Studia I stopnia po polsku

1. 1
    Rejestracja on-line.
    Wypełnij oraz wydrukuj internetowy formularz rekrutacyjny dostępny online pod adresem rekrutacja.civitas.edu.pl.Rekrutacja online Zwróć uwagę, aby dane osobowe oraz dotyczące przebytej edukacji były takie same jak w dowodzie osobistym i na świadectwie dojrzałości. Szczególnie zwróć uwagę na polskie znaki oraz znaki interpunkcyjne.
  2. 2
    Skompletowanie dokumentów.
    Przygotuj komplet dokumentów oraz dokonaj opłaty kwalifikacyjnej. W tytule przelewu wpisz swoje imię, nazwisko, numer kandydata.
  3. 3
    Złożenie dokumentów.
    Wymagane dokumenty należy dostarczyć do Działu Rekrutacji osobiście, za pośrednictwem poczty lub osób trzecich. Wysyłając dokumenty pocztą pamiętaj o dołączeniu oryginału świadectwa maturalnego.
  4. 4
    Decyzja.
    Wyniki rekrutacji otrzymasz na swoje indywidualne konto w systemie rekrutacji online.
  5. 5
    Dopełnienie formalności.
    Po zakwalifikowaniu na studia następuje podpisanie Umowy Uczelnia-Student oraz dokonanie odpłatności za studia.
  6. 6
    Rozpoczęcie studiów. Przed rozpoczęciem zajęć zostaniesz poinformowany o wpisie na listę studentów za pośrednictwem indywidualnego konta rekrutacji online oraz otrzymasz dostęp do Wirtualnej Uczelni, gdzie znajdziesz plan zajęć

UWAGA! Proces rekrutacji uruchamiany jest w momencie dostarczenia wymaganych dokumentów.

Oferta studiów I stopnia stacjonarnych

Oferta studiów I stopnia niestacjonarnych