Biznes międzynarodowy (PL-EN)

3 lata (6 semestrów)
  5. Kierunek:
    Zarządzanie

Biznes międzynarodowy stawia przed Tobą wyzwanie zrozumienia złożoności międzynarodowych rynków oraz kulturowych niuansów, które decydują o sukcesie na arenie globalnej.

Nasza specjalność to nie tylko nauka o handlu i inwestycjach międzynarodowych, ale przede wszystkim sztuka optymalizowania procesów i kreowania strategii, które pozwolą w przyszłości osiągnąć Ci międzynarodowy sukces. Efektywnie zarządzaj w różnorodnym środowisku kulturowym i wykorzystaj globalne szanse dla rozwoju biznesu!

Program studiów został stworzony przez specjalistów, takich jak Adam Wudarczyk z PwC.

Jak to osiągniesz?
1
Zrozumiesz globalne trendy i dynamikę rynków międzynarodowych. Nauczysz się, jak wprowadzać produkty na nowe rynki, identyfikować potrzeby klientów i tworzyć strategie, które przekładają się na sukces.

2
Będziesz czerpać wiedzę od doświadczonych menedżerów i doradców z międzynarodowych korporacji. Ich bezpośrednie doświadczenie i know-how zapewnią Ci praktyczną wiedzę, niezbędną do zrozumienia i odniesienia sukcesu na globalnym rynku.

3
Nauczysz się, jak integrować zespoły, mimo dzielących ich różnic kulturowych. Odkryjesz, że zarządzanie w warunkach międzynarodowych wymaga nie tylko głębokiej wiedzy o specyfice rynku, ale także umiejętności wykorzystania potencjału i kompetencji zespołu w celu osiągnięcia wspólnych celów.

4
Teorię poprzesz praktyką. Będziesz uczestniczyć w licznych warsztatach, projektach grupowych i indywidualnych. Pod okiem mentorów stworzysz strategie wejścia na rynek, opracujesz budżety marketingowe i przeprowadzisz negocjacje. Twoja praca zostanie zwieńczona realnymi projektami, które wzbogacą Twoje CV.

5
Odbędziesz w ramach studiów staż, który pozwoli Ci na wykorzystanie zdobytej wiedzy w realnych warunkach pracy, stworzenie własnego portfolio i nawiązanie pierwszych kontaktów zawodowych. A w ich wykorzystaniu pomoże Ci Akademickie Biuro Karier CC, do którego masz dostęp przez cały czas trwania studiów.

Twoje korzyści finansowe

• Stałe czesne dla kandydatów rozpoczynających studia w roku 2024/2025
  • W cenie czesnego: praktyki, konsultacje z wykładowcami, wydanie dyplomu oraz suplementu
  • Szeroka oferta zniżek w czesnym – np. za działalność na rzecz uczelni
  • Stypendia naukowe, które mogą pokryć czesne
  • Brak konieczności opłacania noclegu – studia niestacjonarne to 1 dzień weekendowy na uczelni i 1 dzień zajęć zdalnych

Co po studiach?

• Korporacje i organizacje międzynarodowe
  • Instytucje publiczne, państwowe i samorządowe
  • Fundacje i stowarzyszenia
  • Organizacje pozarządowe
  • Firmy konsultingowe
  • Agencje badawcze, think tanki

Biuro Rekrutacji Collegium Civitas

pok. 1210,
Pałac Kultury i Nauki, 12 p.
pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).