Uniwersytet Trzeciego Wieku Collegium Civitas

Uniwersytet Trzeciego Wieku Collegium Civitas zaprasza!

ROZPOCZYNAMY NABÓR NA ROK AKADEMICKI 2023/2024!

Uniwersytet Trzeciego Wieku Collegium Civitas funkcjonuje nieprzerwanie od 2009 roku. Jest instytucją szeroko rozpoznawalną, przyjazną i cenioną. Misją UTW CC jest dostarczanie wiedzy oraz umiejętności służących potrzebom ludzi w wieku senioralnym. Realizujemy ideę kształcenia ustawicznego. Współczesna nauka dowodzi, że intelektualny i emocjonalny rozwój człowieka trwa całe życie.

Oferta kierowana jest głównie do osób w wieku senioralnym. Zapraszamy też osoby młodsze, dla których ważne jest zdobywanie wszechstronnej wiedzy.

Wśród słuchaczy są osoby, które są z nami od początku, a zdecydowana większość zostaje z nami na kolejne lata. Tworzymy przestrzeń do rozwoju dla każdego i każdej z nas!

Zajęcia w ramach UTW są prowadzone przez wybitnych specjalistów: naukowców, dziennikarzy, przedstawicieli świata sztuki, którzy zapewniają wysokie
standardy kształcenia.

Naszą dewizą konsekwentnie realizowaną jest „uczymy się od najlepszych”. I tacy właśnie są nasi wykładowcy.

Każdego roku staramy się zapewnić naszym Słuchaczom środowisko, w którym będą w stanie rozwijać swoje pasje i hobby. A więc obok wykładów oferujemy zajęcia dodatkowe : Twórcze pisanie, Taniec w kręgu, Nasze pasje, Klub książki – książko- terapia, Klub psychologiczny – empatia między pokoleniami, Brydż – 60 + oraz Klub Filmowy UTW CC.

ZASADY REKRUTACJI

Zasady rekrutacji dla osób które były / są słuchaczami w roku akademickim 2022/2023

Po otrzymaniu pocztą umowy, prosimy o jej podpisanie i odesłanie. Czesne prosimy uregulować na dotychczasowy numer konta, z dopiskiem numeru umowy w tytule przelewu.

O wpisaniu na listę i przypisaniu do grupy porannej lub wieczornej decyduje kolejność złożenia kompletu dokumentów: odesłania umowy i wpłata czesnego.

Zasady rekrutacji dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z UTW

Jeżeli jesteś osobą, która pragnie rozpocząć swoją przygodę z Uniwersytetem Trzeciego Wieku Collegium Civitas zarejestruj się poprzez stronę rekrutacyjną:

REKRUTACJA ONLINE – możliwość rejestracji dla nowych Słuchaczek i Słuchaczy od 20.06, od godz. 12:00!

ORGANIZACJA ZAJĘĆ

W roku akademickim 2023/2024, o ile sytuacja nie ulegnie zmianie, planujemy wykłady stacjonarnie, w siedzibie uczelni, a także raz w miesiącu wykład w formie online z wybitnymi wykładowcami z innych miast oraz dodatkowo płatne zajęcia warsztatowe, również w formie stacjonarnej.

Szczegółowy plan zajęć na dany miesiąc będzie na bieżąco przekazywany drogą e-mailową.

Podstawowym warunkiem uczestnictwa w wykładach prowadzonych online, jest dostępność komputera i internetu.

CZESNE

Czesne w r.a. 2023/2024 wynosi 280 PLN/semestr.

Nie zwlekaj – ucz się od najlepszych w Collegium Civitas!

UWAGA: Kontakt głównie mailowy!

Kierownik UTW
prof. Irena Pańków