Manager HR

3 lata (6 semestrów)
  5. Kierunek:
    Zarządzanie

Inkluzja, różnorodność, międzykulturowość, zarządzanie zmianą — świat HR każdego dnia rzuca wiele wyzwań. To nieustanne działania strategiczne, które mają przełożenie na sukces pojedynczych osób i całej organizacji.
Niektórzy chcą pozyskiwać talenty, a Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, rozwiniesz swój!
Tu nie tylko nauczysz się, jak skutecznie zarządzać personelem, wykorzystując najnowsze narzędzia i strategie. Poznasz sztukę budowania efektywnych zespołów, motywowania pracowników i promowania kultury organizacyjnej sprzyjającej innowacjom i zaangażowaniu.

Jak to osiągniesz?
1
Uzyskasz specjalistyczną wiedzę i rozwiniesz umiejętności niezbędne do rekrutacji, projektowania systemów wynagrodzeń, a także zarządzania talentami. Poznasz najlepsze metody radzenia sobie z dynamiką grupy, negocjacji czy rozwiązywania konfliktów.

2
Rozwiniesz kompetencje miękkie, które pomogą Ci w komunikacji z zespołem. Ale też kompetencje twarde w zakresie zarządzania strategicznego, metod ilościowych w biznesie, prawa, marketingu czy księgowości.

3
Poznasz najlepsze praktyki i metody stosowane przez doświadczonych menedżerów i ekspertów HR, którzy prowadzą dla Ciebie zajęcia. Na większości z nich czekają Cię warsztaty i projekty, tak, aby pozyskaną wiedzę, przekuć w praktykę.

4
Odbędziesz cały semestr praktyk w firmie. A to nieoceniona okazja do zdobycia doświadczenia, poznania specyfiki pracy w HR i zastosowania zdobytej wiedzy w realnych warunkach biznesowych. Dzięki dostępowi do kompleksowego wsparcia doradczego i coachingowego Akademickiego Biura Karier, przekujesz te doświadczenia w zawodowy sukces.

5
Dowiesz się, jak funkcjonować w wielokulturowym świecie, zarządzać różnorodnością, tworzyć inkluzywne środowiska pracy, tak aby stać się menedżerką/menedżerem przyszłości.

Twoje korzyści finansowe

• Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
  • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
  • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
  • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne

Co po studiach?

• Firmy i międzynarodowe korporacje
  • Administracja publiczna
  • Start-upy
  • Organizacje pozarządowe (NGO)

pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).