Manager HR

3 lata (6 semestrów)
  5. Kierunek:
    Zarządzanie

W semestrze zimowym r. ak. 2020/2021 uczymy online.

W pracy spędzamy znaczną część naszego życia, warto więc wykonywać zawód, który nas pasjonuje. Jeśli uwielbiasz pracę z ludźmi, chcesz im pomagać w rozwoju ich talentów, a jednocześnie umiejętnie zarządzać zespołami, dowiesz się, jak to osiągnąć, na specjalności Manager HR.

Twoje 5 kroków do kariery w zarządzaniu zespołami
Poznaj trendy Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Dzięki osiągnięciom psychologii i coachingu wiemy bardzo dobrze, jak pomagać ludziom odkrywać ich doskonalszą stronę siebie. Na studiach poznasz najlepsze metody radzenia sobie z dynamiką grupy, motywowania pracowników czy rozwiązywania konfliktów. Dowiesz się także, jak być skutecznym liderem.
Dowiedz się, jak zarządzać
Ta specjalność ma dwa mocne filary – jeden z nich tworzą kierunkowe zajęcia z zarządzania. To tu poznasz takie zagadnienia, jak rachunkowość zarządcza, makro- i mikroekonomia czy podstawy marketingu. Program powstał według najlepszych wzorców w zakresie kształcenia przyszłych menedżerów zarządzania.
Ucz się od praktyków
Program specjalności przygotowali eksperci, którzy od lat razem ze swoimi zespołami odnoszą sukcesy w firmach i korporacjach. Zdradzą Ci swoje know-how, poznasz dzięki nim metody, które wykorzystują na co dzień w swojej pracy, dowiesz się także, jak je zastosować, aby osiągać wyznaczone cele.
Ucz się w praktyce
Na zajęciach poznasz wiele modeli i technik zarządzania. Przećwiczysz je w praktyce podczas warsztatów i projektów, które zrealizujesz wspólnie z kolegami z grupy.
Buduj swoje CV
Jeden semestr studiów to Twoje praktyki w firmie. W ciągu tych kilku miesięcy bardzo dużo się nauczysz, poznasz specyfikę swojej przyszłej pracy, zrealizujesz zadania zlecone przez Twojego szefa – opiekuna praktyk w firmie.

Atuty:

• zdobędziesz twarde kompetencje w zakresie zarządzania strategicznego, metod ilościowych w biznesie, prawa, księgowości;
  • uzyskasz umiejętności specjalistyczne, dzięki którym będziesz wiedział, jak rekrutować pracowników, jaki zastosować system wynagrodzeń i motywacji, jak zarządzać talentami;
  • poznasz dwie ważne strony zarządzania: firmą oraz pracownikami;
  • nauczysz się prowadzenia skutecznych negocjacji: cenna umiejętność, nie tylko do negocjowania wysokości kontraktów, ale także podczas rozmów z zespołem;
  • dowiesz się także, jak funkcjonować w wielokulturowym świecie: od prowadzenia projektów, przez realizację kampanii marketingowych po zarządzanie zespołami;
  • masz dostęp do kompleksowego wsparcia doradczego i coachingowego Centrum Karier przez cały czas trwania studiów;
  • studiujesz w międzynarodowym środowisku – 5. miejsce wśród najbardziej umiędzynarodowionych niepublicznych uczelni w Polsce;
  • masz dostęp do programów wymiany międzynarodowej – nauka na wybranej uczelni przez semestr lub dwa;
  • certyfikat „Lider jakości kształcenia” wyróżniający najbardziej innowacyjne, nowoczesne i wartościowe programy studiów na polskich uczelniach.

Jesteśmy także online

• od 26.03.2020 odbyło się ponad 3386 zajęć online, w tym 1348 wykładów i 2038 ćwiczeń, po polsku i angielsku, a także 1772 lektoraty, zajęcia online przeprowadziło 200 wykładowców;
  • większość zajęć realizowana metodami w pełni interaktywnymi;
  • trzy platformy szkoleniowe (Wirtualna Uczelnia, Moodle oraz MS Teams) – nowoczesne techniki kształcenia na odległość;
  • kadra przygotowana do prowadzenia zajęć zarówno w siedzibie uczelni, jak i online.

Gdzie możesz pracować po studiach:

• firmy i międzynarodowe korporacje;
  • administracja publiczna;
  • start-upy;
  • organizacje pozarządowe (NGO).

wypowiedzi osób polecających kierunek

W dzisiejszym świecie biznesu znaczenie satysfakcji pracownika, jego rozwoju, a także znajomości jego potrzeb ogromnie wzrosło. Zasoby ludzkie są uważane obecnie za zasoby strategiczne, ponieważ to od nich w dużej mierze zależy sukces firmy czy instytucji. Jeżeli lubisz pracować z ludźmi oraz na ich rzecz, a w przyszłości chciałbyś zostać menedżerem efektywnie zarządzającym pracownikami, ich talentami, projektami i informacją, wybierz specjalność Manager HR na kierunku Zarządzanie.

pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa