„ODKRYJ SWOJĄ ROLĘ W PRACY GRUPOWEJ”

Data wydarzenia: 2015-09-30

CENTRUM KARIER ZAPRASZA NA OSTATNIE BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA ABSOLWENTÓW CC:

„ODKRYJ SWOJĄ ROLĘ W PRACY GRUPOWEJ”

30 WRZEŚNIA, 17:00-20:45, SALA 1222

Poczucie, że jest się „nie na swoim miejscu” to koszmar. Często – licząc na lepszą przyszłość – męczymy się w pracy i życiu, oczekując, że kiedyś ktoś odkryje nasz głęboko skrywany talent, że dostrzeże nasze wyjątkowe umiejętności, że doceni nasz wkład we wspólną pracę.
A może wziąć swoją karierę we własne ręce?
Wiele lat temu Meredith Belbin, brytyjski naukowiec z Henley Management College, zajmujący się zarządzaniem zespołami i efektywnością grup  zadał sobie takie mniej więcej pytanie: dlaczego jedne zespoły są efektywne, a inne nie? Badacz zauważył, że najbardziej efektywne zespoły to te, w których pojawia się wielość zespołowych ról. Ale dostrzegł także, że role te muszą być obsadzone zgodnie z preferencjami pracujących osób!

Ważnym aspektem jest odkrywanie własnych preferencji, szczególnie istnienia więcej niż jednej preferowanej roli – to pozwala na większą elastyczność w wykonywaniu zadań i kooperacji z zespołem.
Zapraszamy na warsztat, podczas którego przyjrzymy się Twoim zachowaniom grupowym, oczekiwaniom i obawom z tym związanym, a także zdiagnozujemy preferowane przez Ciebie role.
Krzysztof Manthey. Trener, doradca, coach, mówca motywacyjny i nauczyciel akademicki.

Zrealizował prawie 6 tysięcy godzin szkoleń, warsztatów, treningów,  coachingu i doradztwa.

Praktyk zarządzania i pracy z klientem – w latach 1996-2003 związany z Agora S.A.-Grupą Radiową, pracując na stanowiskach Dyrektora Sprzedaży i Regionalnego Dyrektora Sprzedaży, a także Członek Zarządu w spółkach Holdingu.

Pomysłodawca, kierownik i wykładowca studiów podyplomowych „Przywództwo generacyjne” w warszawskim Collegium Civitas.

Wykładowca „Negocjacji” w programie studiów MBA Executive w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Szkolenie przeznaczone tylko dla absolwentów CC.

Zapisy: agnieszka.pikula@civitas.edu.pl

Każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat!

Szkolenia współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt: „Studia społeczno-polityczne z Pracodawcą”.