Psychologia i coaching

Udostępnij strone

Eksperci Collegium Civitas z zakresu psychologii i coachingu to specjaliści certyfikowani przez międzynarodowe federacje zajmujące się coachingiem. Zajmują się zagadnieniami takimi jak zarządzanie, kreatywność, komunikacja.

Osoby zainteresowane uzyskaniem komentarza eksperckiego proszone są o kontakt z Biurem Prasowym uczelni:

Marta Rogalska, PR Collegium Civitas
kom. 501 541 798, e-mail: marta.rogalska@civitas.edu.pl

 

Kaja Kozłowska, coach ACC

Coach PCC, mentor umiejętności coachingowych, praktyk komunikacji empatycznej.

Specjalność: coaching, komunikacja wspierająca rozwój jednostek, marek i organizacji, komunikacja empatyczna oparta na podejściu Marshalla Rosenberga.

Socjolog, profesjonalny coach certyfikowany przez ICF; kierownik studiów podyplomowych „Porozumienie bez Przemocy” oraz „Train the trainer Porozumienie bez przemocy”, wykładowca kierunków coachingowych studiów podyplomowych w Collegium Civitas.
Współzałożycielka i Partner Zarządzający Centrum Life Coaching Polska, inicjatorka Centrum Coachingu Collegium Civitas, certyfikowany coach PCC, certyfikowany coach w podejściu Zen Coachingu. Od 2009 roku prowadzi sesje indywidualne life coachingu dla klientów indywidualnych i instytucji. Entuzjastka coachingu rodzicielskiego i pracy z rodzicami. Propagatorka podejścia „Porozumienia bez Przemocy”. Wiceprezeska Fundacji Porta działającej na Rzecz Mniejszości Społecznych i Etnicznych. Należy do grona twórców audycji „Człowiek i może” na antenie Radia Wnet.

Kontakt w sprawie wypowiedzi eksperckich:

Marta Rogalska, PR Collegium Civitas
kom. 501 541 798, e-mail: marta.rogalska@civitas.edu.pl

Iwona KUBIAK, coach PCC

Akredytowany coach PCC przez International Coach Federation (ICF), mentor.

Od 8 lat prowadzi studia podyplomowe z zakresu coachingu, posiada 20-letnie doświadczenie w rozwoju potencjału osobistego i bogatą praktykę w różnorodnych metodach holistycznych, jak: Breath Integration, NLP, Voice Dialogue, ustawienia systemowe, podejście ericksonowskie (Instytut Ericksonowski), coaching transformacyjny. Związana z Coach U, absolwentka Coach U Graduate oraz ORSC (Organization and Relationship Systems Coaching Program) w CRR European, trenerka biznesu oraz licencjonowana trenerka „Coaching Clinic – coachingowe przywództwo”. Wcześniej właściciel firmy szkoleniowo-doradczej, teraz założycielka i partner Centrum Life Coaching Polska. Z wykształcenia mgr psychologii UW. W Collegium Civitas pełni funkcję Dyrektora Centrum Coachingu. Inicjatorka spotkań Forum Inspiracji. Autorka i redaktor książki „Life Coaching w nurcie serca”.

Kontakt w sprawie wypowiedzi eksperckich:

Marta Rogalska, PR Collegium Civitas
kom. 501 541 798, e-mail: marta.rogalska@civitas.edu.pl

dr Diana MALINOWSKA, coach ACC

Psycholog, certyfikowany coache (akredytacja ACC International Coach Federation), prowadzi działalność konsultingową i szkoleniową.

Dyplom magistra i tytuł doktora nauk humanistycznych uzyskała na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wykształcenie zdobywała również na Katholieke University of Leuven w Belgii oraz University of Valencia w Hiszpanii. Pracuje jako adiunkt w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wykłada również w języku angielskim na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji Business Psychology.

W Collegium Civitas prowadzi wykłady, warsztaty i seminarium magisterskie na kierunku Socjologia o specjalizacji Psychologia i coaching. W realizacji zajęć odwołuje się do najnowszej wiedzy i badań z zakresu psychologii oraz zarządzania, korzysta również z licznych doświadczeń praktycznych.

