Biznes międzynarodowy i negocjacje

1. Rodzaj studiów:
    II stopnia (magisterskie uzupełniające)
  2. Tryb studiów:

stacjonarne

(zobacz także: niestacjonarne)

3. Język wykładowy:
  4. Czas trwania studiów:
    2 lata (4 semestry)
  5. Kierunek:
    Stosunki międzynarodowe

REKRUTACJA NA TĘ SPECJALNOŚĆ ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA

Sprawdź ofertę studiów, na które trwa rekutacja studia niestacjonarne

Przygotuj się do prowadzenia działalności biznesowej na arenie międzynarodowej. Poznasz najnowsze trendy, techniki zarządzania, nauczysz się rozumieć rynek globalny. Dowiesz się, w jaki sposób optymalizować procesy i budować skuteczne strategie, które zdecydują o sukcesie Twojego przedsięwzięcia! Wybierz specjalność Biznes międzynarodowy i negocjacje i ucz się od praktyków z różnych branż.

Twoje 5 kroków do kariery
Poznaj trendy
Poznasz najważniejsze zagadnienia współczesnego biznesu, np. innowacje i zarządzanie zmianą, dowiesz się, jakie obecnie dominują megatrendy i jak może wyglądać biznes przyszłości, zgłębisz temat zrównoważonego rozwoju i innowacji społecznych.
Poznaj techniki i narzędzia
Nauczysz się stosować najważniejsze narzędzia pracy managera, np. zgłębisz temat rachunkowości zarządczej, poznasz metody zarządzania projektami, optymalizacji procesów, budowania strategii (także cenowych) czy identyfikowania potrzeb klientów.
Ucz się od praktyków
Zajęcia prowadzą praktycy, posiadający doświadczenie w branży chemicznej, farmacji, bankowości czy nieruchomościach, pracujący w zarządach wielkich spółek, prowadzący własny biznes.
Ucz się w praktyce
Podczas warsztatów wykorzystasz wiedzę teoretyczną w praktyce. Sprawdzisz np. jak można zastosować poznane metody i techniki, opracujesz własne strategie zarządzania i polityki cenowej. Nauczysz się prowadzić negocjacje.
Buduj swoje CV
W ciągu dwóch lat studiów magisterskich zdobędziesz liczne kompetencje, które pomogą Ci odnaleźć się w świecie biznesu i w pracy w firmach. To Twoje mocne strony jako kandydata do pracy. Warto je wpisać do CV.

Atuty:

• uczysz się funkcjonowania w biznesie na przykładzie różnych branż – zajęcia prowadzą eksperci np. z branży chemicznej, nieruchomości czy bankowości;
  • praktycznie przygotujesz się do pełnienia roli menedżera – zdobędziesz wiedzę z zakresu finansów, marketingu, zarządzania oraz kierowania przedsiębiorstwami różnej wielkości na rynku polskim i międzynarodowym;
  • zdobędziesz umiejętności miękkie, cenione we współczesnym zarządzaniu – nauczysz się np. krytycznego myślenia i weryfikowania prawdziwości informacji i technik autoprezentacji;
  • połączysz wiedzę z dziedziny stosunków międzynarodowych i biznesową – na procesy zarządzania będziesz umiał spojrzeć z uwzględnieniem globalnej perspektywy i znajomości sytuacji np. państw i regionów;
  • masz dostęp do kompleksowego wsparcia doradczego i coachingowego Centrum Karier przez cały czas trwania studiów;
  • studiujesz w międzynarodowym środowisku – 5. miejsce wśród najbardziej umiędzynarodowionych niepublicznych uczelni w Polsce;
  • masz dostęp do programów wymiany międzynarodowej – nauka na wybranej uczelni przez semestr lub dwa;
  • certyfikat „Lider jakości kształcenia” wyróżniający najbardziej innowacyjne, nowoczesne i wartościowe programy studiów na polskich uczelniach.

Jesteśmy także online

• od 26.03.2020 odbyło się ponad 3386 zajęć online, w tym 1348 wykładów i 2038 ćwiczeń, po polsku i angielsku, a także 1772 lektoraty, zajęcia online przeprowadziło 200 wykładowców;
  • większość zajęć realizowana metodami w pełni interaktywnymi;
  • trzy platformy szkoleniowe (Wirtualna Uczelnia, Moodle oraz MS Teams) – nowoczesne techniki kształcenia na odległość;
  • kadra przygotowana do prowadzenia zajęć zarówno w siedzibie uczelni, jak i online.

Gdzie możesz pracować po studiach:

• instytucje publiczne, państwowe i samorządowe;
  • fundacje i stowarzyszenia;
  • organizacje pozarządowe;
  • korporacje i organizacje międzynarodowe;
  • firmy konsultingowe;
  • centra badawcze, think-tanki, instytucje badawczo-rozwojowe.

pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa