Coaching dietetyczny

Udostępnij strone

Agata PodczaskaKierownikiem studiów jest Agata Podczaska, Instytut HAPPYMORE

Instytut HAPPYMORE jest organizacją diagnostyczno-szkoleniową, która w sposób wielopłaszczyznowy analizuje i przygotowuje rozwiązania z zakresu profilaktyki oraz promocji zdrowia i dobrostanu zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych.  IHM specjalizuje się w prowadzeniu projektów interdyscyplinarnych, łączących obszary zdrowia i rozwoju osobistego, ma doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu narzędzi diagnostycznych z obszaru ryzyk zdrowotnych pracowników oraz audytu zdrowia.  Od początku swojej działalności Instytut HAPPYMORE realizuje szkolenia i warsztaty,  w tym dla pracowników firm powyżej 500 pracowników: oraz 45+, m.in.: Era Gsm, HOOP Polska, CB Richard Ellis, Akzo Nobel, Janssen Cilag, BRE Bank, Siemens i PKO BP (ponad 25 000 pracowników). Instytut HAPPYMORE prowadzi w Warszawie Centrum Coachingu Zdrowia oraz od 2013 roku we współpracy z Collegium Civitas kształci Trenerów Zdrowia w ramach studiów podyplomowych z Coachingu Zdrowia i Żywienia.

Zajęcia prowadzą m.in.:

dr n. med. Danuta  Myłek

Specjalista  w  zakresie  alergologii  i  dermatologii.

W życiu zawodowym osiągnęła międzynarodowy i krajowy sukces. Leczy pacjentów z kraju i z zagranicy z ciężkimi alergiami, nadwrażliwościami pokarmowymi i chorobami wywołanymi działaniem drożdżaków i grzybów pleśniowych oraz pasożytów.

Jest zdrową i pełną energii kobietą, żyjącą w zgodzie z naturą i przysięgą Hipokratesa.

Żadna nowość, pojawiająca się na świecie nie umknie jej uwadze.

Beata Lewonowska

Dyplomowany dietetyk kliniczny z ponad 20 letnim doświadczeniem. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Stowarzyszenie Osób Chorych na Celiakię i na Diecie Bezglutenowej  oraz  Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci przy Centrum Zdrowia Dziecka.  Absolwentka Wydziału Żywienia  Człowieka  na SGGW oraz  podyplomowych studiów w Instytucie Żywienia i Żywności w Warszawie. Specjalizuje się w terapii żywieniowej dla osób z insulinoopornością, cukrzycą typu II  oraz w chorobach autoimmunologicznymi i niedoczynności tarczycy. Poszukuje przyczyn nadwagi i złego samopoczucia w diecie i stylu życia. Kocha swoją pracę i z satysfakcją dzieli się wiedzą  i doświadczeniem z pacjentami i studentami.  Poza gabinetem spędza czas z rodziną, zwierzętami w otoczeniu wiejskiej przyrody.

lek. med. Jadwiga Mandziewska

Lekarz internista, specjalista medycyny funkcjonalnej. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych.

dr Mukhesh Sharma

Instytut Jiva Ayurveda, lekarz ajurwedy z 20 letnim doświadczeniem. Uczy ajurwedy w Instytucie Jiva i w Polsce.

Marta Mieloszyk-Pawelec

Magister farmacji, absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, ekspert w zakresie mikroodżywiania. Absolwentka prestiżowego Uniwersytetu Bourgogne w Dijon, w zakresie mikroodżywiania i medycyny zdrowia na wydziale medycyny i farmacji. Ukończyła również kursy z zakresu medycyny stylu życia na uniwersytecie Harvard Medical School. Ciągle rozwija swoje medyczne pasje, biorąc udział w międzynarodowych szkoleniach i sympozjach. Pracuje w centrum medycznym Lifestylemed w Warszawie, gdzie tworzy kompletne i zindywidualizowane programy zdrowotne dla pacjentów kliniki.

Alina Kowalczyk

Dyplomowany terapeuta Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM) i lekarz z 30-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w diagnostyce i dietetyce wg TCM. Popularyzator medycyny naturalnej i holistycznego podejścia do człowieka.

Publikuje m.in. w „Zdrowie bez leków” oraz prowadzi własną praktykę, w ramach której łączy doświadczenie medycyny klasycznej i praktyczną wiedzę z zakresu medycyny Wschodu.

Anna Robak-Mielczarska

Psycholog, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Master of NLP. Zajmuje się pomocą i diagnozą psychologiczną oraz coachingiem osób dorosłych.

Z Instytutem HAPPYMORE współpracuje od 2009 r. Doświadczenie zdobywała na oddziale somatycznym Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA, gdzie zajmowała się pomocą pacjentom, diagnozą psychologiczną i diagnozą różnicową, w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, dokąd trafiały osoby będące w różnorodnych trudnych sytuacjach życiowych oraz pracując ze studentami (SWPS, Collegium Civitas, Akademia Medyczna, Uniwersytet Śląski). Prowadzi również warsztaty – głównie dotyczące technik relaksacyjnych i rozwoju kompetencji osobistych.

Katarzyna Dylik

Niezależny doradca personalny. Prowadzi projekty coachingowe i rozwojowe dla kadry menedżerskiej, a także dla pracowników pozostałych szczebli w organizacjach.

Posiada ponad 17-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, zarówno w obszarze twardego jak i miękkiego HR.

Z wykształcenia psycholog i animator kultury, coach na poziomie ACC (członek International Coach Federation), coach zespołowy (Solaris) oraz certyfikowany trener biznesu (Grupa SET), a także asesor z praktyką w realizacji projektów Assesment oraz Development Center (Bigram). Jest także certyfikowanym konsultantem MindSonar ® – narzędzia badającego systemy wartości ludzi, ich hierarchię wartości oraz style myślenia w kontekście oraz praktykiem metody Points of You ®.

Adwokat Anna Lesiak-Grzywińska

Mec. Anna Lesiak-Grzywińska jest adwokatem w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. W swojej praktyce koncentruje się na prawie rodzinnym, spadkowym, cywilnym, prawie spółek handlowych oraz postępowaniach sądowych.

REKRUTACJA ONLINE


Kontakt:
Dział Rekrutacji Collegium Civitas
tel. 22 656 71 89
e-mail: rekrutacja@civitas.edu.pl

pokój 1210, Pałac Kultury i Nauki, 12 piętro
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa