Wstecz

Administracja

Collegium Civitas
plac Defilad 1, XII piętro
00-901 Warszawa

RECEPCJA
tel.: 22 656 71 87/88
e-mail: info@civitas.edu.pl

Wejście do Pałacu Kultury i Nauki od ul. Marszałkowskiej,
w PKiN należy kierować się do wind nr 7, 8, 9, 10 (windy srebrne).

NR RACHUNKU BANKOWEGO: 48 1060 0076 0000 3210 0018 9248


BIURO REKTORA
Kierownik Biura
Aleksandra Paliwoda- Kozłowska
tel. 22 656 77 62, fax. 22 656 71 75
e-mail: 
rektorat@civitas.edu.pl

 

KONTAKT DLA MEDIÓW

BIURO PRASOWE
Daniel Stefański
tel. 22 656 71 80
kom. 501 541 798
e-mail: promocja@civitas.edu.pl

 

DZIAŁ REKRUTACJI

tel. 22 656 71 89
e-mail: rekrutacja@civitas.edu.pl

 

DZIAŁ REKRUTACJI

Czynny:
poniedziałek- wtorek: 9:00-17:00
środa: 9:00-18:00
czwartek- piątek: 9:00-17:00

tel. 22 656 71 89
e-mail: rekrutacja@civitas.edu.pl

Kierownik Działu Rekrutacji
Olga Kocot-Wielgomas
e-mail: olga.kocot@civitas.edu.pl

Specjalista ds. rekrutacji
Magdalena Fruba
e-mail: magdalena.fruba@civitas.edu.pl

Specjalista ds. rekrutacji
Tarmu Kross
e-mail: tarmu.kross@civitas.edu.pl

Pałac Kultury i Nauki

12. piętro, pokój 1210
plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

DZIAŁ MARKETINGU I PROMOCJI

Dział Marketingu i Promocji
Czynny: poniedziałek – piątek w godz. 9:00-17:00
tel. 22 656 71 80
e-mail: promocja@civitas.edu.pl

Kierownik Działu Marketingu i Promocji
Internet Marketing Manager
Małgorzata Sobańska
e-mail: malgorzata.sobanska@civitas.edu.pl

Specjalista ds. promocji i informacji
Marta Lewandowska
e-mail: marta.lewandowska@civitas.edu.pl

Specjalista ds. promocji i współpracy krajowej
Małgorzata Trybuszewska
e-mail: malgorzata.trybuszewska@civitas.edu.pl

Specjalista ds. promocji i współpracy międzynarodowej
Olha Vyshnevska
e-mail: olha.vyshnevska@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 60

Specjalista ds. PR 
Daniel Stefański
e-mail: daniel.stefanski@civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 80

kom. 501 541 798

DZIAŁ DYDAKTYKI I SPRAW STUDENCKICH

Dział Dydaktyki i Spraw Studenckich
Kierownik Działu Dydaktyki i Spraw Studenckich
Anna Kicińska
tel. 22 656 71 79
e-mail: anna.kicinska@civitas.edu.pl

DZIAŁ SPRAW STUDENCKICH (pokój 1252)
tel. 22 656 71 84, 22 656 71 85

Godziny przyjęć studentów:

poniedziałek-czwartek: 11:00-16:00

piątek: nieczynne

sobota: 8:00-14:00 (podczas zjazdów)
niedziela: 8:00-13:00 (podczas zjazdów)

Specjalista ds. studenckich

Marta Michałek
e-mail: marta.michalek@civitas.edu.pl

Specjalista ds. studenckich
Paweł Zreda
e-mail: pawel.zreda@civitas.edu.pl

Specjalista ds. studenckich
Kinga Szymaniak
e-mail: kinga.szymaniak@civitas.edu.pl

 

Specjalista ds. studenckich
Agnieszka Niekurzak – urlop
e-mail: agnieszka.niekurzak@civitas.edu.pl

 

DZIAŁ DYDAKTYKI (pokój 1251)

Godziny przyjęć studentów:

poniedziałek – czwartek w godz. 10:00-16:00
sobota: 09:00-15:00 (podczas zjazdów)

W piątki i niedziele Dział jest NIECZYNNY.

Starszy specjalista ds. dydaktycznych
Maja Porowska
tel. 22 656 71 77
e-mail: maja.porowska@civitas.edu.pl

Starszy specjalista ds. dydaktycznych i ECTS
Małgorzata Sypniewska
tel. 22 656 71 79
e-mail: malgorzata.sypniewska@civitas.edu.pl

BIURO STUDIÓW ANGLOJĘZYCZNYCH

Biuro Studiów Anglojęzycznych (pokój 1250)
Czynne: poniedziałek – czwartek w godz. 12:00-16:00
tel. 22 656 71 86

Starsza specjalistka ds. studenckich
Beata Rembecka
e-mail: beata.rembecka@civitas.edu.pl lub studiesinenglish@civitas.edu.pl

Specjalistka ds. dydaktyki anglojęzycznej
Karolina Madyjewska
e-mail: karolina.madyjewska@civitas.edu.pl

DZIAŁ STUDIÓW PODYPLOMOWYCH, KURSÓW I WARSZTATÓW

pokój 1211

Dyżur i odbiór dokumentów:
soboty i niedziele zjazdowe studiów podyplomowych w godz. 8.30-13.30,
w tygodniu – tylko po wcześniejszym telefonicznym bądź e-mailowym ustaleniu terminu i godziny.

