INTERNATIONAL CAREER DAY

ZAPROSZENIE NA CZWARTY MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KARIERY

(4TH EDITION OF INTERNATIONAL CAREER DAY)

31.03.2017, PIĄTEK, GODZ. 11:00-17:00,
Pałac Kultury i Nauki, XII piętro

Już po raz czwarty studenci International Students Club wraz z Collegium Civitas organizują International Career Day (ICD), w którym przedstawiciele wiodących międzynarodowych firm odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące ich korporacji oraz zasad rekrutacji. Nasi goście będą dostępni przez cały dzień dając każdemu możliwość rozmów indywidualnych.
Naszymi gośćmi będą między innymi: BNP Paribas, AmCham, Hays, Manpower, Moneygram, Fundacja dla Somalii i wiele innych firm i organizacji!
Ponadto, po ceremonii otwarcia, zapraszamy na warsztaty, na których dowiesz się, jak skutecznie aplikować o pracę i jak w tej pracy się utrzymać. W panelu wezmą udział między innymi wysokiej rangi przedstawiciele HR.
Dodatkowo, specjaliści z Fundacji dla Somalii będą udzielać porad prawnych oraz wskazówek odnośnie poprawnie napisanego CV (nie zapomnijcie wziąć ze sobą swojego CV!). Poprowadzą również warsztaty jak odkryć swój potencjał!

Do zobaczenia 31 marca w godz. 11-17! 12 piętro PKIN