Digital Marketing

Kierownik specjalności:

Ewa Opach

Dyrektor ds. edukacji i certyfikacji IAB Polska DIMAQ, Wiceprzewodnicząca Sektorowej Rady ds. Kompetencji Komunikacji Marketingowej.

Związana z IAB Polska, gdzie od początku zajmuje się wdrażaniem i rozwojem DIMAQ – międzynarodowego programu certyfikacji umiejętności e-marketingowych. Oprócz doświadczenia zawodowego, swoje kompetencje poszerzała, kończąc dwa kierunki studiów podyplomowych – zarówno w zakresie HR, jak i digital marketingu.

Zajęcia poprowadzą między innymi:

Artur Maciorowski

Trener DIMAQ

Trener, konsultant i publicysta w zakresie e-marketingu i e-biznesu. Od 1998 r. w branży internetowej. Jako właściciel firmy doradczo-szkoleniowej eCode (www.ecode.pl) edukuje, opracowuje i konsultuje strategie internetowe w zakresie promocji i sprzedaży. Absolwent brytyjskiego programu The Chartered Institute of Marketing „Diploma in Professional Marketing” i certyfikowanego kursu „IBM Application framework for e-business” w Zurichu.

Od 13 lat prowadzi szkolenia i warsztaty, w których wzięło udział ponad 10.000 uczestników. Certyfikowany trener IAB DIMAQ, wykładowca Szkoły Głównej Handlowej oraz tutor CIM „Digital Strategy” w Questus. Redaktor Prowadzący branżowego magazynu „Online Marketing Polska”. Autor książek: „E-marketing w Praktyce. Strategie skutecznej promocji online”, „Skuteczny e-mail marketing” oraz współautor „Wskaźników marketingowych” i „Biblia e-biznesu 2”.

Anna Robotycka

Trener DIMAQ

Twórca i właściciel agencji faceADDICTED, uznanej za najlepszą agencję social media 2015 roku według Media i Marketingu Polska. Ma ponad 13-letnie doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii komunikacyjnych marek, także na rynkach europejskich. Ekspertka zarządzania kryzysowego.

Jacek Szostak

Trener DIMAQ

Doświadczony innowator z udokumentowaną historią pracy w branży marketingowej i reklamowej. Specjalista w zakresie strategii, mediów, badań rynku i operacji/procesów biznesowych. Profesjonalista z bogatym doświadczeniem praktycznym. Propagator holistycznego podejścia do funkcjonowania marki w świecie mediów. Doświadczenie zdobywał przy ewaluacji strategii mediowych w badaniach marketingowych i neuromarketingowych. Od 12 lat związany z marketingiem i szkoleniami.

Justyna Spytek

Trener DIMAQ

Ekspert performance marketingu, z branżą internetową związana od 13 lat. Doświadczenie zdobywała  w agencjach mediowych Havas Media i Codemedia, gdzie była odpowiedzialna za budowanie strategii i zarządzanie projektami performance’owymi.

Na przestrzeni lat współtworzyła strategie reklamowe kampanii w Internecie przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii i innowacyjnych narzędzi.

Monika Bartołd

Trener DIMAQ

Od 19 lat związana z marketingiem digital. Trenerka biznesu i umiejętności społecznych, konsultantka. Właścicielka fimy szkoleniowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Grupie Onet-RAS Polska, Gazeta.pl (Agora S.A.), Gemius S.A., IDMnet (ZPR Media Group).

Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu TROP i trenerka współprowadząca roczną edycję Szkoły Trenerów.

Realizuje szkolenia z zakresu e-marketingu, sprzedaży i umiejętności społecznych.

Ewa Opach

Kadra może ulec nieznacznym zmianom.

email: rekrutacja@civitas.edu.pl

pokój 1210, Pałac Kultury i Nauki, 12 piętro