HYBSZ Sławomir, mgr

Udostępnij strone

Charyzmatyczny lider z branży FMCG/B2B/B2C z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu strategicznym w środowisku międzynarodowym i lokalnym, procesach restrukturyzacji oraz sprzedaży i marketingu.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Łodzi, rozpoczął karierę z początkiem lat 90-tych w spółce British American Tobacco Polska (BAT). Współpracował z Działami marketingu, finansów, produkcji i personalnym, obejmując stanowisko Dyrektora Sprzedaży i członka Top Team BAT Polska, a w roku 2006 – Dyrektora Generalnego BAT na obszar 4 rynków europejskich.

W latach 2008 – 2010 pracował w spółce LYRECO Polska S.A. na stanowisku Dyrektor Zarządzający/Prezes Zarządu, a w roku 2011 dołączył do zespołu polskiego Holdingu KONSALNET S.A., pełniąc funkcję Vice Prezesa, członka Zarządu i Dyrektora Handlowego w jego 3 spółkach. Non Executive Director, Dyrektor Handlowy w Brytyjsko – Polskiej spółce IQFM Ackermann. Posiada wieloletnie doświadczenie i szczegółową wiedzę w zakresie zarządzania strategicznego, sprzedaży i marketingu, w procesach restrukturyzacyjnych, doradczych i szkoleniowych oraz z poziomu Rad Nadzorczych.

W czasie kariery zawodowej wielokrotnie szkolił i rozwijał podległe zespoły Managerskie, uczestniczył w panelach dyskusyjnych dotyczących rozwoju pracowników, przywództwa, zarządzania talentami w organizacji, będąc również zapraszanym na wykłady dla studentów.