Jest certyfikowanym coachem (akredytacja ACC International Coach Federation), prowadzi działalność konsultingową i szkoleniową. Jest autorką książki „Pracoholizm. Zjawisko wielowymiarowe” i innych publikacji naukowych z zakresu psychologii motywacji i organizacji. Popularyzuje wiedzę psychologiczną w publikacjach dla praktyków (Personel i Zarządzanie, Świat Problemów, Infor), materiałach prasowych (Tygodnik Przegląd) i audycjach radiowych (Tok FM, Radio Kraków).

Kontakt w sprawie wypowiedzi eksperckich:

Marta Rogalska, PR Collegium Civitas
kom. 501 541 798, e-mail: marta.rogalska@civitas.edu.pl

Anna PĘDZIESZCZAK-OWCZARCZYK, coach PCC

Professional Certified Coach International Coach Federation (PCC ICF) z 9 letnim doświadczeniem we wdrażaniu projektów rozwojowych w międzynarodowej organizacji

Professional Certified Coach International Coach Federation (PCC ICF) z 9 letnim doświadczeniem we wdrażaniu projektów rozwojowych w międzynarodowej organizacji (m.in. na stanowisku Kierownika HR, Kierownika ds. Nauki i Rozwoju). Wykładowca Collegium Civitas (studia magisterskie – Coaching i Psychologia Społeczna) oraz.SGH (studia podyplomowe – Coaching Zespołów). Z wykształcenia – psycholog. Ukończyła roczny kurs dla trenerów umiejętności społecznych oraz studia podyplomowe – Coaching Managerski (program aprobowany przez ICF).

Współpracuje z firmami w zakresie analizy dysfunkcji zespołowych, budowania zespołów, strategii angażowania i rozwijania pracowników. Prowadzi superwizje dla kierowników w zakresie stosowania coachingu oraz indywidualne procesy coachingowe. Zrealizowała ponad 920 godzin sesji coachingowych oraz 4000 godzin autorskich szkoleń (w zakresie coachingu, przywództwa, umiejętności trenerskich, komunikacji, oceny kompetencji, team coachingu). Wspiera zarządy firm w opracowywaniu strategii HR.

Założycielka Turango Coaching & Training – firmy specjalizującej się w coachingu zespołów, coachingu indywidualnym i zaawansowanych szkoleniach rozwijających kompetencje liderskie, HR i komunikacyjne.

W swojej pracy ze studentami duży nacisk stawia na coachingowe podejście do rozwoju, potrzeby uczestników zajęć oraz naukę poprzez doświadczanie.

Kontakt w sprawie wypowiedzi eksperckich:

Marta Rogalska, PR Collegium Civitas
kom. 501 541 798, e-mail: marta.rogalska@civitas.edu.pl

Agata PODCZASKA

Coach, autorka programu i kierownik studiów podyplomowych SPA & Wellbeing Management.

Właścicielka marki HAPPYMORE. Założycielka Instytutu HAPPYMORE (2007), którego głównym obszarem zainteresowań jest medycyna stylu życia, holistyczne podejście do zdrowia i dobrostanu oraz psychosomatyka. Instytut od początku swojej działalności prowadzi szkolenia i warsztaty promujące zdrowy styl życia w ramach Centrum Coachingu Zdrowia oraz od 2013 roku we współpracy z Collegium Civitas kształci Trenerów Zdrowia, na studiach podyplomowych z Coachingu Zdrowia i Żywienia. Autorka programu redukcji stresu PRO BALANCE, który realizowany jest w SPA, z którymi współpracuje od wielu lat.
Autorka programu i kierownik studiów podyplomowych SPA & Wellbeing Management. Kreatorka luksusowej marki HAPPYMORE SkinCare i HAPPYMORE Aroma, w ramach której tworzy najwyższej jakości kosmetyki profesjonalne do pielęgnacji skóry twarzy i ciała oraz personalizowaną aromaterapię dla obiektów SPA & wellness w Polsce i za granicą.

Kontakt w sprawie wypowiedzi eksperckich:

Marta Rogalska, PR Collegium Civitas
kom. 501 541 798, e-mail: marta.rogalska@civitas.edu.pl