WARSZTAT: Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość w szkoleniach - rekrutacja zakończona

Udostępnij strone

Rekrutacja Online  

Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość zyskuje swoich zwolenników w wielu branżach. Najczęściej kojarzy się z grami czy złożonymi wizualizacjami. Czy można wykorzystać VR i AR w procesach szkoleniowych?

Warsztat jest dedykowany przedstawicielom firm szkoleniowych oraz instytucji edukacyjnych zainteresowanych nowymi technologiami, w tym wirtualną i rozszerzoną rzeczywistością oraz możliwościami wykorzystania tych technologii w codziennej działalności.

Cel warsztatu:

Celem warsztatu jest wprowadzenie uczestników w świat technologii AR i VR –  wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, prezentacja urządzeń niezbędnych do korzystania z tych technologii oraz możliwości ich wykorzystania.

Warsztat pozwala na zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu:

  • technologii wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości;
  • wykorzystania technologii w działalności szkoleniowej i edukacyjnej;
  • szacowania kosztów realizacji symulacji szkoleniowych.

Atuty:

  • uczestnicy mają możliwość przetestowania dostępnych na rynku technologii wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości oraz weryfikację tych technologii z punktu widzenia prowadzonej działalności szkoleniowej/edukacyjnej;
  • każdy uczestnik kursu pozna przypadki szkoleń zrealizowanych z wykorzystaniem VR i AR oraz pozna technologie, w tym HTC Vive, Samsung Gear VR, rozwiązania typu cardboard i inne.

REKRUTACJA ONLINE


Kontakt:
Dział Rekrutacji Collegium Civitas
tel. 22 656 71 89
email: rekrutacja@civitas.edu.pl

pokój 1210, Pałac Kultury i Nauki, 12 piętro
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa