Coaching i psychologia społeczna

Udostępnij strone

Rekrutacja Online  

Rekrutacja na tę specjalność zakończona.
Zobacz, na które specjalności trwa rekrutacja: studia stacjonarne II stopnia

 1. Rodzaj studiów:
  II stopnia (magisterskie uzupełniające)
 2. Tryb studiów:
  stacjonarne
 3. Język wykładowy:
  polski
 4. Czas trwania studiów:
  2 lata (4 semestry)

W Polsce i na świecie wraz z rozwojem osobistym i zawodowym rosną potrzeby psychologiczne jednostki oraz społeczeństwa. Profile zawodowe bazujące na osiągnięciach psychologii i coachingu są jednymi z najbardziej pożądanych na rynku pracy. Odpowiedzią na zapotrzebowanie pracodawców, a także na oczekiwania osób zainteresowanych wspieraniem samorozwoju czy zarządzaniem ludźmi jest specjalność Coaching i psychologia społeczna.

Program studiów został opracowany zgodnie z międzynarodowymi standardami International Coach Federation (ICF) – co daje Ci gwarancję zdobycia profesjonalnych kompetencji coachingowych. Oprócz dyplomu magistra socjologii, otrzymasz również międzynarodowy certyfikat ACSTH (Approved Coaching Specific Training Hours) – 108 godzin zegarowych, uprawniający do akredytacji na profesjonalnego coacha Associate Certified Coach International Coach Federation (ACC ICF).

Po studiach zapewniamy edukację uzupełniającą na poziomie ACTP ( Accredited Coaching Training Program )  – 67 godzin  ICF (program Profesjonalny Coaching i Mentoring)  istotną na drodze rozwoju w zawodzie coacha i mentora ICF zakończoną egzaminem na Professional Certified Coach (PCC ICF).


Kontakt:
Dział Rekrutacji Collegium Civitas
tel. 22 656 71 89
email: rekrutacja@civitas.edu.pl

pokój 1210, Pałac Kultury i Nauki, 12 piętro
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa