Life Coaching Start Up

Udostępnij strone

KIEROWNIK STUDIÓW:

Iwona Kubiak – akredytowany coach PCC, mentor, członek ICF, związana z Coach U, absolwentka Coach U Graduate oraz ORSC (Organization and Relationship Systems Coaching Program) w CRR European, trenerka biznesu oraz licencjonowana trenerka „Coaching Clinic – coachingowe przywództwo”. Od 8 lat prowadzi studia podyplomowych z zakresu coachingu, posiada 15-letnie doświadczenie w rozwoju potencjału osobistego i bogatą praktykę w różnorodnych metodach holistycznych, jak: Breath Integration, NLP, Voice Dialogue, ustawienia systemowe, podejście ericksonowskie (Instytut Ericksonowski) czy Emotional Freedom Technique. Wcześniej właściciel firmy szkoleniowo-doradczej, teraz założycielka i partner Centrum Life Coaching Polska. Z wykształcenia mgr psychologii UW.

ZAJĘCIA PROWADZĄ M.IN.::

Kaja Kozłowska
–  akredytowany coach PCC, członek International Coach Federation (ICF) oraz Zen Coach, licencjonowany trener „Coaching Clinic – Coachingowe przywództwo”. Z wykształcenia socjolog (UW 1997), absolwentka dwuletniego, wstępnego szkolenia w Studium Psychoterapii POP oraz Coach U Graduate. Założycielka oraz Partner Zarządzający w Centrum Life Coaching Polska. Pracuje jako life coach, prowadzi zajęcia coachingu rodzicielskiego oraz programy rozwojowe kierowane do kobiet. Posiada bogate doświadczenie z dziedziny marketingu, promocji oraz public relation. Jest członkiem Zarządu Fundacji PORTA – wspierającej mniejszości społeczne i etniczne. Współtworzy audycję poświęconą coachingowi „Człowiek i może” w Radio Wnet.

Sylwester Adamczuk
– akredytowany coach PCC, od kilku lat prowadzi projekty wdrażania zmian organizacyjnych w firmach z różnych branż. Posiada wykształcenie techniczne i menedżerskie – MBA University of Illinois oraz certyfikat Trenera NLP. Obecnie prowadzi projekty rozwojowe dla pracowników jednej z firm branży ubezpieczeniowej w Polsce. Promuje ideę coachingu w firmach i w ramach współpracy z uczelniami wyższymi. Podczas sesji life coachingu kładzie nacisk na wartości oraz bycie w równowadze.

Grzegorz Piotr Pawłowski – certyfikowany coach ICC, trener rozwoju osobistego, trener biznesu, praktyk NLP, z wykształcenia mgr fizyki. Od 2000 roku prowadzi własną firmę szkoleniowo-doradczą. Założyciel Nowej Szkoły Oddechu szkolącej coachów oddechu. We współpracy z uczelniami szkoli trenerów i coachów. Ma bogate doświadczenie w zakresie sesji indywidualnych i warsztatów rozwojowych. W swej pracy kładzie nacisk na równowagę wewnętrzną, na głębokie spotkania ze sobą, z własną misją, zgodę w własnymi wartościami i działanie.

dr Magdalena Łużniak-Piecha – psycholog, specjalista w dziedzinie psychologii międzykulturowej, psychologii zarządzania, a także seksuologii. Członkini Katedry Socjologii Collegium Civitas. Interesuje się mentoringiem i coachingiem międzykulturowym, w tych dziedzinach prowadzi zarówno programy badawcze, jak i działalność doradczą i edukacyjną. Była Vice-President Polish Psychologists’ Association z siedzibą w Londynie, prowadzi badania w ramach Research Unit PPA. Prezes Instytutu Społecznych Działań Międzykulturowych. Autorka opracowań naukowych i publicystycznych z dziedziny zarządzania międzykulturowego i adaptacji kulturowej.

dr Bartłomiej Walczak – socjolog, antropolog kultury, kierownik oraz uczestnik licznych polskich i międzynarodowych projektów badawczych i ewaluacyjnych. Autor ekspertyz i analiz m.in. dla Rzecznika Praw Dziecka, Fundacji im. Stefana Batorego, Biura Rzecznika Praw Obywatelskich i Narodowego Centrum Kultury. W 2009 r. ukazała się jego książka „Antropolog jako Inny. Od pierwszych badań terenowych do wyzwań ponowoczesnej antropologii” (Warszawa 2009).

REKRUTACJA ONLINE


Kontakt:
Dział Rekrutacji Collegium Civitas
tel. 22 656 71 89
email: rekrutacja@civitas.edu.pl

pokój 1210, Pałac Kultury i Nauki, 12 piętro
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa