O Uczelni

Collegium Civitas – odkryj magię studiowania!

W samym sercu Warszawy, na XII piętrze Pałacu Kultury i Nauki, mieści się Collegium Civitas, nowoczesna uczelnia o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim praktyczne podejście do kształcenia docenione m.in. przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, unikatowe w skali kraju specjalności stworzone we współpracy z pracodawcami oraz wysoki poziom umiędzynarodowienia.

Zajęcia prowadzą światowej klasy eksperci, specjaliści z zakresu zarządzania, administracji, dyplomacji i mediów. Naszym studentom dajemy szansę na zbudowanie wyjątkowej relacji mistrz-uczeń i komfortowe studiowanie – zajęcia odbywają się w małych grupach.

Porozumienia z zagranicznymi uniwersytetami West Virginia University w Stanach Zjednoczonych oraz Suleyman Demirel University w Kazachstanie, współpraca z wieloma podmiotami z otoczenia biznesowego, administracji, mediów czy organizacji pozarządowych otwierają przed absolwentami Collegium Civitas szerokie perspektywy zawodowe na rynku lokalnym i międzynarodowym.

Uczelnia proponuje nowoczesne pod względem akademickim i rynkowym programy studiów prowadzonych w języku polskimangielskim oraz studia dwujęzyczne: polsko-angielskie (łącznie ponad 100 specjalności) w sześciu obszarach tematycznych:

Studia licencjackie i magisterskie w Collegium Civitas (ponad 100 specjalności) prowadzone są w ramach 4 kierunków:

Studia podyplomowe – w tym MBA online, doktorat, kursy, szkolenia

Obecnie proponujemy 25 kierunków studiów podyplomowych. Co roku aktualizujemy naszą ofertę, badając dynamicznie zmieniające się potrzeby pracowników, zmiany zachodzące na rynku pracy, bieżące i przyszłe wyzwania społeczno-gospodarcze oraz nowe trendy technologiczne i rozwojowe.

W naszej ofercie znajdują się programy MBA: Bezpieczeństwo publiczne, Zarządzanie polityką energetyczną i klimatyczną, Zarządzanie spółdzielniami przyszłości.

Oferta edukacyjna obejmuje również możliwość uzyskania doktoratu, uczestnictwo w kursach i warsztatach oraz zajęcia w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Siedziba Uczelni/zajęcia

Wszystkie zajęcia odbywają się w siedzibie Collegium Civitas w Pałacu Kultury i Nauki (VII-XII piętro), zaś kursy języków obcych w laboratoriach Profi Lingua.

Dołącz do Nas! Odkryj magię studiowania!

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).