Bezpieczeństwo antyterrorystyczne: świadomość społeczna i edukacja

Rekrutacja Online

1. Rodzaj studiów:
    studia podyplomowe
  2. Tryb studiów:
    niestacjonarne
  3. Język wykładowy:
  4. Czas trwania studiów:
    1 rok (2 semestry)

Słuchacze studiów Bezpieczeństwo antyterrorystyczne: świadomość społeczna i edukacja uzyskują dostęp do wiedzy i umiejętności, które sprawią, że staną się istotnym zasobem w systemie bezpieczeństwa antyterrorystycznego, zarówno jako świadomi obywatele, jak i  edukatorzy w tym obszarze.

Adresaci studiów:

Studia są dedykowane osobom, których zainteresowania, bądź wykonywany zawód związane są z szeroko pojętym bezpieczeństwem i edukacją dla bezpieczeństwa, a w szczególności do: pracowników i funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa i porządku publicznego, przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej zajmujących się bezpieczeństwem, pracowników think-tanków, pracowników firm konsultingowych i doradczych, a także dziennikarzy  i nauczycieli zajmujących się tą problematyką na różnych poziomach nauczania.

Cel studiów:

Celem studiów jest wyposażenie absolwentów w umiejętności i narzędzia niezbędne do realizacji zadań edukacyjnych i szkoleniowych dotyczących bezpieczeństwa antyterrorystycznego w firmach i organizacjach prowadzących działalność nie tylko w skali krajowej, ale i międzynarodowej.

Zdobędziesz wiedzę i kluczowe kompetencje z zakresu:

• realizacji zadań edukacyjnych i szkoleniowych dotyczących bezpieczeństwa antyterrorystycznego;
  • rozumienia potrzeb edukacyjnych i szkoleniowych współczesnych organizacji działających w dynamicznym środowisku bezpieczeństwa;
  • szkolenia wskazanych członków zespołu w dziedzinie reagowania na współczesne zagrożenia bezpieczeństwa, zwłaszcza zagrożenia terrorystyczne;
  • współczesnych form terroryzmu i mechanizmów stosowanych przez organizacje terrorystyczne;
  • radzenia sobie zarówno na poziomie prywatnym, jak i zawodowym w sytuacjach zagrożenia terrorystycznego.

REKRUTACJA ONLINE

email: rekrutacja@civitas.edu.pl