Muzyka w mediach

Udostępnij strone

  „Innowacyjny kierunek wzbogacający wiedzę zarówno muzyków, wokalistów, jak i dziennikarzy. Szeroki wachlarz osobowości wśród wykładowców i różnorodna tematyka zajęć stanowi atrakcyjną ofertę edukacyjną. Jeżeli chcesz poszerzyć swoją sieć kontaktów w szeroko pojętej branży muzycznej, dołącz do kolejnej edycji Muzyki w mediach.”

Katarzyna Syguła, I edycja

 

„Muzyka w mediach to przede wszystkim studia dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty. Pomagają w zrozumieniu funkcjonowania i poznaniu sektora muzycznego z wielu, bardzo różnych perspektyw. Studia łączą elementy muzykologii, jak i praktyki dziennikarskiej. Dają też możliwość zdobycia kontaktów i poznania zarówno dziennikarzy, producentów, jak też akademików.

Maria Zimny, I edycja

 

Muzyka w mediach to studia, jakich brakowało w polskim szkolnictwie wyższym. Pozwalają zdobyć wiedzę o funkcjonowaniu rynku muzycznego i nadrobić braki w znajomości historii muzyki. Dobrze odnajdą się na nich zarówno teoretycy, jak i praktycy – z korzyścią dla obu stron.

Paweł Cybulski, I edycja

 

 

„Zawsze marzyłem o ukończeniu takich studiów […]. Świetni wykładowcy. Dobry program. Wiele unikalnych zagadnień. Połączenie tradycji (np. historia muzyki) z ultranowoczesnością (rynek muzyczny w Internecie, perspektywy rozwoju do 2031 roku, nowe trendy w hip-hopie)”.

Tomasz Trzciński, II edycja

 

„Duże zróżnicowanie tematyczne, interdyscyplinarność. Możliwość poznania zarówno zagadnień dotyczących warsztatu dziennikarskiego (tworzenie recenzji, wywiadów, list utworów emitowanych na antenie) jak i prawnych i technicznych aspektów publikacji/ udostępniania materiałów w Internecie, zasad ubiegania się o środki na działalność, a także roli i miejsca muzyki w kontekście historycznym. […] Bardzo ciekawe i rozwijające zajęcia. Szkoda, że trwają tak krótko”.

Andrzej Skórzyński, II edycja

 

 

 

REKRUTACJA ONLINE


Kontakt:
Dział Rekrutacji Collegium Civitas
tel. 22 656 71 89
e-mail: rekrutacja@civitas.edu.pl

pokój 1210, Pałac Kultury i Nauki, 12 piętro
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa