Collegium Civitas

Udostępnij strone

Collegium Civitas
plac Defilad 1, XII piętro
00-901 Warszawa

RECEPCJA
tel.: 22 656 71 87
e-mail: info@civitas.edu.pl

Wejście do Pałacu Kultury i Nauki od ul. Marszałkowskiej,
w PKiN należy kierować się do wind nr 7, 8, 9, 10 (windy srebrne).

NR RACHUNKU BANKOWEGO: 95 2490 0005 0000 4600 1851 0196


 

BIURO REKTORA

Kierownik Biura

Aleksandra Paliwoda-Kozłowska
pok. 1224
tel. 22 656 77 62, fax. 22 656 71 75
e-mail: rektorat@civitas.edu.pl

Koordynator Biura Rektora

Anna Kiraga
pok. 1224
tel. 22 656 77 62, fax. 22 656 71 75
e-mail: anna.kiraga@civitas.edu.pl

Biuro Prasowe

Biuro Prasowe – Dział Marketingu i Promocji CC
pokój 1049, Pałac Kultury i Nauki, 10 piętro
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

Danuta Pawlak
Specjalista ds. Public Relations
email: danuta.pawlak@civitas.edu.pl
Agata Sołdaj
Specjalista ds. Public Relations i social media
email: agata.soldaj@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 80
kom. 501 541 798
tel. 22 656 71 80
Specjalizacja:
kontakty z dziennikarzami
współpraca z ekspertami Collegium Civitas
Specjalizacja:
redaktor serwisu www
media społecznościowe

DZIAŁ REKRUTACJI

 

Kierownik Działu Rekrutacji
Olga Kocot-Wielgomas
e-mail: olga.kocot@civitas.edu.pl

Starszy specjalista ds. rekrutacji
Magdalena Fruba
e-mail: magdalena.fruba@civitas.edu.pl

Specjalista ds. rekrutacji
Khrystyna Trompak
e-mail: khrystyna.trompak@civitas.edu.pl
 

Dział Rekrutacji czynny:

Poniedziałek 9:00-18:00
Wtorek 9:00-18:00
Środa 9:00-18:00
Czwartek 9:00-17:00
Piątek 9:00-17:00
Sobota 10:00-14:00

 

Dział Rekrutacji będzie nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy oraz 2 czerwca, 11 sierpnia, 3 listopada.
 

tel. 22 656 71 89
e-mail: rekrutacja@civitas.edu.pl

DZIAŁ MARKETINGU I PROMOCJI

Pełnomocnik Rektora ds. marketingu i promocji
Małgorzata Mechanisz
e-mail: malgorzata.mechanisz@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 93

Kierownik Działu Marketingu i Promocji
Internet Marketing Manager
Małgorzata Sobańska
e-mail: malgorzata.sobanska@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 93

Koordynator ds. projektów marketingowych
Agnieszka Gawrych
tel. 22 656 71 80
e-mail: agnieszka.gawrych@civitas.edu.pl

Specjalista ds. PR i social media
Agata Sołdaj
e-mail: agata.soldaj@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 80

Specjalista ds. Public Relations
Danuta Pawlak
email: danuta.pawlak@civitas.edu.pl

tel. 22 656 71 80
kom. 501 541 798

 

Dział Marketingu i Promocji czynny:
poniedziałek – piątek: 9:00-17:00

tel. 22 656 71 80
e-mail: promocja@civitas.edu.pl

DZIAŁ DYDAKTYKI

Kierownik Działu Dydaktyki i Spraw Studenckich
Anna Kicińska
tel. 22 656 71 79
e-mail: anna.kicinska@civitas.edu.pl

DZIAŁ DYDAKTYKI

Pokój 1251

Godziny przyjęć studentów:
poniedziałek-czwartek: 11:00-16:00
sobota: 8:00-14:00 (podczas zjazdów)
niedziela: 8:00-13:00 (podczas zjazdów)
W piątki dział jest NIECZYNNY.

