Współpraca ze sponsorami i darczyńcami

Collegium Civitas zaprasza do współpracy Partnerów zainteresowanych dotarciem ze swoim produktem/usługą do szerokiego grona odbiorców w różnym wieku, którzy odwiedzają uczelnię podczas zajęć, czy wydarzeń odbywających się w PKiN. Oferujemy również możliwość organizacji wspólnych projektów, inicjatyw społecznie odpowiedzialnych dla studentów i interesariuszy Sponsora, a także szkoleń i wykładów o wskazanej tematyce.

Collegium Civitas to wielodyscyplinarna, wielokulturowa i nowoczesna uczelnia ceniona przez pracodawców i środowiska biznesowe. Wysoką jakość kształcenia na wszystkich kierunkach studiów potwierdzają pozytywne oceny Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Państwowej Komisji Akredytacyjnej oraz wysokie noty w rankingach „Perspektywy”, „Wprost” i „Uczelnia Liderów”.

Pozycję lidera w zakresie umiędzynarodowienia zapewnia Collegium Civitas duża liczba wykładowców z renomowanych uniwersytetów światowych, wymiana studencka z uniwersytetami z całego świata oraz bogata oferta studiów w języku angielskim, ciesząca się popularnością wśród studentów polskich i zagranicznych.

Uczelnia ma swoją siedzibę w samym centrum Warszawy, co sprawia, że czas i możliwość dojazdu są naprawdę komfortowe.
Atuty oferty partnerskiej

• Zwiększenie rozpoznawalności marki Partnera poprzez wykorzystanie powierzchni reklamowej uczelni – ok. 8000 osób w różnym wieku, odwiedzających Collegium Civitas w ciągu roku
  • Wykorzystanie nowoczesnych i eleganckich nośników reklamowych (ekrany LED, tablice formatu B1, dyspensery na foldery i ulotki)
  • Tytułowanie sponsorowanego projektu nazwą Darczyńcy i posługiwanie się nią we wszystkich materiałach i w komunikacji z mediami
  • Bezpłatne szkolenia i wykłady dla pracowników firmy wspierającej uczelnię
  • Zaproszenia na elitarne spotkania i uroczystości organizowane przez uczelnię

Formy współpracy

• Obrandowanie wybranej sali/auli
  • Ekspozycja bannerów reklamowych/roll’upów/ulotek/plakatów w wyznaczonych miejscach na terenie uczelni
  • Zamieszczenie nazwy/logo firmy wraz z rozbudowaną informacją na temat sponsora na stronie: civitas.edu.pl
  • Zamieszczenie logo i informacji o Sponsorze w materiałach informacyjnych związanych z dofinansowanym wydarzeniem
  • Dystrybucja materiałów reklamowych Sponsora wśród uczestników dofinansowanych przez niego wydarzeń
  • Dystrybucja informacji prasowej do mediów na temat Darczyńcy, przekazaniu darowizny i jej celu

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).