Zarządzanie (PL-EN)

3 lata (6 semestrów)
  5. Kierunek:
    Zarządzanie

W świecie biznesu jedyną pewną rzeczą jest zmiana. Organizacje odnoszące sukcesy to te, które potrafią efektywnie zarządzać i adaptować się do nowych trendów rynkowych, zmieniających się preferencji konsumentów, innowacji technologicznych oraz ewoluującego prawa, co umożliwia im nie tylko przetrwanie, ale i rozwój.

Niektórzy stawiają sobie wciąż nowe cele, Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, osiągniesz swoje!

Na tej specjalności nie tylko zgłębisz tajniki zarządzania. Rozwiniesz również umiejętności przywódcze, takie jak efektywna komunikacja, zarządzanie konfliktami czy motywacja zespołu. Nabędziesz także umiejętności myślenia innowacyjnego i społecznie odpowiedzialnego podejścia do biznesu.

Jak to osiągniesz?
1
Zdobędziesz aktualną wiedzę oraz zapoznasz się z najnowszymi studiami przypadków z zakresu zarządzania i psychologii biznesu, opartymi na światowych standardach.

2
Kompleksowo zgłębisz aspekty zarządzania. Kursy specjalistyczne wprowadzą Cię w obszary zarządzania strategicznego, finansów, prawnych aspektów ochrony biznesu, budowania strategii z uwzględnieniem ekonomii oraz marketingu i zarządzania wizerunkiem.

3
Będziesz uczyć się od ekspertek/ekspertów biznesu, których wiedza i doświadczenie są nieocenione w kształtowaniu Twojej przyszłości zawodowej.

4
Zajęcia będą miały formę warsztatów, co oznacza, że większość wiedzy zdobędziesz poprzez praktyczne ćwiczenia. Każdy dzień na uczelni to szansa na rozwijanie nowych umiejętności.

5
Podczas studiów odbędziesz praktyki w wybranej przez siebie firmie oraz zrealizujesz projekt, który posłuży jako podstawa Twojej pracy dyplomowej. Te doświadczenia będą cennym elementem Twojego CV.

Twoje korzyści finansowe

• Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
  • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
  • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
  • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne

Co po studiach?

• Firmy i korporacje międzynarodowe
  • Urzędy centralne
  • Organizacje branżowe
  • Administracja publiczna
  • Własna działalność gospodarcza

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).