Wstecz

Administracja

Collegium Civitas
plac Defilad 1, XII piętro
00-901 Warszawa

RECEPCJA
tel.: 22 656 71 87/88
e-mail: info@civitas.edu.pl

Wejście do Pałacu Kultury i Nauki od ul. Marszałkowskiej,
w PKiN należy kierować się do wind nr 7, 8, 9, 10 (windy srebrne).

NR RACHUNKU BANKOWEGO: 48 1060 0076 0000 3210 0018 9248


REKTORAT
Asystentka Rektoratu
Aleksandra Paliwoda- Kozłowska
tel. (022) 656 77 62, fax. (022) 656 71 75
rektorat@civitas.edu.pl

 

KONTAKT DLA MEDIÓW

tel. (022) 656 71 80
kom. 501 541 798
promocja@civitas.edu.pl

 

DZIAŁ REKRUTACJI

tel. (022) 656 71 89
rekrutacja@civitas.edu.pl

 

DZIAŁ REKRUTACJI

Czynny:
poniedziałek: 9:00-18:00,
wtorek: 9:00-18:00,
środa: 9:00-18:00,
czwartek: 9:00-17:00,
piątek: 9:00-17:00,
sobota pracująca: 10:00-14.00

tel. (022) 656 71 89
rekrutacja@civitas.edu.pl

Kierownik Działu Rekrutacji
Olga Kocot-Wielgomas
olga.kocot@civitas.edu.pl

Specjalista ds. rekrutacji
Magdalena Fruba
magdalena.fruba@civitas.edu.pl

Specjalista ds. rekrutacji
Tarmu Kross
tarmu.kross@civitas.edu.pl

DZIAŁ MARKETINGU I PROMOCJI

Dział Marketingu i Promocji
Czynny: poniedziałek – piątek w godz. 9:00-17:00
tel. (022) 656 71 80
promocja@civitas.edu.pl

Kierownik Działu Marketingu i Promocji
Internet Marketing Manager
Małgorzata Sobańska
malgorzata.sobanska@civitas.edu.pl

Specjalista ds. promocji i informacji
Marta Lewandowska
marta.lewandowska@civitas.edu.pl

Specjalista ds. promocji i informacji
Małgorzata Trybuszewska
malgorzata.trybuszewska@civitas.edu.pl

Specjalista ds. promocji i współpracy międzynarodowej
Olha Vyshnevska
olha.vyshnevska@civitas.edu.pl
tel. (022) 656 71 60

DZIAŁ DYDAKTYKI I SPRAW STUDENCKICH

Dział Dydaktyki i Spraw Studenckich
Kierownik Działu Dydaktyki i Spraw Studenckich
Anna Kicińska
tel. (022) 656 71 79
anna.kicinska@civitas.edu.pl

DZIAŁ SPRAW STUDENCKICH (pokój 1252)

tel. (022) 656 71 84, (022) 656 71 85
Czynny:
poniedziałek, środa: 12:00-16:00
wtorek, czwartek: 12:00-17:00
sobota: 09:00-15:00 (podczas zjazdów)
niedziela: 09:00-14:00 (podczas zjazdów)

W piątek Dział jest NIECZYNNY.

Specjalista ds. studenckich
Marta Michałek
marta.michalek@civitas.edu.pl

Specjalista ds. studenckich
Paweł Zreda
pawel.zreda@civitas.edu.pl

Specjalista ds. studenckich
Agnieszka Niekurzak
agnieszka.niekurzak@civitas.edu.pl

DZIAŁ DYDAKTYKI (pokój 1251)

Czynny: poniedziałek – czwartek w godz. 10:00-16:00
sobota: 09:00-15:00 (podczas zjazdów)

W piątki i niedziele Dział jest NIECZYNNY.

Starszy specjalista ds. dydaktycznych
Maja Porowska
tel. (022) 656 71 77
maja.porowska@civitas.edu.pl

Starszy specjalista ds. dydaktycznych i ECTS
Małgorzata Sypniewska
tel. (022) 656 71 79
malgorzata.sypniewska@civitas.edu.pl

BIURO STUDIÓW ANGLOJĘZYCZNYCH

Biuro Studiów Anglojęzycznych (pokój 1250)
Czynne: poniedziałek – czwartek w godz. 12:00-16:00
tel. (022) 656 71 86

Starsza specjalistka ds. studenckich
Beata Rembecka
beata.rembecka@civitas.edu.pl lub studiesinenglish@civitas.edu.pl

Specjalistka ds. dydaktyki anglojęzycznej
Karolina Madyjewska
karolina.madyjewska@civitas.edu.pl

DZIAŁ STUDIÓW PODYPLOMOWYCH, KURSÓW I WARSZTATÓW

pokój 1211

Dyżur i odbiór dokumentów:
soboty i niedziele zjazdowe studiów podyplomowych w godz. 8.30-13.30,
w tygodniu – tylko po wcześniejszym telefonicznym bądź e-mailowym ustaleniu terminu i godziny.

