The New Middle East, challenges and opportunities. Israeli perspective.

Data wydarzenia: 2015-11-19

Collegium Civitas serdecznie zaprasza studentów, wykładowców i przedstawicieli Instytucji Partnerskich na wykład naszego gościa, prof. Moshe Arens.

Wykład pod tytułem:

The New Middle East, challenges and opportunities. Israeli perspective.

Odbędzie się w siedzibie Collegium Civitas, w Auli A, w dniu 19 listopada o godzinie 11:30. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim. Wykład otwarty.

Profesor Moshe Arens, były Minister Spraw Zagranicznych, Minister Obrony oraz Ambasador Izraela w USA.

Moshe Arens rozpoczął karierę polityczną w 1973 roku, kiedy został wybrany do Knesetu, jako działacz Likudu. Profesor Arens był ambasadorem Izraela w USA, ministrem spraw zagranicznych w rządzie Shamira oraz trzykrotnie ministrem obrony w rządach Begina, Shamira i Netanyahu. Arens jest autorem dwóch książek, pisze artykuły do Haartez i jest przewodniczącym zarządu w uniwersytecie Ariel University in Samaria.

Wykład pod tytułem:

Iran – P5 nuclear agreement. An opportunity or a threat.

Odbędzie się w siedzibie Collegium Civitas, w Auli D, w dniu 21 listopada o godzinie 13:00. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim.

Wykład adresowany jest do studentów i wykładowców Collegium Civitas.