Analityka i design internetowy

3 lata (6 semestrów)
  5. Kierunek:
    Socjologia

W semestrze zimowym r. ak. 2020/2021 uczymy online.

Chcesz tworzyć serwisy internetowe, projektować aplikacje mobilne i animacje? Połącz umiejętności developerskie z mocnym warsztatem analitycznym socjologa na specjalności Analityka i design internetowy.

Twoje 5 kroków do kariery
Poznaj trendy w projektowaniu internetowym
Nauczysz się tworzyć profesjonalne layouty graficzne, budować serwisy internetowe oraz projektować kompleksowe koncepcje wizualne i przekazy multimedialne. Poznasz rynek reklamy internetowej.
Dowiedz się, jak analizować dane
Nie wystarczy wiedzieć, jak zaprojektować stronę, warto też wiedzieć, dlaczego jeden pomysł sprawdzi się lepiej niż inny. Nauczysz się analizować dane i wyciągać wnioski, które będziesz mógł zastosować do realizacji projektów przynoszących zyski.
Ucz się od praktyków
Otrzymasz wiedzę z pierwszej ręki – na zajęciach uczysz się od praktyków, którzy mają na swoim koncie realizację licznych projektów i kampanii internetowych.
Rozwijaj się poprzez praktyczne realizacje
Pod opieką ekspertów będziesz poznawał podstawy front-end web developmentu (html/css, tworzenia serwisów internetowych), a także opracujesz strategie kampanii marketingowych online.
Buduj swoje CV
Podczas studiów wykonasz wiele projektów webowych – w ten sposób stworzysz własne portfolio i przygotujesz się do realizacji pierwszych zamówień komercyjnych.

Atuty:

• zdobędziesz wszechstronne umiejętności: studia bazują na dwóch filarach: socjologicznym oraz analityki i designu internetowego;
  • zapoznasz się z szerokim spektrum tworzenia treści w Internecie od strony praktycznej: kampanie reklamowe, podstawy programowania, podstawy obsługi programów multimedialnych, aspekty związane z szeroko rozumianą analityką internetową;
  • poznasz najważniejsze zagadnienia marketingu internetowego – nie tylko
    dowiesz się, jak stworzyć witrynę, ale też jak ją wypromować;
  • zdobędziesz umiejętności, które otworzą Ci drogę do różnych zawodów – grafika, motion designera, web developera, marketing managera, content designera;
  • masz dostęp do kompleksowego wsparcia doradczego i coachingowego Centrum Karier przez cały czas trwania studiów;
  • studiujesz w międzynarodowym środowisku – 5. miejsce wśród najbardziej umiędzynarodowionych niepublicznych uczelni w Polsce;
  • masz dostęp do programów wymiany międzynarodowej – nauka na wybranej uczelni przez semestr lub dwa;
  • certyfikat „Lider jakości kształcenia” wyróżniający najbardziej innowacyjne, nowoczesne i wartościowe programy studiów na polskich uczelniach.

Jesteśmy także online:

• od 26.03.2020 odbyło się ponad 3386 zajęć online, w tym 1348 wykładów i 2038 ćwiczeń, po polsku i angielsku, a także 1772 lektoraty, zajęcia online przeprowadziło 200 wykładowców;
  • większość zajęć realizowana metodami w pełni interaktywnymi;
  • trzy platformy szkoleniowe (Wirtualna Uczelnia, Moodle oraz MS Teams) – nowoczesne techniki kształcenia na odległość;
  • kadra przygotowana do prowadzenia zajęć zarówno w siedzibie uczelni, jak i online.

Gdzie możesz pracować po studiach:

• agencje interaktywne,
  • agencje badawcze,
  • działy marketingu firm,
  • startupy,
  • własna działalność.

pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa