Warsztaty: „Office jakiego nie znacie!”

Data wydarzenia: 2016-06-06

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach „Office jakiego nie znacie!”, które odbędą się już 6 i 7 czerwca w naszej uczelni! Pobierz najnowszą wersję pakietu Office 2016, weź ze sobą swój komputer i poznaj praktyczne zastosowania Office na zajęciach i nie tylko. Agenda, linki do rejestracji, a także instrukcja jak zainstalować Office znajduje się poniżej.

Dzień 1. (6 czerwca) – 16:30 – 19:00; sala 1048 (10 piętro, PKIN)

• Czym jest usługa Office 365?
  • Jak efektywnie pracować w grupie i wspólnie edytować dokumenty z dowolnego miejsca dzięki OneDrive dla firm i aplikacjom Office Online?
  • Jak uporządkować swoje notatki, wiedzę i przygotować się do sesji z OneNote 2016?

Dzień 2. (7 czerwca) – 16:30 – 18:30; sala 1048 (10 piętro, PKIN)

• Poznaj najnowsze możliwości Word 2016, PowerPoint 2016 i Excel 2016
  • Sprawna komunikacja z innymi dzięki Skype dla firm
  • Tips & tricks zarządzania pocztą elektroniczną i kalendarzem w Outlook 2016

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy: kariera@civitas.edu.pl

Jak zainstalować pakiet Office w 3 krokach?

1. Wejdź na stronę http://portal.civitas.edu.pl/
  2. Zaloguj się używając swojego konta w domenie civitas.edu.pl- dane logowania takie, jak do EDUROAM – sXXXX@civitas.edu.pl (XXXX – Wasz numer albumu)
  3. Zainstaluj oprogramowanie ze strony, którą widzisz po zalogowaniu lub z poziomu Ustawień usługi Office 365 wybierając menu Oprogramowanie

Przypominamy, że każdy student naszej uczelni ma możliwość instalacji oprogramowania Office na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (w tym na iPad!), a także na 5 smartfonach.