MBA General Management

angielski
  4. Czas trwania studiów:
    1 rok
  5. Planowane rozpoczęcie zajęć:
    można dołączyć w dowolnym czasie

Master of Business Administration in General Management to pierwszy program MBA w Polsce realizowany w całości online, bez konieczności uczęszczania na stacjonarne zajęcia. Studia można rozpocząć w dowolnym momencie i zdobyć świadectwo ukończenia studiów podyplomowych nawet w ciągu jednego roku. Egzaminy są przeprowadzane online na innowacyjnej platformie e-learningowej.
1 Collegium Civitas oferuje program we współpracy z Private Online Business School, ekspertem w zakresie systemów zarządzania nauczaniem online. POBS ma wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu programów e-learningowych z partnerami akademickimi w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Dzięki studiom uczestnicy poznają przyszłościowe podejście do biznesu, zdobędą również umiejętności w zakresie przywództwa, biznesu cyfrowego, zarządzania zmianami, opracowywania strategii, zarządzania finansami, sprzedaży i marketingu.

Internetowy program Master of Business Administration in General Management łączy najnowszą wiedzę na temat gospodarki w dynamicznie zmieniającym się cyfrowym świecie, prezentuje najważniejsze kompetencje przywódcze i innowacyjną metodologię nauczania dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów.

Studia są adresowane do pracowników średniego i wyższego szczebla w przedsiębiorstwach, organizacjach non profit i organizacjach pozarządowych oraz do wszystkich osób, które chciałyby poprawić swoją pozycję zawodową. Absolwenci MBA in General Management to wszechstronni liderzy biznesu, którzy potrafią szybko podejmować decyzje.
Atuty:
100% online: studiowanie bez konieczności uczęszczania na zajęcia

Pełna elastyczność: możliwość rozpoczęcia studiów w dowolnym momencie

Łatwy proces rejestracji

Egzaminy tylko online: możliwość rozwiązywania testów w dowolnym czasie i miejscu

Pełne osobiste doradztwo i wsparcie w języku angielskim

Krótki czas trwania programu: możliwość ukończenia studiów nawet w ciągu jednego roku

Interaktywny kampus online: multimedialne materiały e-learningowe

Uznany na całym świecie stopień naukowy – rozwijaj swoją karierę z dyplomem MBA

60 punktów ECTS

Czesne bez dodatkowych lub ukrytych kosztów

Brak dodatkowych opłat za przedłużenia studiów