Komunikacja multimedialna. Twórcy internetowi, social media i wideo w sieci

1. Rodzaj studiów:
    I stopnia (licencjackie)
  2. Tryb studiów:

niestacjonarne

(zobacz także: stacjonarne)

3. Język wykładowy:
  4. Czas trwania studiów:
    3 lata (6 semestrów)
  5. Kierunek:
    Dziennikarstwo i nowe media

Podobno, aby nie przepracować ani jednego dnia, trzeba kochać swoją pracę. Tylko czy to, co robisz codziennie, publikując treści w social mediach, powinno nazywać się pracą czy raczej przyjemnością?

Niektórzy muszą codziennie pracować. Ty, dzięki studiom w Collegium Civitas, będziesz pracować tak, jak lubisz!

Nie będziemy Cię uczyć tego, co publikować w mediach społecznościowych, bo to pewnie wiesz lepiej od nas. Nasza specjalność pomoże Ci jednak rozwinąć kreatywne myślenie, umiejętności analizy danych, nauczy Cię korzystania z szablonów storytellingu, tworzyć produkcje wideo i zarządzać mediami społecznościowymi. To wszystko pozwoli Ci na skuteczne dotarcie do odbiorców.

Jak to osiągniesz?
1
Dowiesz się, jak budować markę w sieci i jak na niej zarobić. Nie tylko na tej komercyjnej, ale także na tej osobistej.

2
Nauczysz się efektywnej komunikacji w social mediach, budowania i profesjonalnego zarządzania wizerunkiem. Poznasz także strategie planowania projektów biznesowych online, w tym e-commerce.

3
W czasach fake news’ów i postprawdy zdobędziesz cenne umiejętności dziennikarskie, m.in. tworzenia własnej siatki informacyjnej, umiejętnego research’u czy weryfikacji źródeł.

4
Zamiast być mediaworkerem, będziesz nazwać się dziennikarką/dziennikarzem. Będziesz uczyć się od praktyków — najlepszych redaktorek/redaktorów oraz od ekspertek/ekspertów w dziedzinie efektywnej komunikacji internetowej. Pozwoli Ci to szybko zaadaptować się do złożonych wymagań rynku.

5
Dzięki realizacji własnych projektów internetowych, praktykom w redakcjach, agencjach i firmach mediowych oraz wsparciu wybranego tutora, będziesz mogła/mógł na bieżąco rozwijać swoje umiejętności i budować indywidualne portfolio. Pomoże Ci w tym także wsparcie doradcze i coachingowe Akademickiego Biura Karier CC, przez cały czas trwania studiów.

Twoje korzyści finansowe

• Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
  • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
  • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
  • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne
  • Brak konieczności opłacania noclegu – studia niestacjonarne to 1 dzień weekendowy na uczelni i 1 dzień zajęć zdalnych

Co po studiach?

• Serwisy internetowe
  • Redakcje internetowe mediów tradycyjnych
  • Agencje interaktywne
  • Działy komunikacji firm i instytucji
  • Własna działalność

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).