Program wymiany zagranicznej w ramach programu Erasmus + w roku akademickim 2016/2017

03.02.2016

Chcesz spędzić semestr lub dwa semestry studiów w jednej z europejskich uczelni za granicą?
Już czas złożyć wniosek o wyjazd do uczelni partnerskiej w ramach programu Erasmus +.

Lista uczelni partnerskich Collegium Civitas Partner Universities within the Erasmus + Programe oraz na tablicy ogłoszeń biura wymiany zagranicznej.

Najważniejsze zasady wyjazdu:

– student nie płaci czesnego w uczelni przyjmującej
– student otrzymuje 20% zniżki w czesnym w Collegium Civitas w semestrze kiedy odbywa się wymiana zagraniczna
– student otrzymuje dofinansowanie do wyjazdu z programu Erasmus +
– studenci otrzymujący stypendium socjalne otrzymają dodatkowe dofinansowanie (plus 200 Euro miesięcznie), finansowanie w ramach programu POWER w PLN
– studenci otrzymują wsparcie językowe on-line

• formularz aplikacyjny / dostępny na wu.civitas.edu.pl
  • cv – Europass / http://www.europass.org.pl/
  • list motywacyjny (nie dłuższy niż jedna strona)
  • potwierdzenie aktywności społecznej kandydata – działalność w ramach uczelni i poza nią (nie jest obowiązkowe)
  • certyfikat językowy
  • zdjęcie i kopia legitymacji studenckiej

Termin składania dokumentów na wyjazd: 10.03.2016

Dokumenty należy złożyć w biurze wymiany zagranicznej w pokoju 1250 (od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00 – 16:00, studentów studiów niestacjonarnych proszę o kontakt w przypadku problemu ze złożeniem wniosku w godzinach dyżuru: 22 6567195)

Regulamin wyjazdów w ramach umów bilateralnych, formularz zgłoszeniowy, a także zasady finansowania i rekrutacji dostępne są na Państwa koncie na wu.civitas.edu.pl – informacje ogólne – wymiana zagraniczna

NIE WIESZ JAKĄ UCZELNIĘ WYBRAĆ?

Możesz poprosić o pomoc w wyborze opiekuna kierunku:

Plik do pobrania: Collegium Civitas Partner Universities within the Erasmus + Programe

W przypadku pytań proszę o kontakt:

international@civitas.edu.pl lub tel. 22 6567195

ERASMUS+ Collegium Civitas