Dlaczego warto u nas studiować – odkryj magię studiowania!

Wiemy, że żyjesz na pełnych obrotach, gonisz za marzeniami ze smartfonem w ręce i zastanawiasz się, czy wystarczy Ci czasu, aby zrealizować wszystkie swoje plany i pomysły. Dlatego my zadbamy o to, by nasza oferta edukacyjna idealnie dopasowała się do Twoich potrzeb i możliwości. 25 lat funkcjonowania Collegium Civitas na rynku edukacyjnym to nie tylko tradycja, ale przede wszystkim – ciągłe podążanie za trendami, za tym – co aktualne, innowacyjne i praktyczne.

U nas znajdziesz kierunek studiów dla siebie – niezależnie od tego, czy jesteś tech-geekiem, biznesowym orłem, artystyczną duszą, czy społecznikiem. To tutaj, w międzynarodowym towarzystwie koleżanek i kolegów z ponad 70 krajów świata, spotkasz ludzi, którzy myślą podobnie jak Ty, a może nawet nawiążesz przyjaźnie na całe życie.

Chcesz studiować w języku polskim, a może wolisz studia po angielsku, żeby doskonalić komunikację w języku obcym i ułatwić sobie start zawodowy w międzynarodowych korporacjach? Studia licencjackie, uzupełniające magisterskie, studia podyplomowe i kursy -u nas masz pełen wachlarz możliwości!

Dołącz do Collegium Civitas i sprawdź, jakie studia pasują do Twojego stylu życia, aspiracji i marzeń. Nie bój się wyzwań, bo to właśnie one czynią życie interesującym. A nasza Uczelnia? To najlepszy punkt startowy do przyszłości, która czeka, by ją odkryć!

Sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy!

Oferujemy nowoczesne pod względem akademickim i rynkowym programy studiów prowadzonych w języku polskimangielskim oraz studia dwujęzyczne: polsko-angielskie (łącznie ponad 100 specjalności) w ramach 5 kierunków:

Studia podyplomowe – w tym MBA online, doktorat, kursy, szkolenia

Obecnie proponujemy 23 kierunki studiów podyplomowych. Co roku aktualizujemy naszą ofertę, badając dynamicznie zmieniające się potrzeby pracowników, zmiany zachodzące na rynku pracy, bieżące i przyszłe wyzwania społeczno-gospodarcze oraz nowe trendy technologiczne i rozwojowe.

W naszej ofercie znajdują się programy MBA: Bezpieczeństwo publiczneZarządzanie polityką energetyczną i klimatycznąZarządzanie spółdzielniami przyszłości.

Oferta edukacyjna obejmuje również możliwość uzyskania doktoratu, uczestnictwo w kursach i warsztatach oraz zajęcia w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Siedziba Uczelni/zajęcia

Doskonała lokalizacja uczelni w samym centrum Warszawy – w Pałacu Kultury i Nauki (VII-XII piętro) – sprawia, że dojazd na zajęcia jest dogodny i szybki.

Dodatkowo na terenie obiektu możesz korzystać z bogatej oferty restauracji, barów, sklepików, kawiarni, a po zajęciach pójść do kina, na wystawę lub na przedstawienie teatralne.

Nie zwlekaj, dołącz do nas!

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).