Starszy specjalista ds. dydaktycznych i ECTS
Małgorzata Sypniewska
tel. 22 656 71 79
e-mail: malgorzata.sypniewska@civitas.edu.pl

Starszy specjalista ds. dydaktycznych
Paweł Zreda
tel. 22 656 71 77
e-mail: pawel.zreda@civitas.edu.pl

DZIAŁ SPRAW STUDENCKICH

Kierownik Działu Dydaktyki i Spraw Studenckich
Anna Kicińska
e-mail: anna.kicinska@civitas.edu.pl

DZIAŁ SPRAW STUDENCKICH

Pokój 1252

tel. 22 656 71 84

Godziny przyjęć studentów:
poniedziałek-czwartek: 11:00-16:00
sobota: 8:00-14:00 (podczas zjazdów)
niedziela: 8:00-13:00 (podczas zjazdów)
W piątki dział jest NIECZYNNY.

Starszy specjalista ds. studenckich
Kinga Szymaniak
tel. 22 656 71 84
e-mail: kinga.szymaniak@civitas.edu.pl

Specjalista ds. studenckich
Agnieszka Niekurzak

tel. 22 656 71 84
e-mail: agnieszka.niekurzak@civitas.edu.pl

Specjalista ds. studenckich
Adam Serafin
tel. 22 656 71 84
e-mail: adam.serafin@civitas.edu.pl

BIURO STUDIÓW ANGLOJĘZYCZNYCH

Biuro Studiów Anglojęzycznych
pokój 1250

Godziny przyjęć studentów:
poniedziałek – czwartek w godz. 11:00-16:00
tel. 22 656 71 86

Starszy specjalista ds. studenckich
Beata Rembecka
e-mail: beata.rembecka@civitas.edu.pl lub studiesinenglish@civitas.edu.pl

Specjalista ds. dydaktyki anglojęzycznej
Karolina Madyjewska
e-mail: karolina.madyjewska@civitas.edu.pl

DZIAŁ STUDIÓW PODYPLOMOWYCH, KURSÓW I WARSZTATÓW

pokój 1211

Dyżur i odbiór dokumentów:
soboty i niedziele zjazdowe studiów podyplomowych w godz. 8.30-13.30,
w tygodniu – tylko po wcześniejszym telefonicznym bądź e-mailowym ustaleniu terminu i godziny.

TERMINY ZJAZDÓW W ROKU AKADEMICKIM 2017/2018

Semestr zimowy:

Październik: 14-15; 28-29;
Listopad: 25-26;
Grudzień: 09-10;
Styczeń: 20-21;
Luty: 17-18

Semestr letni:

Marzec: 03-04; 17-18;
Kwiecień: 14-15; 28-29;
Maj: 12-13;
Czerwiec: 02-03; 16-17

Kierownik Działu Studiów Podyplomowych, Kursów i Warsztatów
Małgorzata Sieradzka
tel. 22 656 71 98
e-mail: malgorzata.sieradzka@civitas.edu.pl

Młodszy specjalista ds. kształcenia ustawicznego
Dawid Boćkowski
tel. 22 656 71 98
e-mail:dawid.bockowski@civitas.edu.pl

 

DZIAŁ SPRAW DYPLOMOWYCH

Dział Spraw Dyplomowych
pokój 908

Godziny przyjęć studentów:

poniedziałek – czwartek w godz. 11:00-16:00
piątek – NIECZYNNE
soboty zjazdowe dla studiów niestacjonarnych w godz. 9:30-15:00

Koordynator ds. procedury dyplomowej
Anna Wyrzykowska
tel. 22 656 71 91
e-mail: anna.wyrzykowska@civitas.edu.pl

Starszy Specjalista ds. procedury dyplomowej
Anna Gontarewicz
tel. 22 656 71 91
e-mail: anna.gontarewicz@civitas.edu.pl

DZIAŁ PŁATNOŚCI I STYPENDIÓW

Dział Płatności i Stypendiów
pokój 1250

Godziny przyjęć studentów:

poniedziałek – czwartek w godz. 11:00 – 16:00

Starszy specjalista ds. opłat i stypendiów
Mariola Skorupa
tel. 22 656 71 81
e-mail: mariola.skorupa@civitas.edu.pl

CENTRUM KARIER COLLEGIUM CIVITAS

Centrum Karier Collegium Civitas (pokój 1107)

Godziny przyjęć studentów:

wtorek-czwartek w godz. 11:00-16:00
poniedziałek i piątek – dni pracy wewnętrznej
wybrane soboty zjazdowe 8:00-14:00

