Psychologia przywództwa

Udostępnij strone

Kierownik kierunku: Agnieszka Majchrzak

MBA, dyrektor w obszarze HR, trener, coach, wykładowca, zorientowana na ludzi i cele biznesowe. Od 2004 roku menedżer związany z instytucjami finansowymi, w których kreowała, wdrażała i realizowała politykę szkoleniową oraz budowała struktury trenerskie. Jako trener specjalizuje się w szkoleniach dedykowanych menedżerom średniego i wyższego szczebla. W swojej pracy skutecznie przekłada teorie zarządzania na aspekt praktyczny. Wierzy w przywództwo oparte na szacunku, partnerstwie i otwartej komunikacji. Wierzy również w menedżerów – ich dojrzałość oraz świadomość wpływu i odpowiedzialności. Jako konsultant współpracuje z firmami wspierając je w tworzeniu i wdrażaniu strategii, realizacji projektów szkoleniowych z zakresu kompetencji menedżerskich, sprzedażowych oraz utrzymania pracowników o najwyższym potencjale.

 

Kadra:

dr Diana Malinowska

Psycholog, doktor nauk humanistycznych. W Collegium Civitas wykłada psychologię i coaching. Jest certyfikowanym przez ICF coachem ACC, prowadzi działalność konsultingową i szkoleniową. Autorka książki „Pracoholizm. Zjawisko wielowymiarowe” i innych publikacji naukowych z zakresu psychologii motywacji i organizacji. Popularyzuje wiedzę psychologiczną w publikacjach dla praktyków (Personel i Zarządzanie, Świat Problemów, Infor), materiałach prasowych (Tygodnik Przegląd) i audycjach radiowych (Tok FM, Radio Kraków).

Iwona Kubiak

Magister psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Dyrektor Centrum Coachingu Collegium Civitas, od 2010 kierownik studiów podyplomowych z zakresu coachingu, akredytowany coach PCC. Ma bogate doświadczenie we wspieraniu kadry zarządzającej oraz komunikacji w organizacjach o różnych branżach. Wdraża nowe podejście do przywództwa zgodnie z koncepcją Transformational Presence Leadership Coaching by Alan Seale. Prowadzi firmę Centrum Life Coaching Polska.

Jerzy Witkowski

Od ponad 4 lat menadżer projektów z obszaru IT, wcześniej lider zespołów sprzedażowych, Trener Biznesu. Pracował między innymi dla takich marek jak: Bank Ochrony Środowiska, Credit Agricole Bank Polska, IBM Global Services Delivery Centre Polska, Capgemini Polska Sp. z o.o. W swojej pracy łączy zawodową pasję z przyjemnością pracy z ludźmi i dążeniem do osiągania biznesowych rezultatów w każdym zadaniu, którego się podejmuje. „Skuteczność i efektywność biznesowa z jakością” – to jego główne motto zawodowe. Obszary specjalizacji: kierowanie międzynarodowymi projektami IT, przywództwo w zespołach rozproszonych, budowanie i analiza procesów oraz standardów sprzedaży i zarządzania.

Katarzyna Czabanowska-Gregorczyk

Absolwentka Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie, na kierunku bankowość oraz podyplomowych studiów w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we współpracy z Laboratorium Psychoedukacji, na kierunku trener grupowy. Ukończyła Szkołę Facylitatorów we Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 1998 r. pracuje dla wiodących na rynku polskim instytucji finansowych (Citi Handlowy, Idea Bank, Bank Millennium). Posiada wieloletnią praktykę menedżerską, jest aktywnym trenerem i facylitatorem. Ma praktyczne doświadczenie we współpracy z menedżerami średniego i wyższego szczebla, które wykorzystuje w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań w obszarze przywództwa i rozwoju osobistego. Jest współautorką i prowadzącą szkolenia w zakresie zarządzania, efektywności osobistej i menedżerskiej oraz doskonalenia kompetencji trenerskich.

 

 

 

REKRUTACJA ONLINE


Kontakt:
Dział Rekrutacji Collegium Civitas
tel. 22 656 71 89
email: rekrutacja@civitas.edu.pl

pokój 1210, Pałac Kultury i Nauki, 12 piętro
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa