Coaching i psychologia społeczna

Udostępnij strone

 1. Rodzaj studiów:
  II stopnia (magisterskie uzupełniające)
 2. Tryb studiów:

  stacjonarne

  (zobacz także: niestacjonarne)

 3. Język wykładowy:
  polski
 4. Czas trwania studiów:
  2 lata (4 semestry)
 5. Kierunek:
  Socjologia

 

Program studiów magisterskich Coaching i psychologia społeczna oferowany przez Collegium Civitas posiada certyfikację Approved Coaching Specific Training Hours (ACSTH) w International Coach Federation (ICF).

W Polsce i na świecie wraz z rozwojem osobistym i zawodowym rosną potrzeby psychologiczne jednostki oraz społeczeństwa. Profile zawodowe bazujące na osiągnięciach psychologii i coachingu są jednymi z najbardziej pożądanych na rynku pracy. Odpowiedzią na zapotrzebowanie pracodawców, a także na oczekiwania osób zainteresowanych wspieraniem samorozwoju czy zarządzaniem ludźmi jest specjalność Coaching i psychologia społeczna. Uczymy kompetencji komunikacyjnych oraz zapewniamy wiedzę z socjologii i psychologii społecznej na poziomie jednostki, zespołu i organizacji.
Collegium Civitas uzyskało dla programu coachingowego międzynarodową certyfikację ACSTH w ICF. W trosce o wysokie standardy stworzyliśmy program na 137 godzin Accredited Coaching Training Program (ACTP), który jest objęty procesem akredytacji w International Coach Federation (ICF)

W lipcu 2019 uczelnia będzie miała uprawnienia do przeprowadzania egzaminów na Associate Certified Coach (ACC) i Professional Certified Coach (PCC) według standardów ICF. W trakcie studiów magisterskich zdobywasz certyfikat na 96 godzin ACTP a pozostałe 41 godzin, zakończone egzaminem na Associate Certified Coach (ACC) lub Professional Certified Coach (PCC) oferujemy jako dodatkową edukację w formie akredytowanych szkoleń.

 

 


Kontakt:
Dział Rekrutacji Collegium Civitas
tel. 22 656 71 89
email: rekrutacja@civitas.edu.pl

pokój 1210, Pałac Kultury i Nauki, 12 piętro
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa