Słowo od Rektora

Zastanawiasz się właśnie, czy warto zapisać się na studia. Rozważasz, czy potrzebujesz wiedzy, ale też i dyplomu ukończenia studiów, aby zdobyć w przyszłości wymarzoną pracę. Słyszałaś/słyszałeś od znajomych, że są uczelnie, w których podczas zajęć wykładowczynie/wykładowcy czytają swoje notatki sprzed 10 lat, bez żadnej aktualizacji. A Tobie zależy na atrakcyjnym programie studiów, dostosowanym do współczesnych realiów, bo przecież cyfryzacja, sztuczna inteligencja czy pandemia, zmieniły nasz sposób myślenia i działania. Chcesz mieć także możliwość decydowania o tym, jak studiujesz (indywidualna ścieżka), potrzebujesz codziennego kontaktu z wykładowcami-praktykami, a to wszystko w dobrej lokalizacji i korzystnej cenie?

Mogę Cię zapewnić, że spełnimy Twoje oczekiwania!

Collegium Civitas od samego początku słynęło z dynamiki działań, kreatywności w podejściu do kształcenia i dbałości o jego jakość. Dlatego też, od ponad 20 lat Uczelnia zajmuje wysoką pozycję w rankingach oceniających polskie uczelnie.

Co wyróżnia Collegium Civitas?

Co roku aktualizujemy naszą ofertę, tak by odpowiadać na bieżące i przyszłe potrzeby na rynku pracy. Oferujemy ponad 100 atrakcyjnych tematycznie specjalności, z uwzględnieniem podziału na język wykładowy studiów: polski, angielski oraz tryb mieszany, dwujęzyczny: polsko-angielski.

Zajęcia prowadzą u nas wybitne/wybitni wykładowczynie/wykładowcy, którzy są przedstawicielkami/przedstawicielami świata nauki, ale także zarządzania, prawa, dyplomacji, marketingu czy mediów. To osoby, które nie tylko znają teorię, ale przede wszystkim praktykę, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w zawodzie. To oni będą Twoimi przewodniczkami/przewodnikami w zdobyciu wykształcenia oraz umiejętności niezbędnych w przyszłej pracy.
Będziesz studiowała/studiował w centrum Warszawy (nasza siedziba to Pałac Kultury i Nauki), a jednocześnie – w międzynarodowym środowisku koleżanek i kolegów z ponad 70 krajów z całego świata. To dla Ciebie wyjątkowa szansa na trening porozumiewania się w języku angielskim, ale także okazja do nawiązania przyjaźni, które mogą zaprocentować w Twoim późniejszym życiu zawodowym.

Kameralne grupy i bezpośredni kontakt z wykładowczyniami/wykładowcami oraz pracowniczkami/pracownikami działów administracji, a także możliwość skorzystania z indywidualnej pomocy psychologa czy też konsultacji w Akademickim Biurze Karier CC, sprawią, że w Uczelni, którą kieruję, będziesz czuła się/czuł się naprawdę komfortowo.

Podczas zajęć będziesz dzieliła/dzielił się swoimi spostrzeżeniami, rozbudzisz kreatywność, zrealizujesz interesujące projekty oraz spełnisz swoje ambicje. Już w trakcie pierwszych dni nauki w Collegium Civitas będziesz mieć pewność, że warto było iść na studia!

prof. dr hab. Stanisław Mocek
Rektor Collegium Civitas

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).