TERMINY ZJAZDÓW W ROKU AKADEMICKIM 2015/2016

Semestr jesienny:

Październik:                      03-04; 17-18;
Listopad:                             14-15; 28-29;
Grudzień:                           12-13;
Styczeń:                              16-17; 30-31;
Luty:                                      20-21;

Semestr wiosenny:

Marzec:                               12-13;
Kwiecień:                           09-10; 23-24;
Maj:                                       14-15; 28-29;
Czerwiec:                           11-12;
Lipiec:                                   09-10;

Kierownik Działu Studiów Podyplomowych, Kursów i Warsztatów
Małgorzata Sieradzka
tel. 22 656 71 98
e-mail: malgorzata.sieradzka@civitas.edu.pl

Specjalista ds. kształcenia ustawicznego
Joanna Golenia
tel. 22 656 71 98
e-mail: joanna.golenia@civitas.edu.pl

Specjalista ds. kursów i szkoleń
Piotr Łochowski
tel. 22 656 71 98
e-mail: piotr.lochowski@civitas.edu.pl

DZIAŁ SPRAW DYPLOMOWYCH

Dział Spraw Dyplomowych (pokój 1107)

Czynny: poniedziałek – czwartek w godz. 11:00-16:00
piątek – NIECZYNNE
soboty zjazdowe dla studiów niestacjonarnych w godz. 9:00-15:00

Koordynator ds. procedury dyplomowej
Anna Wyrzykowska
tel. 22 656 71 91
e-mail: anna.wyrzykowska@civitas.edu.pl

Specjalista ds. procedury dyplomowej
Anna Gontarewicz
tel. 22 656 71 91
e-mail: anna.gontarewicz@civitas.edu.pl

DZIAŁ PŁATNOŚCI I STYPENDIÓW

Dział Płatności i Stypendiów (pokój 1250)
Czynny: poniedziałek – czwartek w godz. 12:00 – 16:00

Starszy specjalista ds. opłat i stypendiów
Mariola Skorupa
tel. 22 656 71 81
e-mail: mariola.skorupa@civitas.edu.pl

CENTRUM KARIER COLLEGIUM CIVITAS

Centrum Karier Collegium Civitas (pokój 1109)

Czynne: poniedziałek-czwartek w godz. 8:30-16:30
piątek – dzień pracy wewnętrznej
wybrane soboty zjazdowe 9:00-15:00

Informujemy że dyżury Centrum Karier w semestrze jesiennym dla studiów niestacjonarnych będą w każde pierwsze soboty zjazdów: 07.11, 05.12, 09.01, 06.02

(informacje na stronie www.ck.civitas.edu.pl)

tel. 22 656 71 82
e-mail: kariera@civitas.edu.pl

Koordynatorka Centrum Karier Collegium Civitas
Kamila Kralczyńska
e-mail: kamila.kralczynska@civitas.edu.pl

Specjalista ds. Centrum Karier Collegium Civitas
Maria Mechacka
e-mail: maria.mechacka@civitas.edu.pl

 

Koordynatorka Centrum Karier Collegium Civitas
Agnieszka Pikuła – urlop
tel. 22 656 71 82
e-mail: agnieszka.pikula@civitas.edu.pl

BIURO WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ

Biuro Współpracy z Zagranicą (pokój 1250)
Koordynatorka ds. współpracy międzynarodowej i programów anglojęzycznych
Katarzyna Błaszczyk
tel. 22 656 71 95
katarzyna.blaszczyk@civitas.edu.pl
lub international@civitas.edu.pl

BIURO KOORDYNACJI PROJEKTÓW

Biuro Koordynacji Projektów
tel. 22 656 71 36
e-mail: projekty@civitas.edu.pl

Prorektor ds. rozwoju strategicznego Collegium Civitas
dr Małgorzata Baran: malgorzata.baran@civitas.edu.pl

Aleksandra Borek: aleksandra.borek@civitas.edu.pl
dr Xymena Bukowska: xymena.bukowska@civitas.edu.pl
Edyta Kostrzewa: edyta.kostrzewa@civitas.edu.pl 
Łukasz Krajnow: lukasz.krajnow@civitas.edu.pl
Anna Sieradzka: anna.sieradzka@civitas.edu.pl

DZIAŁ BADAŃ NAUKOWYCH

Czynny: poniedziałek-piątek 9:00-17:00

Specjalista administracyjny ds. badań naukowych
Anna Sudolska-Bytof
tel. 22 656 71 97
e-mail: anna.sudolska@civitas.edu.pl

Asystentka Działu Badań Naukowych
Agata Olbrycht
tel. 22 656 71 97
e-mail: agata.olbrycht@civitas.edu.pl

Specjalista w Dziale Badań Naukowych
Justyna Blusiewicz – urlop macierzyński

KWESTURA
Kanclerz
Magdalena Wypych
tel. 22 656 71 90
e-mail: magdalena.wypych@civitas.edu.pl

KIEROWNIK ADMINISTRACYJNY
Adam Grejcz
tel. 22 656 71 83
e-mail: adam.grejcz@civitas.edu.pl

KIEROWNIK DZIAŁU IT
Łukasz Golenia
tel. 22 656 71 83
e-mail: lukasz.golenia@civitas.edu.pl

Specjalista ds. IT
Marcin Kamiński
tel. 22 656 71 83
e-mail: marcin.kaminski@civitas.edu.pl

WYDAWNICTWO COLLEGIUM CIVITAS
Marek Gawron
tel. 22 656 71 96
e-mail: marek.gawron@civitas.edu.pl

DYREKTOR BIBLIOTEKI
Marcin Gajek
e-mail: marcin.gajek@civitas.edu.pl