TERMINY ZJAZDÓW W ROKU AKADEMICKIM 2014/2015
Semestr jesienny:
Październik: 04-05; 18-19;
Listopad: 15-16; 29-30;
Grudzień: 13-14;
Styczeń: 17-18; 31
Luty: 01; 21-22;

Semestr wiosenny:
Marzec: 07-08; 21-22;
Kwiecień: 18-19;
Maj: 09-10; 23-24;
Czerwiec: 13-14;
Lipiec: 11-12;

Kierownik Działu Studiów Podyplomowych, Kursów i Warsztatów
Małgorzata Sieradzka
tel. (022) 656 71 98
malgorzata.sieradzka@civitas.edu.pl

Specjalista ds. kształcenia ustawicznego
Joanna Golenia
tel. (022) 656 71 98
joanna.golenia@civitas.edu.pl

DZIAŁ SPRAW DYPLOMOWYCH

Dział Spraw Dyplomowych (pokój 1211)
Czynny: poniedziałek – czwartek w godz. 11:00-16:30
piątek – NIECZYNNE
soboty zjazdowe dla studiów niestacjonarnych w godz. 9:00-15:00

Koordynator ds. procedury dyplomowej
Anna Wyrzykowska
tel. (022) 656 71 91
anna.wyrzykowska@civitas.edu.pl

Specjalista ds. procedury dyplomowej
Anna Gontarewicz
tel. (022) 656 71 91
anna.gontarewicz@civitas.edu.pl

DZIAŁ PŁATNOŚCI I STYPENDIÓW

Dział Płatności i Stypendiów (pokój 1250)
Czynny: poniedziałek – czwartek w godz. 12:00 – 16:00

Starszy specjalista ds. opłat i stypendiów
Mariola Skorupa
tel. (022) 656 71 81
mariola.skorupa@civitas.edu.pl

CENTRUM KARIER COLLEGIUM CIVITAS

Centrum Karier Collegium Civitas (pokój 1109)
Czynne: poniedziałek-czwartek w godz. 8:30-16:30
piątek – dzień pracy wewnętrznej
wybrane soboty zjazdowe 9:00-15:00
(informacje na stronie www.ck.civitas.edu.pl)

Koordynatorka Centrum Karier Collegium Civitas
Agnieszka Pikuła
tel. (022) 656 71 82
agnieszka.pikula@civitas.edu.pl

BIURO WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ

Biuro Współpracy z Zagranicą (pokój 1250)
Koordynatorka ds. współpracy międzynarodowej i programów anglojęzycznych
Katarzyna Błaszczyk
tel. (022) 656 71 95
katarzyna.blaszczyk@civitas.edu.pl
lub international@civitas.edu.pl

BIURO KOORDYNACJI PROJEKTÓW

Biuro Koordynacji Projektów
tel. 22 656 71 36
projekty@civitas.edu.pl

Prorektor ds. rozwoju strategicznego Collegium Civitas
dr Małgorzata Baran: malgorzata.baran@civitas.edu.pl

Aleksandra Borek: aleksandra.borek@civitas.edu.pl
dr Xymena Bukowska: xymena.bukowska@civitas.edu.pl
Marta Goroszkiewicz: marta.goroszkiewicz@civitas.edu.pl
Łukasz Krajnow: lukasz.krajnow@civitas.edu.pl
Piotr Łochowski: piotr.lochowski@civitas.edu.pl
Przemysław Pielak: przemyslaw.pielak@civitas.edu.pl
Anna Sieradzka: anna.sieradzka@civitas.edu.pl

DZIAŁ BADAŃ NAUKOWYCH

Specjalista administracyjny ds. badań naukowych
Anna Sudolska-Bytof
anna.sudolska@civitas.edu.pl

Specjalista w Dziale Badań Naukowych
Agata Olbrycht
tel. (022) 656 71 97
agata.olbrycht@civitas.edu.pl

Specjalista w Dziale Badań Naukowych
Justyna Blusiewicz
tel. (022) 656 71 97
justyna.blusiewicz@civitas.edu.pl

KWESTURA
Magdalena Wypych
tel. (022) 656 71 90
magdalena.wypych@civitas.edu.pl

KIEROWNIK ADMINISTRACYJNY
Adam Grejcz
tel. (022) 656 71 83
adam.grejcz@collegium.edu.pl

KIEROWNIK DZIAŁU IT
Łukasz Golenia
tel. (022) 656 71 83
lukasz.golenia@civitas.edu.pl

WYDAWNICTWO COLLEGIUM CIVITAS
Marek Gawron
tel. (022) 656 71 96
marek.gawron@collegium.edu.pl

DYREKTOR BIBLIOTEKI
Marcin Gajek
marcin.gajek@collegium.edu.pl