Administracja

Udostępnij strone

Collegium Civitas
plac Defilad 1, XII piętro
00-901 Warszawa

RECEPCJA
tel.: 22 656 71 87
e-mail: info@civitas.edu.pl
Wejście do Pałacu Kultury i Nauki od ul. Marszałkowskiej,
w PKiN należy kierować się do wind nr 7, 8, 9, 10 (windy srebrne).
NR RACHUNKU BANKOWEGO: 48 1060 0076 0000 3210 0018 9248


 

BIURO REKTORA

Koordynator Biura Rektora
Anna Kiraga
pok. 1224
tel. 22 656 77 62, fax. 22 656 71 75
e-mail: rektorat@civitas.edu.pl
anna.kiraga@civitas.edu.pl

Kierownik Biura
Aleksandra Paliwoda-Kozłowska – urlop

KONTAKT DLA MEDIÓW

Biuro prasowe
Agata Sołdaj
tel. 22 656 71 80
kom. 501 541 798
e-mail:promocja@civitas.edu.pl

DZIAŁ REKRUTACJI

Kierownik Działu Rekrutacji
Olga Kocot-Wielgomas
e-mail:olga.kocot@civitas.edu.pl

Specjalista ds. rekrutacji
Magdalena Fruba
e-mail:magdalena.fruba@civitas.edu.pl

Młodszy specjalista ds. rekrutacji
Khrystyna Trompak
khrystyna.trompak@civitas.edu.pl

Dział Rekrutacji czynny:

poniedziałek- wtorek: 9:00-17:00
środa: 9:00-18:00
czwartek- piątek: 9:00-17:00

tel. 22 656 71 89
e-mail: rekrutacja@civitas.edu.pl

 

DZIAŁ MARKETINGU I PROMOCJI

Pełnomocnik Rektora ds. marketingu i promocji
Małgorzata Mechanisz
e-mail: malgorzata.mechanisz@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 93

Kierownik Działu Marketingu i Promocji
Internet Marketing Manager
Małgorzata Sobańska

e-mail: malgorzata.sobanska@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 93

Koordynator ds. projektów marketingowych
Agnieszka Krasińska-Gawrych
tel. 22 656 71 80
e-mail: agnieszka.gawrych@civitas.edu.pl

Specjalista ds. PR i social media
Agata Sołdaj
e-mail: agata.soldaj@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 80
kom. 501 541 798

Dział Marketingu i Promocji czynny:
poniedziałek – piątek:  9:00-17:00

tel. 22 656 71 80
e-mail: promocja@civitas.edu.pl

DZIAŁ SPRAW STUDENCKICH

Kierownik Działu Dydaktyki i Spraw Studenckich
Anna Kicińska
tel. 22 656 71 79
e-mail: anna.kicinska@civitas.edu.pl

pokój 1252
tel. 22 656 71 84

Godziny przyjęć studentów:
poniedziałek-czwartek: 11:00-16:00
piątek: nieczynne
sobota: 8:00-14:00 (podczas zjazdów)
niedziela: 8:00-13:00 (podczas zjazdów)

W piątki Dział jest nieczynny.

Starsza specjalistka ds. studenckich
Kinga Szymaniak
e-mail: kinga.szymaniak@civitas.edu.pl

Specjalistka ds. studenckich
Agnieszka Niekurzak

e-mail: agnieszka.niekurzak@civitas.edu.pl

Specjalista ds. studenckich
Adam Serafin
e-mail: adam.serafin@civitas.edu.pl

DZIAŁ DYDAKTYKI

Kierownik Działu Dydaktyki i Spraw Studenckich
Anna Kicińska
tel. 22 656 71 79
e-mail: anna.kicinska@civitas.edu.plpokój 1251Godziny przyjęć studentów:poniedziałek-czwartek: 11:00-16:00
piątek: nieczynne
sobota: 8:00-14:00 (podczas zjazdów)
niedziela: 8:00-13:00 (podczas zjazdów)

W piątki Dział jest nieczynny.

Starszy specjalista ds. dydaktycznych i ECTS
Małgorzata Sypniewska
tel. 22 656 71 79
e-mail: malgorzata.sypniewska@civitas.edu.pl

Starszy specjalista ds. dydaktycznych
Paweł Zreda
tel. 22 656 71 77
e-mail: pawel.zreda@civitas.edu.pl

BIURO STUDIÓW ANGLOJĘZYCZNYCH

pokój 1250

Godziny przyjęć studentów:
poniedziałek – czwartek w godz. 12:00-16:00
tel. 22 656 71 86

Starsza specjalistka ds. studenckich
Beata Rembecka
e-mail: beata.rembecka@civitas.edu.pl lub studiesinenglish@civitas.edu.pl

Specjalistka ds. dydaktyki anglojęzycznej
Karolina Madyjewska
e-mail: karolina.madyjewska@civitas.edu.pl

DZIAŁ STUDIÓW PODYPLOMOWYCH, KURSÓW I WARSZTATÓW

pokój 1211

Dyżur i odbiór dokumentów:
soboty i niedziele zjazdowe studiów podyplomowych w godz. 8.30-13.30,
w tygodniu – tylko po wcześniejszym telefonicznym bądź e-mailowym ustaleniu terminu i godziny.

