Komunikacja multimedialna. Twórcy internetowi, social media i wideo w sieci

1. Rodzaj studiów:
    I stopnia (licencjackie)
  2. Tryb studiów:
    niestacjonarne
  3. Język wykładowy:
  4. Czas trwania studiów:
    3 lata (6 semestrów)
  5. Kierunek:
    Dziennikarstwo i nowe media
  6. Jesteśmy przygotowani do prowadzenia zajęć na terenie uczelni, w pełni online i w systemie mieszanym.

Interesujesz się tworzeniem treści w mediach cyfrowych? Chciałbyś w przyszłości pracować dla dużej agencji reklamowej obsługującej znane na całym świecie marki? A może prowadzisz już swojego bloga lub kanał na Youtube i chciałbyś pod okiem specjalistów szlifować swoje umiejętności? Wybierz specjalność Komunikacja multimedialna. Twórcy internetowi, social media i wideo w sieci i rozpocznij przygodę z budowaniem wizerunku marki w sieci.

Nasze studia przeznaczone są dla osób:

• chcących rozwijać się umysłowo i zawodowo;
  • zaangażowanych i czujących odpowiedzialność za jakość dziennikarstwa, mediów i wspólną przyszłość;
  • mających pasje lub zainteresowania i chcących je rozwijać;
  • ceniących ciekawe myślenie i relacjonowanie świata;
  • pragnących się uczyć od najwybitniejszych praktyków.

Przeniesienie dziennikarskich wartości i warsztatu do mediów XXI wieku to najważniejsze wyzwanie nie tylko dla naszych Wykładowców i Absolwentów. Od tego. czy to się uda zależy przyszły los świata i ludzi, którym służą nowoczesne media.

Czego uczymy?
Zanim skończycie Studia, media będą inne, niż dziś. Nikt nie wie, jakie. Zmienią się technologie. Zmieni się świat. Zmienią się odbiorcy. Zmienimy się my. Zmieni się nasza praca. Na żaden inny zawód galopująca zmiana cywilizacyjna nie wpływa tak radykalnie, jak na dziennikarstwo. Pomożemy Wam zdobyć takie kompetencje i umiejętności, które umożliwią pracę w świecie nieustannych i szybkich zmian.
Jeżeli jesteście zafascynowani mediami, zdeterminowani by je w przyszłości tworzyć, pracowici, twórczy, ciekawi świata i gotowi na życie, które jest wielką przygodą – zapraszamy. Pomożemy Wam spełnić marzenia, które nam się spełniły. W Collegium Civitas zaczniecie swoją życiową przygodę z mediami ucząc się od profesjonalistów wyznaczających standardy i trendy.

Zdobędziesz wiedzę merytoryczną z zakresu:

• zarządzania i obsługi mediów społecznościowych;
  • warsztatu pisania i tworzenia treści multimedialnych;
  • budowanie swojej własnej marki w sieci.

Zdobędziesz praktyczne umiejętności w zakresie:

• tworzenia treści pisanych (artykułów, wpisów na blogach, newsów do mediów społecznościowych);
  • tworzenia materiałów wideo na YouTube, Facebook i inne platformy;
  • samodzielnej realizacji materiału filmowego;
  • opracowywania projektów z obszaru nowoczesnych mediów elektronicznych i społecznościowych;
  • budowania i profesjonalnego zarządzania wizerunkiem własnej marki w sieci;
  • planowania projektów od strony biznesowej.

Perspektywy zawodowe:

• media internetowe;
  • agencje reklamowe;
  • własne firmy – blogi i kanały na YouTube.

Dodatkowe korzyści:

• kompleksowe wsparcie doradcze i coachingowe Centrum Karier przez cały czas trwania studiów;
  • studia w międzynarodowym środowisku – 3. miejsce wśród najbardziej umiędzynarodowionych niepublicznych uczelni w Polsce;
  • program wymiany międzynarodowej – nauka na wybranej uczelni przez semestr lub dwa;
  • certyfikat „Lider jakości kształcenia” wyróżniający najbardziej innowacyjne, nowoczesne i wartościowe programy studiów na polskich uczelniach.

• od 26.03.2020 odbyło się 3386 zajęć online, w tym 1348 wykładów i 2038 ćwiczeń, po polsku i angielsku, a także 1772 lektoraty, zajęcia online przeprowadziło 200 wykładowców;
  • większość zajęć realizowana metodami w pełni interaktywnymi;
  • trzy platformy szkoleniowe (Wirtualna Uczelnia, Moodle oraz MS Teams) – nowoczesne techniki kształcenia na odległość;
  • kadra przygotowana do prowadzenia zajęć zarówno w siedzibie uczelni, jak i online.

email: rekrutacja@civitas.edu.pl

pokój 1210, Pałac Kultury i Nauki, 12 piętro