja on-line.
    Wypełnij oraz wydrukuj internetowy formularz rekrutacyjny dostępny online pod adresem rekrutacja.civitas.edu.pl (studia w języku polskim i dwujęzyczne polsko-angielskie). Zwróć uwagę, aby dane osobowe oraz dotyczące przebytej edukacji były takie same jak w dowodzie osobistym oraz na dyplomie ukończenia studiów. Szczególnie zwróć uwagę na polskie znaki oraz znaki interpunkcyjne.
    Rekrutacja online
    Skompletowanie dokumentów.
    Przygotuj komplet dokumentów oraz dokonaj opłaty kwalifikacyjnej. W tytule przelewu wpisz swoje imię, nazwisko, numer kandydata. Wzór umowy Uczelnia-Słuchacz
    Złożenie dokumentów.
    Wymagane dokumenty należy dostarczyć do Działu Rekrutacji osobiście lub za pośrednictwem poczty. Wysyłając dokumenty pocztą pamiętaj o dołączeniu oryginału dyplomu ukończenia studiów.
    Decyzja.
    Po potwierdzeniu utworzenia grupy drogą elektroniczną zostaniesz poinformowany o wynikach rekrutacji na studia.
    Dopełnienie formalności.
    Po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu na studia zostaniesz poproszony o dokonanie odpłatności za studia.
    Rozpoczęcie studiów.
    Przed rozpoczęciem zajęć otrzymasz dostęp do Wirtualnej Uczelni, gdzie znajdziesz plan zajęć

UWAGA!
Proces rekrutacji uruchamiany jest w momencie złożenia kompletu dokumentów.