Kierownik Działu Studiów Podyplomowych, Kursów i Warsztatów
Małgorzata Sieradzka
tel. 22 656 71 98
e-mail:malgorzata.sieradzka@civitas.edu.pl

Młodszy specjalista ds. kształcenia ustawicznego
Karolina Sochacka
tel. 22 656 71 98
e-mail:karolina.sochacka@civitas.edu.pl

 

DZIAŁ SPRAW DYPLOMOWYCH

pokój 908

Godziny przyjęć studentów:

poniedziałek – czwartek w godz. 11:00-16:00
piątek – NIECZYNNE
soboty zjazdowe dla studiów niestacjonarnych w godz. 9:30-15:00

Koordynator ds. procedury dyplomowej
Anna Wyrzykowska
tel. 22 656 71 91
e-mail: anna.wyrzykowska@civitas.edu.pl

Starszy Specjalista ds. procedury dyplomowej
Anna Gontarewicz
tel. 22 656 71 91
e-mail: anna.gontarewicz@civitas.edu.pl

DZIAŁ PŁATNOŚCI I STYPENDIÓW

pokój 1250

Godziny przyjęć studentów:

poniedziałek – czwartek w godz. 12:00 – 16:00

Starszy specjalista ds. opłat i stypendiów
Mariola Skorupa
tel. 22 656 71 81
e-mail: mariola.skorupa@civitas.edu.pl

CENTRUM KARIER COLLEGIUM CIVITAS

pokój 1107

Godziny przyjęć studentów:

W czwartek, 19 października, Centrum Karier będzie NIECZYNNE.

poniedziałek-czwartek w godz. 11:00-16:00
piątek – dzień pracy wewnętrznej
wybrane soboty zjazdowe 8:00-14:00

(informacje na stronie www.ck.civitas.edu.pl)

tel. 22 656 71 82

e-mail: kariera@civitas.edu.pl

Koordynatorka Centrum Karier Collegium Civitas
Agnieszka Pikuła
tel. 22 656 71 82
e-mail: agnieszka.pikula@civitas.edu.pl

Młodszy Specjalista ds. Centrum Karier
Anastasiya Padlikowska
tel. 22 656 71 82
e-mail: anastasiya.padlikowska@civitas.edu.pl

DZIAŁ WSPÓŁPRACY I PROMOCJI MIĘDZYNARODOWEJ

Pełnomocnik Rektora ds. Współpracy i Promocji Międzynarodowej
Wojciech Duranowski
e-mail: wojciech.duranowski@civitas.edu.pl

Kierownik Działu Współpracy i Promocji Międzynarodowej
Aleksandra Konopka
e-mail:  aleksandra.konopka@civitas.edu.pl

Specjalista ds. Współpracy i Promocji Międzynarodowej
Anita Potrząsaj
e-mail:  anita.potrzasaj@civitas.edu.pl

Asystent ds. Współpracy i Promocji Międzynarodowej
Tomasz Dzierzgowski
e-mail: tomasz.dzierzgowski@civitas.edu.pl

BIURO KOORDYNACJI PROJEKTÓW

Prorektor ds. rozwoju strategicznego Collegium Civitas
dr Małgorzata Baran:
e-mail:  malgorzata.baran@civitas.edu.pl

Edyta Kostrzewa
e-mail:  edyta.kostrzewa@civitas.edu.pl 

Magdalena Omen
e-mail: magdalena.omen@civitas.edu.pl

Biuro Koordynacji Projektów czynne:
tel. 22 656 71 36
e-mail: projekty@civitas.edu.pl

DZIAŁ BADAŃ NAUKOWYCH

Godziny przyjęć studentów:

poniedziałek-piątek 9:00-17:00

Specjalista administracyjny ds. badań naukowych
Anna Sudolska-Bytof
tel. 22 656 71 97
e-mail: anna.sudolska@civitas.edu.pl

Asystentka w Dziale Badań Naukowych
Katarzyna Witkowska
tel. 22 656 71 97
e-mail: katarzyna.witkowska@civitas.edu.pl

Dział Badań Naukowych czynny:
poniedziałek-piątek 9:00-17:00

KANCLERZ

Magdalena Wypych
tel. 22 656 71 90
e-mail: magdalena.wypych@civitas.edu.pl

KIEROWNIK ADMINISTRACYJNY

Adam Grejcz
tel. 22 656 71 83
e-mail: adam.grejcz@civitas.edu.pl

KIEROWNIK DZIAŁU IT

Bogumił Dryja
tel. 22 656 71 83
e-mail: bogumil.dryja@civitas.edu.plSpecjalista ds. IT
Marcin Kamiński
tel. 22 656 71 83
e-mail: marcin.kaminski@civitas.edu.pl

WYDAWNICTWO COLLEGIUM CIVITAS

dr Marek Gawron
tel. 22 656 71 96
e-mail: marek.gawron@civitas.edu.pl

DYREKTOR BIBLIOTEKI

dr Marcin Gajek
e-mail: marcin.gajek@civitas.edu.pl