Collegium Civitas – studiuj bez ograniczeń

Dokładamy wielu starań, by zaoferować życzliwą obsługę, która wspiera potrzeby wszystkich naszych studentów. Pragniemy usuwać wszędzie, gdzie to możliwe, dokuczliwe bariery oraz wspierać pełny udział osób niepełnosprawnych w życiu Collegium Civitas. Jesteśmy gotowi wspierać wszystkie uzasadnione potrzeby naszych studentów z niepełnosprawnościami. Zapewniamy przyjazną atmosferę studiowania, dostęp do technologii umożliwiających bezproblemowe przyswajanie wiedzy oraz realizujemy nasze przesłanie „więcej niż studia”, w ramach którego zapewniamy osobom z niepełnosprawnościami profesjonalne kształtowanie kariery zawodowej oraz rozwój osobisty.

Lokalizacja Uczelni:

Pałac Kultury i Nauki, w którym mieści się Uczelnia, znajduje się w centrum komunikacyjnym Warszawy. Obok znajdują się stacje metra, dworzec centralny, dworzec śródmieście, przystanki autobusowe i tramwajowe. Budynek przeszedł pozytywnie audyt w zakresie dostępności dla osób z niepełnosprawnościami (http://www.niepelnosprawnik.pl/).

Potrzebujesz wsparcia?

Wszystkie osoby z niepełnosprawnościami, które chcą uzyskać wsparcie od Collegium Civitas w trakcie studiów proszone są o kontakt z:

Pełnomocnik ds. Osób z Niepełnosprawnościami
Dobrosława Choryńska-Chudy