Dzień otwarty specjalizacji Coaching i Psychologia Społeczna

Data wydarzenia: 2015-06-18

Zapraszamy na ostatnie z cyklu trzech spotkań specjalizacji Coaching i Psychologia Społeczna

czwartek 18 czerwca, godz. 18:30
Collegium Civitas, sala 1146, XI piętro PKiN

Pierwsza część spotkania od 18:30 do 19:30, będzie miała charakter informacyjno-warsztatowy. Dorota Jużak i Karolina Kańkowska , coachowie ICF i wykładowcy Collegium Civitas przedstawią program oraz omówią ścieżki kariery możliwe po ukończeniu specjalizacji. Pokażą również korzyści płynące z ukończenia programu posiadającego certyfikację International Coach Federation.  Na spotkaniu będą też studenci obecnego roku akademickiego, członkowie Studenckiego Koła Coachingowego, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z nauki coachingu. Wspólnie z prowadzącymi przedstawią też demo coachingu, które będzie próbką sposobu prowadzenia zajęć. Będzie też czas na odpowiedzi na wszystkie pytania uczestników.

W drugiej części spotkania od 19:30 do 20:15, dla chętnych, będzie możliwość uczestniczenia w coachingu grupowym aby mieć możliwość doświadczenia umiejętności, których będą uczyć się przez 2 lata studiów magisterskich Coaching i Psychologia Społeczna.

Chętnych prosimy o potwierdzenie udziału pod adresem: mtrybuszewska@civitas.edu.pl

Dołącz do wydarzenia na FBhttps://www.facebook.com/events/951411441578520/