(informacje na stronie www.ck.civitas.edu.pl)

tel. 22 656 71 82
e-mail: kariera@civitas.edu.pl

Koordynatorka Centrum Karier Collegium Civitas
Agnieszka Pikuła
tel. 22 656 71 82
e-mail: agnieszka.pikula@civitas.edu.pl

Młodszy Specjalista ds. Centrum Karier
Anna Artyszuk (zastępstwo za p. Anastasiyę Padlikowską)
tel. 22 656 71 82
e-mail: anna.artyszuk@civitas.edu.pl

 

DZIAŁ WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ

Prorektor ds. Współpracy z Zagranicą
dr Katarzyna Maniszewska

tel: 22 656 71 74
email: katarzyna.maniszewska@civitas.edu.pl

DZIAŁ SPRAW I PROMOCJI MIĘDZYNARODOWEJ

Prorektor ds. Współpracy z Zagranicą
dr Katarzyna Maniszewska
e-mail: katarzyna.maniszewska@civitas.edu.pl

Specjalista ds. Współpracy i Promocji Międzynarodowej
Anita Potrząsaj
e-mail: anita.potrzasaj@civitas.edu.pl

Specjalista ds. Rekrutacji i Promocji Międzynarodowej
Shirin Hamydova
e-mail: shirin.hamydova@civitas.edu.pl

BIURO KOORDYNACJI PROJEKTÓW

Prorektor ds. rozwoju strategicznego Collegium Civitas
dr Małgorzata Baran:
e-mail: malgorzata.baran@civitas.edu.pl

Edyta Kostrzewa
e-mail: edyta.kostrzewa@civitas.edu.pl

Magdalena Omen
e-mail: magdalena.omen@civitas.edu.pl

Małgorzata Trybuszewska
e-mail: malgorzata.trybuszewska@civitas.edu.pl

Biuro Koordynacji Projektów czynne:
tel. 22 656 71 36
e-mail: projekty@civitas.edu.pl

DZIAŁ BADAŃ NAUKOWYCH

Godziny przyjęć studentów:

poniedziałek-piątek 9:00-17:00

Specjalista administracyjny ds. badań naukowych
Anna Sudolska-Bytof
tel. 22 656 71 97
e-mail: anna.sudolska@civitas.edu.pl

Asystentka w Dziale Badań Naukowych
Katarzyna Witkowska
tel. 22 656 71 97
e-mail: katarzyna.witkowska@civitas.edu.pl

Dział badań naukowych czynny:
poniedziałek-piątek 9:00-17:00

KANCLERZ

Magdalena Wypych
tel. 22 656 71 90
e-mail:magdalena.wypych@civitas.edu.pl

KIEROWNIK ADMINISTRACYJNY

Adam Grejcz
tel. 22 656 71 83
e-mail:adam.grejcz@civitas.edu.pl

KIEROWNIK DZIAŁU IT

Bogumił Dryja
tel. 22 656 71 83
e-mail: bogumil.dryja@civitas.edu.pl
Specjalista ds. IT
Marcin Kamiński
tel. 22 656 71 83
e-mail: marcin.kaminski@civitas.edu.pl

WYDAWNICTWO COLLEGIUM CIVITAS

dr Marek Gawron
tel. 22 656 71 96
e-mail:marek.gawron@civitas.edu.pl

BIBLIOTEKA

Dyrektor Biblioteki
dr Marcin Gajek
e-mail:marcin.gajek@civitas.edu.pl
UWAGA!
Godziny pracy czytelni w trakcie roku akademickiego:
Pon: 10:00-18:00
Wt.: 10:00-17:00
Śr: 9:00-17:00
Czw.: 10:00-18:00
Pt.: 8:00-16:00
Sob.: 9:00-16:00*
Niedz.: 9:00-14:00*
Sob. w trakcie zjazdów studiów podyplomowych: 8:30-14:30
*Soboty i niedziele w trakcie zjazdów studiów niestacjonarnych
Kontakt:Biblioteka Collegium Civitas
Pałac Kultury i Nauki, XI piętro
Plac Defilad 1, 00-901 Warszawae-mail: biblioteka@civitas.edu.pl
tel. 0-22 656 71 96

Bibliotekarze:

 

W sprawie zakupów bibliotecznych prosimy kontaktować się z Dyrektorem Biblioteki: dr. Marcinem Gajkiem: marcin.gajek@civitas.edu.pl