Nowoczesny Trener - Podyplomowe Studia Doskonalenia Warsztatu Trenerskiego

Rekrutacja Online

Rekrutacja na ten kierunek została zakończona – sprawdź pozostałe kierunki podyplomowe!

1. Rodzaj studiów:
    studia podyplomowe
  2. Tryb studiów:
    niestacjonarne
  3. Język wykładowy:
  4. Czas trwania studiów:
    1 rok (2 semestry)
  5. Planowane rozpoczęcie zajęć:
    listopad 2017 r.

UWAGA! ZNIŻKA -10% do 10.11.2017. – warunkiem uzyskania zniżki jest złożenie kompletu dokumentów do 10.11.2017.

Nowość na rynku edukacji!  Studia doskonalące warsztat pracy trenerów poszukujących innowacyjnych narzędzi, inspiracji i mistrzowskiego spojrzenia na swój styl pracy.

Studia podyplomowe Nowoczesny Trener dedykowane są osobom posiadającym doświadczenie w pracy z grupami, w szczególności: trenerom-freelancerom działającym niezależnie na rynku, trenerom wewnętrznym pracującym w firmach i organizacjach, szkoleniowcom z sektora ngo, animatorom kultury, edukatorom pracującym wg standardów szkoleniowych: nauczycielom, wykładowcom, facylitatorom.

Cel studiów:

Celem studiów jest umocnienie własnej pozycji na rynku szkoleniowym dzięki zdobyciu praktycznej wiedzy, przydatnych narzędzi oraz kompetencji trenerskich na poziomie zaawansowanym; poznanie różnorodnych podejść prowadzących do zwiększenia efektywności szkoleniowej i lepszej pracy z grupami; pracę nad sobą i zbudowanie koncepcji własnej marki.

Zdobędziesz wiedzę i kluczowe kompetencje z zakresu:

• projektowania gier szkoleniowych,
  • wykorzystania Internetu w pracy trenera,
  • motywowania i zarządzania emocjami,
  • oceny efektywności i rentowności działań edukacyjnych,
  • psychologii sukcesu,
  • psychologii zmiany,
  • podwyższania efektywności szkoleniowej,
  • budowania zaawansowanego warsztatu trenerskiego,
  • wykorzystania nowoczesnych podejść do pracy trenerskiej i samorozwoju,
  • procesów kontroli emocji metodą mindfulness,
  • neuropsychologii,
  • personal brandingu.

Atuty kierunku:

• bogaty program studiów,
  • rozbudowana kadra wykładowców – praktyków,
  • 2 indywidualne sesje wdrożeniowe (mentoringowe) dla wszystkich uczestników,
  • możliwość stworzenia autorskich narzędzi i gier szkoleniowych pod opieką ekspertów,
  • określenie własnych unikalnych atutów i – w oparciu o nie – zbudowanie lub wzmocnienie swojej marki na rynku,
  • przełożenie zdobytych kompetencji na własną praktykę trenerską,
  •  dodatkowa wartość w postaci doświadczonych uczestników studiów.

Studia Nowoczesny Trener to fascynująca podróż, podczas której Twoja intensywna praca nad sobą przeplatać się będzie z zanurzaniem się w świat inspiracji, rzetelnej wiedzy, twardych narzędzi, kreatywnych procesów i twórczej zabawy.
Pamiętaj!
Sukces jest czymś co przyciągasz, poprzez to kim się stajesz. Jim Rohn.
Twój udział w studiach Nowoczesny Trener będzie ważnym krokiem na drodze do Twojego osobistego sukcesu.

REKRUTACJA ONLINE

email: rekrutacja@civitas.edu.pl