Zarządzanie

3 lata (6 semestrów)
  5. Kierunek:
    Zarządzanie
  6. Jesteśmy przygotowani do prowadzenia zajęć na terenie uczelni, w pełni online i w systemie mieszanym.

Chciałbyś zgłębić tajniki skutecznego zarządzania projektami, informacją, zespołem pracowników? Interesujesz się społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR)? Widzisz siebie w przyszłości na stanowisku menedżerskim – jako specjalistę ds. HR, PR, CSR? A może zastanawiasz się, czy Twój pomysł na biznes jest warty realizacji i czy ma szansę powodzenia? Wybierz specjalność Zarządzanie, a zdobędziesz praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci sprawnie poruszać się w świecie biznesu i zwiększą szanse na sukces prowadzonych przez Ciebie projektów.

Zdobędziesz wiedzę merytoryczną z zakresu:

• zarządzania informacją, kapitałem ludzkim, projektami, zespołem pracowników;
  • etyki w biznesie;
  • zasad CSR;
  • psychologii w biznesie;
  • finansów w gospodarce i przedsiębiorstwie.

Zdobędziesz praktyczne umiejętności z zakresu:

• prowadzenia negocjacji;
  • budowania relacji w zespole;
  • planowania i realizowania działań z zakresu marketingu interaktywnego.

Perspektywy zawodowe

• działy HR w międzynarodowych korporacjach;
  • stanowiska związane z PR w przedsiębiorstwach i instytucjach;
  • urzędy centralne;
  • organizacje branżowe;
  • administracja publiczna;
  •  własna działalność gospodarcza.

Atuty

• program studiów jest oparty na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie kształcenia przyszłych menedżerów;
  • większość zajęć prowadzona jest w systemie warsztatowym, co pozwoli Ci zdobyć praktyczne umiejętności i nauczy Cię pracy zespołowej;
  • w trakcie studiów odbywasz praktykę w wybranej firmie i realizujesz projekt, który jest przedmiotem Twojej pracy licencjackiej;
  • podczas zajęć spotykasz się z praktykami biznesu i masz do czynienia z konkretnymi case study;
  • zdobędziesz wiedzę techniczną oraz niezbędne kompetencje miękkie, konieczne do efektywnego zarządzania i sprostania aktualnym wymaganiom pracodawców;
  • kompleksowe wsparcie doradcze i coachingowe Centrum Karier przez cały czas trwania studiów;
  • studia w międzynarodowym środowisku – 3. miejsce wśród najbardziej umiędzynarodowionych niepublicznych uczelni w Polsce;
  • program wymiany międzynarodowej – nauka na wybranej uczelni przez semestr lub dwa;
  • certyfikat „Lider jakości kształcenia” wyróżniający najbardziej innowacyjne, nowoczesne i wartościowe programy studiów na polskich uczelniach.

• od 26.03.2020 odbyło się 3386 zajęć online, w tym 1348 wykładów i 2038 ćwiczeń, po polsku i angielsku, a także 1772 lektoraty, zajęcia online przeprowadziło 200 wykładowców;
  • większość zajęć realizowana metodami w pełni interaktywnymi;
  • trzy platformy szkoleniowe (Wirtualna Uczelnia, Moodle oraz MS Teams) – nowoczesne techniki kształcenia na odległość;
  • kadra przygotowana do prowadzenia zajęć zarówno w siedzibie uczelni, jak i online.

„Aby odnieść sukces trzeba działać mądrze i skutecznie, korzystając ze swoich kompetencji i wyobraźni. Wybierając kierunek zarządzanie w Collegium Civitas zdobędziesz praktyczne umiejętności oraz solidne przygotowanie merytoryczne, które zwiększą Twoje szanse na rynku pracy.”– dr hab. Małgorzata Baran, prof. CC, Prorektor ds. rozwoju strategicznego, opiekun kierunku Zarządzanie.

Od wielu lat obserwuję biznes polski i światowy. Widzę jak zmieniają się wyzwania i globalizuje rynek pracy. Dziś wybór ścieżki edukacji ma kluczowe znaczenie dla późniejszej kariery zawodowej. Zarządzanie w Collegium Civitas wyróżnia się na tle innych programów studiów, to nowoczesna, praktyczna edukacja dopasowana do potrzeb pracodawców. To również zajęcia warsztatowe z naciskiem na tzw. “umiejętności miękkie”. W wielu badaniach publikowanych w Forbsie piszemy o ich znaczeniu dla osiągnięcia sukcesu zawodowego, a także o tym jak bardzo te umiejętności cenią pracodawcy.”  – Michał Broniatowski, redaktor naczelny Forbes.

email: rekrutacja@civitas.edu.pl

pokój 1210, Pałac Kultury i Nauki, 12 piętro