Studenci Collegium Civitas wybrali nowy Samorząd

10.11.2016

W dniu 9 listopada zakończyło się głosowanie do Zarządu Samorządu Studenckiego Collegium Civitas. Kandydowało ośmiu studentów, a pięcioro z nich dostało się do Zarządu Samorządu Studenckiego.

Proces wyborczy przebiegł zgodnie z Regulaminem Samorządu Studentów Collegium Civitas. Wybory były tajne, bezpośrednie, równe i powszechne.

Po przeliczeniu głosów Komisja Wyborcza w składzie: Jan Raszyński (przewodniczący), Anna Kochieva, Monika Krucz, Sveta Prokopiv, po przeliczeniu 142 głosów (1 głos nieważny) ogłasza następujące wyniki:

– Bączkowski Piotr: 32 głosy

– Chabuda Anna Maria: 34 głosy

– Chepil Sofiya: 32 głosy

– Graczyk Bartosz: 35 głosy

– Kantorska Gracja: 66 głosy

– Kurdej Urszula: 28 głosy

– Owczarek Dominik: 64 głosy

– Przeorska Weronika: 42 głosy

Pięć osób, które uzyskały najwyższy wynik, zostają wybrane do Zarządu Samorządu Studenckiego Collegium Civitas.

Nowym członkom ZSSCC serdecznie gratulujemy, a całej Komisji Wyborczej dziękujemy za przeprowadzenie i pilnowanie całej kampanii oraz wyborów.