SPA & Wellbeing Management

Udostępnij strone

UWAGA! Rekrutacja na ten kierunek została zakończona.

Trwa rekrutacja na inne studia podyplomowe –  zapraszamy!

 1. Rodzaj studiów:
  studia podyplomowe
 2. Tryb studiów:
  niestacjonarne
 3. Język wykładowy:
  polski
 4. Czas trwania studiów:
  1 rok (2 semestry)
 5. Planowany początek zajęć:
  jesień 2018 r.

 

Studia podyplomowe SPA & Wellbeing Management są prowadzone we współpracy z Instytutem HAPPYMORE Academy of Excellence, posiadającym wieloletnie doświadczenie w obszarze promocji zdrowia i dobrostanu.

Zajęcia prowadzą wybitni eksperci, m. in. Joanna Kuźmicka – hotelarz z 17-letnim doświadczeniem w zarządzaniu, szkoleniach personelu, marketingu i sprzedaży; Tomasz Pieniążek – finansista strategiczny, dyrektor generalny, doświadczony lider dużych zespołów; Małgorzata Kończal – negocjator, finansista strategiczny, doświadczony i skuteczny trener; Ewelina Jarosz – trener zdrowia i manager Spa w Hotelu Bristol.

Kierownikiem i pomysłodawcą studiów jest Agata Podczaska – właścicielka marki HAPPYMORE oraz założycielka Instytutu HAPPYMORE (2007), którego głównym obszarem zainteresowań jest medycyna stylu życia, holistyczne podejście do zdrowia i dobrostanu oraz psychosomatyka. Od 2013 roku kształci Trenerów Zdrowia na studiach podyplomowych w Collegium Civitas.

Cel studiów:

Celem studiów jest wyposażenie menegerów w wiedzę, umiejętności i kompetencje niezbędne do sprawnego zarządzania kluczowymi obszarami SPA & Wellness.

Zdobędziesz wiedzę i kluczowe kompetencje z zakresu:

 • tworzenia misji, wizji i koncepcji SPA;
 • medycyny stylu życia i holistycznego podejścia do zdrowia i dobrostanu;
 • tworzenia produktu spa, budowania menu produktowego;
 • zarządzania marketingiem, PR oraz sprzedażą obiektów SPA;
 • zarządzania relacjami i budowania świadomej gościnności;
 • zarządzania talentami i potencjałem w zespole.

Adresaci kierunku:

Studia SPA & Wellbeing Management dedykujemy osobom, które rozwijają swoją karierę zawodową w sektorze hotelarskim, obiektach SPA & wellness, klinikach odnowy biologicznej, uzdrowiskach, ośrodkach wypoczynkowych i zdrowotnych oraz wszystkim tym osobom, dla których świadoma gościnność i zarządzanie strefą wellness jest istotne w rozwoju kariery zawodowej.

 

Tworząc kierunek SPA & Wellbeing Management staraliśmy się tak dobrać kadrę, aby zapewnić słuchaczom kontakt z praktykami, na co dzień mającymi dostęp do aktualnej wiedzy z zakresu zarządzania obiektami SPA. Program studiów jest oparty o unikalne podejście do kształcenia menedżerów, a nasi absolwenci zostają wyposażeni w zestaw narzędzi i umiejętności praktycznych, które w przyszłości wykorzystają w swojej pracy. Wierzę, że oferta Collegium Civitas, przygotowana we współpracy z Instytutem HAPPYMORE, którym mam przyjemność kierować,  idealnie odpowiada na potrzeby osób aktywnie rozwijających swoją karierę zawodową w sektorze hotelarskim i zdrowotnym.” – mówi Agata Podczaska, kierownik studiów podyplomowych w Collegium Civitas.

 

 

REKRUTACJA ONLINE


Kontakt:
Dział Rekrutacji Collegium Civitas
tel. 22 656 71 89
email: rekrutacja@civitas.edu.pl

pokój 1210, Pałac Kultury i Nauki, 12 piętro
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa